dowolna

Domy Wrocław Osiedle Biskupin

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 950 000 zł350 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż jednorodzinna willa będąca składową historycznej zabudowy Biskupina o powierzchni całkowitej przekraczającej 350m2 posadowiona na działce 900m2. Budowa nieruchomości datowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł350 m² 15 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż przestronna, wolnostojąca willa zlokalizowana na wrocławskiej Wielkiej Wyspie, na jednym z najpiękniejszych i najchętniej wybieranych przez.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 190 000 zł224 m² 9 776,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:426 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom zlokalizowany na wrocławskiej Wielkiej Wyspie, na jednym z najpiękniejszych i najchętniej wybieranych do zamieszkania osiedli -.

Szczegóły ogłoszenia

2 383 000 zł202 m² 11 797,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:285 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na prestiżowym wrocławskim Biskupinie. Nieruchomość łączy funkcję mieszkalną z częścią umożliwiającą prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł241 m² 13 900,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Dzień otwarty 13 czerwca godz 11-14 zapraszamy ***zapraszamy również Pośredników z klientami. Sprzedam dom wolnostojący o metrażu 241 m2, usytuowany na działce 466m2 Dom z 1930 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł313,80 m² 7 861,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Biskupin, pomiędzy dwoma parkami. Oferta skierowana przede wszystkim do osób, które szukają nieruchomości w tej.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł161,50 m² 17 027,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:388 m²

Biskupin | Klimatyczny bliźniak z 1935 r. | 161,5 m | działka 388 m english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje klimatyczny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Biskupin,Wrocław

2 750 000 zł280,80 m² 9 793,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:388 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom z 1935 roku, położony w malowniczym sercu Biskupina. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej około 161,5 mkw znajduje się na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom z duszą na Biskupinie - Wrocław, ul. Braci Gierymskich Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł264,60 m² 13 605,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

264 m przestrzeni przygotowanej dla kogoś, kto chce stworzyć wnętrze całkowicie po swojemu. Modernistyczna kostka z lat 80 po gruntownej przebudowie, doprowadzona do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Biskupin,Wrocław

3 350 000 zł241 m² 13 900,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Sprzedam dom wolnostojący o metrażu 241 m2, usytuowany na działce 466m2 Dom z 1920 roku, przebudowany w 1997r. (wymiana wszystkich instalacji, okien, drzwi, odnowiono dach, elewację, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Biskupin,Wrocław

3 350 000 zł241 m² 13 900,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:250

 

Powierzchnia działki:466 m²

Do sprzedania dom wolnostojący przy cichej uliczce na Biskupinie. Posiada metraż 241 m2, usytuowany na działce 466m2 Dom z 1920 roku, przebudowany w 1997r. (wymiana wszystkich instalacji, okien,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskich

Biskupin,Wrocław

1 990 000 zł160 m² 12 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskich

Biskupin,Wrocław

4 800 000 zł400 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:830 m²

Sdp Nieruchomości tel. Na sprzedaż wyjątkowa przedwojenna willa, rozbudowana w latach 90., położona w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia Biskupinie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biskupin,Wrocław

2 400 000 zł314 m² 7 861,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Biskupin, pomiędzy dwoma parkami. Oferta skierowana przede wszystkim do osób, które szukają nieruchomości w tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Promień

Biskupin,Wrocław

3 930 000 zł436 m² 9 013,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:420 m²

Mieszkanie, biznes, inwestycja - wszystko w jednym miejscu! Dochodowa nieruchomość 436 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mielczarskiego

Biskupin,Wrocław

1 599 000 zł119 m² 13 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż środkowy szereg w cichej i spokojnej okolicy, usytuowany na atrakcyjnej działce o powierzchni 408 m2 w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grottgera

Biskupin,Wrocław

5 200 000 zł603 m² 8 623,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Opiekun oferty: tel. Przedwojenna willa miejska położona na topowym wrocławskim osiedlu - Biskupin Otoczenie nieruchomości: ulica Grottgera to prestiżowa i zielona okolica w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskich

Biskupin,Wrocław

2 200 000 zł180 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom z duszą na Biskupinie - Wrocław, ul. Braci Gierymskich Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 180 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Biskupin,Wrocław

4 490 000 zł275 m² 16 327,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Pięknie i stylowo wykończony dom jednorodzinny, zlokalizowany na dużej działce w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - na Biskupinie. Posiada duży ogród z nasadzeniami, 2 tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Biskupin,Wrocław

2 400 000 zł314 m² 7 861,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:491 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Biskupin,Wrocław

4 200 000 zł270 m² 15 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Polecam serdecznie, oferta Premium Na sprzedaż wyjątkowy dom z lat 30. XX wieku położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia Biskupin. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Biskupin,Wrocław

3 499 900 zł162 m² 21 604,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Wrocław, park biskupiński okokica, biskupin - dąbie, stylowy dom wolnostojący 160 M2, działka 774 M2 Dom z lat międzywojennych XX. wieku o powierzchni mieszkalnej ok. 160 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piramowicza

Biskupin,Wrocław

3 590 000 zł241 m² 14 896,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Opiekun oferty: tel. Przedwojenna willa miejska położona na topowym wrocławskim osiedlu - Biskupin! Otoczenie nieruchomości: wrocławską Wielką Wyspę wyróżnia cisza i kameralność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Biskupin,Wrocław

3 499 000 zł243 m² 14 399,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:774 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż poniemiecki dom wolnostojący o powierzchni ok. 243 m2, położony tuż przy parku. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Biskupin,Wrocław

4 200 000 zł270 m² 15 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Abramowskiego

Biskupin,Wrocław

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie szeregowej w sercu Biskupina w cichej okolicy, dobrze skomunikowany. Po generalnym remoncie. Nie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biskupin,Wrocław

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia pięciopokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 150 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest na zielonym i spokojnym osiedlu Biskupim. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Biskupin,Wrocław

2 250 000 zł260 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam serdecznie. Do sprzedania dom na wrocławskim Biskupinie, dzielnicy, której podstawowym atutem jest lokalizacja. Działka: 700 m kw. Powierzchnia użytkowa :155 m. kw. dodatkowo piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Norblina

Biskupin,Wrocław

1 099 000 zł55 m² 20 098,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:295 m²

Opiekun oferty: przedwojenny dom w zabudowie szeregowej położony na wrocławskim osiedlu Biskupin. Otoczenie nieruchomości: ulica Piotra Norblina to prestiżowa i zielona lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Biskupin,Wrocław

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Biskupin,Wrocław

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rodakowskiego

Biskupin,Wrocław

2 900 000 zł148 m² 19 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:631 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny, wyjątkowo komfortowy, dom z historią o powierzchni użytkowej 148 m2, wybudowany w 1933 roku, usytuowany na dużej działce o powierzchni 631 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojtkiewicza

Biskupin,Wrocław

3 499 000 zł200 m² 17 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedwojenny Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 200m2 na Biskupinie otoczony malowniczym ogrodem, usytuowany jest na własnościowej, prostokątnej działce o powierzchni 1000 m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

3 500 000 zł252 m² 13 865,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Dom na Biskupinie/ Śródmieście we Wrocławiu wolnostojący z dużym tarasem( w 50% zadaszonym z kominkiem i grillem), garażem i użytkowym przyziemiem. Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Biskupin,Wrocław

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Biskupin,Wrocław

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Biskupin,Wrocław

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²