dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Fabryczna

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

10 000 zł460 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o całkowitej powierzchni 460 m kw.,wysokość 6m, posadzka niepyląca przemysłowa o nośności 2 t/m kw., duża brama wjazdowa, świetliki dachowe. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

870 000 zł96 m² 9 043,66 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronny-zadbany 4 pokojowy lokal mieszkalny-wyposażony z balkonem windą I garażem- wójciklicencja 16128 w bardzo dobrej lokalizacji-polecam idealna propozycja dla rodzin, inwestorów-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

373 501 zł32 m² 11 639,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,09 m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

362 966 zł27 m² 13 364 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Oferuję lokal w Centrum Wrocławia, która spełni wymagania każdego, kto ceni sobie doskonałą komunikację z każdą częścią miasta oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

11,50 €/m²43 m² 495 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Kompleks budynków zlokalizowanych w biznesowej części Wrocławia. Budynki posiadają znakomity dostęp zarówno środkami transportu prywatnego, jak i publicznego. Lokalizacja bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

389 300 zł137 m² 2 838,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Posiadasz działkę budowlaną, ale nie masz pomysłu na dom? - zapraszam do zapoznania się z ofertą projektu domu energooszczędnego i kontaktu z zespołem doświadczonych fachowców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

239 915 zł18 m² 13 031,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Inwestycyjne lokale użytkowe w celach mieszkalnych w centrum Wrocławia. Lokal doskonały pod wynajem dla studentów, pracowników czy turystów. Wyjątkowa oferta w bardzo atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

555 000 zł63 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecam Państwu ofertę bardzo atrakcyjnego nowoczesnego trzypokojowego mieszkalnia o powierzchni 63 mkw z dużym balkonem na osiedlu Gądó Mały. Nieruchomość w pełni rozkładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

51 zł/m²287 m² 14 637 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wysokiej klasy inwestycja położona przy ulicy Strzegomskiej, zaledwie 3 km od Starego Miasta i 5 km od Portu Lotniczego. Budynek oferuje atrakcyjnie wykończone powierzchnie wyposażone we wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

4 000 000 zł800 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży obiekt o powierzchni 800 m2 o charakterze magazynowo-produkcyjnym, położony na własnościowej działce - 7000m2. Część magazynowo-produkcyjna ok.630 m - dwie hale, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

51 zł/m²200 m² 10 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wysokiej klasy inwestycja zlokalizowana przy ulicy Strzegomskiej, zaledwie 3 km od Starego Miasta i 5 km od Lotniska. Budynek oferuje atrakcyjnie wykończone powierzchnie wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Fabryczna,Wrocław

550 000 zł63 m² 8 714 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy Kruczej 118 na wrocławskich Gajowicach. Dogodna lokalizacja z niezbędną infrastrukturą w okolicy. Przez ostatnie 12 lat było wynajmowane na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

11,50 €/m²107 m² 1 233 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

273 285 zł16 m² 16 765,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Oferuję kawalerkę, zaraz obok Centrum Wrocławia, która spełni wymagania każdego, kto ceni sobie doskonałą komunikację z każdą częścią miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

9 000 zł500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia murowany magazyn o powierzchni ok. 500 m2, poziom zero, 2 bramy wjazdowe, przelotowe. Wykonany w technologii żelbetowej, posadzka przemysłowa, niepyląca, nośność nieograniczona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

15 000 zł800 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt o powierzchni 800 m2 o charakterze magazynowo-produkcyjnym, położony na własnościowej działce - 7000m2. Część magazynowo-produkcyjna ok.630 m - dwie hale, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrągowska

Fabryczna,Wrocław

365 000 zł40 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie - 40,20 mkw z dużym balkonem oraz przynależnym do mieszkania miejscem postojowym. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

277 779 zł25 m² 11 282,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 1 - pokojowe dla studenta lub osoby pracującej, które nadaje się pod inwestycję. Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz podatku pcc oraz nie płacisz prowizji! Mieszkanie będzie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

264 369 zł32 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dotyczy mieszkania 2-pokojowego 31,51 m2 z ogródkiem o powierzchni 13,11 m2. Doskonałe do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem! Mieszkanie składa się z: - przedpokoju 3.57 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

4 020 zł201 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam magazyn murowany, nieogrzewany o pow. 201 m kw., dostęp z rampy, dwie bramy, wysokość ponad 4 m, posadzka betonowa. Dostępne biura, plac, wiaty. Cena wynajmu magazynu 20 zł/m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gajowicka

Fabryczna,Wrocław

550 000 zł63 m² 8 673,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedania lokal użytkowy położony przy ulicy Gajowickiej nr 161/1b we Wrocławiu. Lokal położony na parterze budynku z witryną i wejściem od strony ulicy. Doskonale nadaje się na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubińska

Fabryczna,Wrocław

439 000 zł64 m² 6 891,68 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń piekny widok Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymarska

Fabryczna,Wrocław

940 000 zł81 m² 11 562,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży ładne 4 pokojowe mieszkanie z ogrodem na ul. Rymarskiej. Salon połączony z jadalnią i kuchnią (meble w zabudowie, zmywarka, pralka, lodówko-zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

504 020 zł64 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,80 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze i składa się z dwóch pokoi, pokoju dziennego, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

452 100 zł55 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54,80 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim piętrze i składa się z dwóch pokoi, pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łomnicka

Fabryczna,Wrocław

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 2-pokoje z tarasem Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz garderobą o powierzchni 51 m2 położone na cichym i spokojnym osiedlu przy ul.Łomnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł62 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: email: (for english scroll down) ***wolne od 01.12.2021*** Polecam wykończony w wysokim standardzie 3 pokojowy apartament o pow. 62m2 z balkonem, w nowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

660 000 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o ciekawym rozkładzie o łącznej powierzchni 65,85 m2. Zalety: - znajduje się na 2 piętrze (z windą) w bloku wybudowanym w 2014 roku - dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

443 406 zł54 m² 8 189,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Ostrowskiego

Fabryczna,Wrocław

4 000 zł1 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia część terenu na działce usługowej, 1000m2 w cenie 4zł/m2 netto. Możliwość wydzielenia mniejszego obszaru np 500m2. Przykładowe możliwości wykorzystania: - plac: usługowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hartmana

Fabryczna,Wrocław

435 000 zł49 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Łączna powierzchnia sprzedawanego przez nas mieszkania, to: 49m2 na którą składa się: 22m2 salon z wyjściem na balkon, otwarta kuchnia z oknem (z płytą indukcyjną, lodówko-zamrażarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Fabryczna,Wrocław

423 000 zł52 m² 8 134,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie w kameralnym bloku, składające się z 2 pokoi, z dużym balkonem, położone na Kozanowie, ul. Gwarecka. Mieszkanie jest ciche, położone w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

339 128 zł40 m² 8 546,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe 2 - pokojowe mieszkanie o przestronnym metrażu 40m2 dla studenta lub na dobry start w cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia, na Muchoborze Wielkim. Kupując na rynku pierwotnym nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

990 000 zł97 m² 10 245,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Sprzedam lokal w willi miejskiej na Osiedlu Malowniczym Leśnica Marszowice. Wyjątkowe osiedle pod Lasem Mokrzańskim do Lasu wejście z Osiedla, kameralna zabudowa w sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł69 m² 36,23 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! możliwość wynajęcia od zaraz Serdecznie polecam na wynajem przytulne, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

80 zł/m²120 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo handlowy z dużą widoczną witryną od głównej ulicy i 3 wejściami. Powierzchnia całkowita 120 m2, lokal w stanie deweloperskim urządź go jak zgodnie z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

273 285 zł16 m² 16 765,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Cena nieruchomości podana w brutto wraz z wyposażeniem oraz wykończeniem! Chcesz kupić wykończoną kawalerkę, zaraz obok Centrum Wrocławia, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

384 800 zł39 m² 9 953,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę powierzchni 38,66. Lokal znajduje się na parterze i składa się z: - pok. dziennego + aneksu kuchennego 25,70 m2 - przedpokoju 7,32 m2 - łazienki 5,64 m2 - ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

431 100 zł49 m² 8 762,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,20 m2. Lokal znajduje się na parterze i składa się z: - pok. dziennego 17,97 m2 - sypialni 10,89 m2 - przedpokoju 7,13 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

461 700 zł49 m² 9 365,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,30 m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze i składa się z: - pok. dziennego 17,97 m2 - sypialni 10,89 m2 - kuchni 6,86 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 724 550 zł11 497 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona przy nowopowstającej Trasie Lotniskowej stanowiącej główną drogę dojazdową do nowego terminala Portu Lotniczego Copernicus. Nieopodal znajduje się Autostradowa Obwodnica.