dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Zakrzów

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

769 000 zł70 m² 10 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 70 m usytuowane na 3 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 171 352 zł112,63 m² 10 400 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w inwestycji Osiedle Contigo na wrocławskim Zakrzowie. Dla domów: c25b, c26a, c27a, c27b, c28a, c29b, c30a, c30b, c33a obowiązuje obowiązkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 750 zł70,50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w inwestycji Osiedle Contigo na wrocławskim Zakrzowie. Dla mieszkań: a1/a, a1/b, a2/a, a2/b, a3/a, a3/b, a4/a, a4/b, a5/a, a5/b, a6/a,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 786 zł70,73 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

749 000 zł60,35 m² 12 410,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 56 m usytuowane na parterze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-19

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | zakrzów | świetna lokalizacja Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka zlokalizowana na spokojnym i zielonym Zakrzowie idealna dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie: lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł58,40 m² 11 986,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, położone na Zakrzowie w spokojnej, zielonej części Wrocławia, z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej! Nasza rekomendacja:.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł35,70 m² 12 296,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

779 000 zł69,34 m² 11 234,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Teraz promocyjna cena! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż świeżo urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w zielonej i spokojnej części Wrocławia na Zakrzowie. Lokal znajduje się na ostatnim, 4.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł48,96 m² 14 297,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jasne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe | Nova Stoczniova, zakrzów Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowity szacunkowy koszt na który składa się: 1900zł (wynajem) + 620zł (czynsz do spółdzielni) + 78zł internet i tv + 90zł prąd Kaucja zwrotna 2500zł. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca 2026.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł20 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Mam do wynajęcia od 1 czerwca pokój dla studentki lub kobiety pracującej w mieszkaniu w 4-piętrowym bloku na zielonym i spokojnym osiedlu Sobieskiego. Wielka szafa Komandor i cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł53,86 m² 14 463,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Super oferta na sołtysowicach!unikat! taras większy niż pokoje (32,38 M ) | nowe 3 pokoje | 53,86 M | 0% pcc Jeśli szukasz wyjątkowej nieruchomości, która łączy funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł47 m² 13 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy ul. Wilanowskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na wysokim parterze z ogródkiem w kameralnym, 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł63 m² 10 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na wysokim parterze w świetnie skomunikowanej i dobrze rozwiniętej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł64,90 m² 10 785,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Poczuj bryzę spokoju na własnym pokładzie. Twoje nowe terytorium otacza morze zieleni. To w pełni bezpieczna przystań dla poszukiwaczy absolutnej ciszy. Zielone płuca miasta oddychają tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł198 m² 6 560,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferta na wyłączność w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny położony w spokojnej części Zakrzowa. Nieruchomość została podzielona na dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn, hala produkcyjna o pow 500mkw. moze być minimum 250 mkw lub zwiększenie do około 1000 mkw. toalety, skcjal, biura wg modułów do 600 mkw. Magazyn ogrzewany, prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł44,30 m² 13 092,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, narożne mieszkanie 2-pokojowe | Zakrzów, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, położone na I piętrze budynku z 2008 roku. Kameralne, narożne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,61 m² 14 532,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje | duży balkon | zielona i spokojna okolica | Zakrzów Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone w kameralnej, nowoczesnej zabudowie na wrocławskim Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

560 000 zł51 m² 10 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł540 m² 4 257,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1906

CO sprzedajemy? Budynek mieszkalny wielorodzinny - kamienica do remontu we Wrocławiu położony na działce 12/3 o powierzchni 1306 m2. Gdzie znajduje się budynek Budynek znajduje się we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł207,50 m² 5 778,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:846 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna we Wrocławiu, na Zakrzowie, położona na działce o powierzchni 846 m . Na terenie znajdują się dwa funkcjonalnie połączone budynki oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,25 m² 11 104,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Na sprzedaż duże, komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,25 m2, położone na nowoczesnym osiedlu w spokojnej i zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Docenisz prywatność, kameralną zabudowę w okolicy i pełny dostęp do pełnej infrastruktury? Na sprzedaż wyjątkowo jasne, dwustronne mieszkanie (58 m ) przy ul. Dubrownickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł56,02 m² 11 585,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskim Zakrzowie. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe - dworzec pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,50 m² 11 064,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł53,38 m² 11 015,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wrocław Zakrzów ul. Zatorska Szukasz przestronnego i jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na komfortowym wnętrzu w nowym budownictwie? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł69,34 m² 11 234,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z loggią Opiekun oferty: renata Mayer tel:   Otoczenie nieruchomości: wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł92 m² 10 858,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:666 m²

Na sprzedaż dom z około 1930 roku o powierzchni użytkowej 92 m , położony na działce o powierzchni ok. 670 m na Zakrzowie. Nieruchomość stanowi interesującą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł47,66 m² 16 365,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Niektórzy twierdzą, że fizyki nie da się oszukać. To mieszkanie udowadnia, że architektoniczny geniusz potrafi zdziałać cuda. Na 47 metrach odnajdziesz aż trzy niezależne strefy wpływów. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł242 m² 5 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Dom wolnostojący Z ogrodem | psie pole ul. Stoczniowa Oferta w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zachęcam do kontaktu - tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł290 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 900 m na wrocławskim Zakrzowie (psie Pole), zlokalizowany w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 999 zł69,34 m² 12 244 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo 4 pokoje na zielonym, rodzinnym osiedlu w Zakrzowie! Wrocław Zakrzów | 69,34 m + loggia | Nowe, gotowe do odbioru | stan deweloperski nie płacisz prowizji 0% pcc! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Wilanowskiej na wrocławskim Zakrzowie, usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą z 2009 roku. Powierzchnia mieszkania według księgi.

Szczegóły ogłoszenia

868 000 zł61,25 m² 13 457,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Smak porannej kawy na tarasie miesza się tutaj z zapachem pobliskiego parku. Słyszysz jedynie kojący szum liści, który skutecznie odcina Cię od miejskiego zgiełku. To miejsce, gdzie laboratoryjna.

Szczegóły ogłoszenia

997 186 zł71,74 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego:   , bądź do biura Novo Investing Sp. z o.o., które znajduje się przy ul. Walońskiej 7, 50-418 Wrocław. Polecam Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,14 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Psie Pole- zakrzów ul. Zatorska, oddzielna kuchnia 2-pokojowe, nieprzechodnie, mieszkanie na wynajem - ul. Zatorska Mieszkanie o powierzchni 48,14 m w kameralnym budynku na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 444 000 zł280 m² 5 157,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży bliźniak z roku 1983 o pow. całkowitej 280m2, położony przy cichej uliczce na wrocławskim Zakrzowie. Dom po remoncie, ocieplony, wymieniono wszystkie instalacje, stolarkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe, w pełni rozkładowe, na ul. Zatorskiej. Dostępne od zaraz! Wszystkie media miejskie! Lokal składa się z dwóch niezależnych od siebie pokoi, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47 m² 14 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z ogródkiem na parterze 4 piętrowego apartamentowca z 2023 r. Psie Pole - Zakrzów, przy ul. Zofii.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł560 m² 4 105,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 308 m²

Wyjątkowa okazja dla inwestora! Na sprzedaż kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w zielonej i spokojnej części Wrocławia. Budynek o powierzchni całkowitej ok.