dowolna

Działki budowlane Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży działek

121 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

121 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Fabryczna,Wrocław

484 000 zł1 210 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Miejsce na Twój dom odkryj potencjał tej działki! Lokalizacja: wrocław, fabryczna Marszowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1210 m , objętą miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pełczyńska

Lipa Piotrowska,Wrocław

5 000 000 zł8 523 m² 586,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka na ul. Pełczyńskiej znajdująca się na Wrocławskiej Lipie Piotrowskiej. Rozmiar działki wynosi 8523 m2! Na działce znajduje się dom jednorodzinny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sośnicka

Jarnołtów,Wrocław

490 000 zł750 m² 653,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 750 m , położoną przy ulicy Sośnickiej w Jarnołtowie, jednej z zachodnich części Wrocławia. To teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

765 000 zł765 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: oferta dostępna tylko W sdp nieruchomości działka sprzedana Podstawowe informacje: działka budowlana przy ul. Klasztornej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Pełczyńska

Lipa Piotrowska,Wrocław

3 199 000 zł3 890 m² 822,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam piekna dzialke z potencjalem + w cenie dom 180m2 + wolnostojaca Hala 200m2. Działka ma powierzchnie 3890 m , znajduje sie na niej Dom oraz Hala - Cena obejmuje cala oferte!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

2 590 000 zł1 518 m² 1 706,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna wojszyce mpzp pod blok wielorodzinny Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję działkę inwestycyjną o powierzchni 1519 m?, położoną przy ul. Grota-Roweckiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Psie Pole,Wrocław

560 000 zł1 300 m² 430,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż wrocław świniary Tylko u nas. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1300m2 z przeznaczeniem (zgodnie ze Studium Uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jarnołtowska

Jerzmanowo,Wrocław

538 500 zł1 077 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni prawie 11 arów. Dostęp do drogi publicznej. Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Nr licencji pfrn 28305 tel. ***tylko w sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 770 000 zł2 045 m² 865,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca idealnego na rodzinny dom w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum i Obwodnicy Wschodniej? Mam coś, co spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: wrocław, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 072 000 zł1 233 m² 869,42 zł/m²

 

 

 

Jagodno,Wrocław

699 000 zł803 m² 870,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

245 350 zł701 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do "kameralnego Brzegu" i na naszą stronę Investo Sp. z o.o. S.K.A. z radością informuje, że po sukcesie projektu "pomost Stoszyce" wprowadzamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

4 700 000 zł1 395 m² 3 369,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana, która położona jest w dzielnicy Księże Wielkie, w zachodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

2 890 000 zł1 519 m² 1 902,57 zł/m²

 

 

 

Psie Pole,Wrocław

1 400 000 zł5 400 m² 259,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż o powierzchni 5440 m znajduje się w miejskim otoczeniu, co zapewnia dostępność wszystkich mediów: woda, prąd, kanalizacja. Działka jest dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krzeszowska

Fabryczna,Wrocław

890 000 zł902 m² 986,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana na Złotnikach 902 m pozwolenie na przebudowę i duży potencjał inwestycyjny Przedstawiam ofertę dla osób, które cenią przemyślane inwestycje, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

450 000 zł1 203 m² 374,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu działki położonej we Wrocławiu o numerze ewidencyjnym nr 7/8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Marszowice,Wrocław

750 000 zł1 150 m² 652,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z pnb i projektem 8 blizniaków! Na sprzedaż działka budowlana 1150 m2 Lokalizacja: ul. Wilkszyńska, wrocław - Marszowice - Działka budowlana z pnb i projektem 4 budynkow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krzemieniecka

Muchobór Wielki,Wrocław

3 335 000 zł2 300 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 2300 m | Muchobór Wielki Oferujemy działkę o powierzchni 2300 m , zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Muchoborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Krzyki,Wrocław

999 000 zł1 132 m² 883 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opis: bezpośrednio przy ul. Buforowej (jagodno, krzyki). Pierwsza linia zabudowy. W bezpośrednim sąsiedztwie usługi i niska zabudowa, obok duże osiedla mieszkaniowe. Dobry i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Hiacyntowa

Pawłowice,Wrocław

479 880 zł1 116 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1116 m2 położona na osiedlu Pawłowice przy ul. Hiacyntowej. Działka objęta mpzp, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Sąsiednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 600 000 zł2 362 m² 677,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wrocław Jagodno / Krzyki, ul. Buforowa Sprzedaż kompleksu działek inwestycyjnych łączna cena: 1 600 000 zł lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Buforowej na Jagodnie (krzyki) jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Księgarska

Psie Pole,Wrocław

620 000 zł519 m² 1 194,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 519 m , położoną we Wrocławiu, przy ulicy Księgarskiej. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Krzyki,Wrocław

820 000 zł1 043 m² 786 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis: ul. Buforowa (jagodno, krzyki). Druga linia zabudowy. W bezpośrednim sąsiedztwie usługi i niska zabudowa, obok osiedla mieszkaniowe. Dobry i szybki dojazd do centrum, wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chodkiewicza

Jerzmanowo,Wrocław

550 000 zł809 m² 679,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 809 m , położona we Wrocławiu przy ul. Karola Chodkiewicza. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Zakrzów,Wrocław

7 500 000 zł22 573 m² 332,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: rataje - popularna i dynamicznie rozwijająca się dzielnica Oleśnicy. Charakterystyka działki Powierzchnia: ok. 22 573 m (2,25 ha) Wymiary: szer. ok. 50 m dł. ok. 460.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Księgarska

Psie Pole,Wrocław

620 000 zł519 m² 1 194,61 zł/m²

 

 

 

Lipa Piotrowska,Wrocław

3 500 000 zł3 888 m² 900,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka na ul. Pełczyńskiej znajdująca się na Wrocławskiej Lipie Piotrowskiej. Rozmiar działki wynosi 3800m2! Na działce znajduje się dom jednorodzinny oraz duży garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 426 500 zł951 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na wrocławskim Ołtaszynie. Przy działce wszystkie media: wodociąg, gazociąg, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, energia. Działka objeta mpzp w którym przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Księgarska

Psie Pole,Wrocław

620 000 zł519 m² 1 194,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pęgowska

Świniary,Wrocław

661 617 zł1 793 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na osiedlu Świniary we Wrocławiu - 1 793 m - świetna lokalizacja - spokojny, sielski klimat. Dal działki wydane zostały warunki zabudowy. Świetna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

489 250 zł515 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: tel.: Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości REZERWACJA DO 20.04.2026 Informacja podstawowe: Działka budowlana o pow. 515 m2 przy ul. Strażackiej. Działka jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Redycka

Psie Pole,Wrocław

580 000 zł1 012 m² 573,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1012 m2! Polanowice - część (zwyczajowo nazywana osiedlem) Wrocławia położona na północy miasta, w dzielnicy Psie Pole. Od południa graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Koniecpolskiego

Jerzmanowo,Wrocław

400 000 zł11 396 m² 35,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Grunt na sprzedaż Lokalizacja: działka znajduje we Wrocławiu, przy Alei Prezydenta Kaczorowskiego w dzielnicy Jerzmanowo. Lokalizacja ta oferuje spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Psie Pole,Wrocław

560 000 zł1 300 m² 430,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

645 000 zł503 m² 1 282,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: tel.: Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości REZERWACJA DO 20.04.2026 Informacja podstawowe: Działka budowlana o pow. 503 m2 przy ul. Strażackiej. Działka jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gałowska

Jerzmanowo,Wrocław

657 000 zł1 460 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana | wydane warunki zabudowy | dostęp do drogi publicznej | w pełni uzbrojona | Wrocław - Idealna lokalizacja pod budowę domu jednorodzinnego - Powierzchnia: teren objęty warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jerzmanowo,Wrocław

1 219 190 zł2 269 m² 537,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2272 m | Jerzmanowo | możliwość podziału Na sprzedaż duża, regularna działka o powierzchni 2272 m , położona w spokojnej części Jerzmanowo. Nieruchomość ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

2 500 000 zł5 166 m² 483,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! piękna działka W świetynym miejscu W Z możliwością 4000 mkw pum! możliwość wybudowania apartamentów oraz usług Gorąco polecam działkę z możliwością zabudowy około 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Matematyczna

Ratyń,Wrocław

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 1000m | Wrocław, ul. Matematyczna | mpzp- zabudowa niska jednorodzinna Na sprzedaż regularna, duża działka o powierzchni 1000m , położona we Wrocławiu przy ul. Matematycznej. Lokalizacja.