dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Fabryczna

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

49 zł/m²126 m² 6 174 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie gwarantuje Właściciel nieruchomości Kompleks biurowy usytuowany jest w zachodniej części Wrocławia. Biurowiec Klasy A Całkowita powierzchnia budynku: 7 510m 2 Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Fabryczna,Wrocław

45 zł/m²22 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowizje dla biura pokrywa Właściciel Nieruchomości Kompleks biurowy usytuowany przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych. Biurowiec Klasy B+ Całkowita powierzchnia budynku: 7 700,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

45,01 zł/m²111 m² 4 996 zł

 

 

 

Fabryczna,Wrocław

56 zł/m²148 m² 8 288 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prowizje pokrywa Właściciel nieruchomosci Nowoczesny obiekt. W większej części podporządkowany funkcji biurowej. Do wynajęcia powierzchnia na II p. o pow. ok. 148 m2. Kuchnia i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Fabryczna,Wrocław

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, balkon, loggia,pełny rozkład, oddzielna kuchnia, piwnica, ok. Legnickiej Dostępne od zaraz. Do sprzedaży ładne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

60 zł/m²58 m² 3 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Przedstawiam obiekt biurowy klasy A posadowiony przy ul. Legnickiej. Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o powierzchni 58 m2. .Do podstawowego czynszu najmu należy doliczyć opłatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł27 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wynajmuj/zarabiaj/mieszkaj Mieszkania jednopokojowe z wydzieloną strefą do spania lub dwupokojowe o wysokim standardzie i topowej lokalizacji. Bezpośrednio: brak podatku pcc 2%, 0% prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gromadzka

Fabryczna,Wrocław

799 000 zł111 m² 7 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Opiekun oferty: tel: dom w zabudowie bliźniaczej 1/2 o powierzchni 75 m2 we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: dużą zaletą jest położenie z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

45 zł/m²626 m² 28 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy usytuowany jest w zachodniej części Wrocławia. Biurowiec Klasy B+ Całkowita powierzchnia budynku: 7 510m 2 Parking Wielopoziomowy na 809 miejsc postojowych Proponowana powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Popowickiej, koło Magnolii. Możliwość wynajmu ze zwierzętami. Lokalizacja: kilka kroków do Centrum Handlowego Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

74 zł/m²26 m² 1 924 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy usytuowany jest w zachodniej części Wrocławia. Biurowiec Klasy A Całkowita powierzchnia budynku: 7 510m 2 Parking Wielopoziomowy na 809 miejsc postojowych Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizje pokrywa Właściciel nieruchomości Lokal biurowo-usługowo- magazynowy usytuowany na parterze obiektu wolnostojącego. Proponowana powierzchnia 80 m2 Hol, open space, socjal. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Pracy

Fabryczna,Wrocław

725 000 zł50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w pobliżu Grabiszyńskiej. Nowe budownictwo, świetna lokalizacja, blisko komunikacja miejska. Znakomite pod inwestycje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

12 145 zł347 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia niezależny moduł produkcyjno-usługowo- biurowy o pow.347 m kw. Parter-74m2 - trzy pomieszczenia piętro-273m2 - otwarta powierzchnia open space - pokój biurowy lub kuchnia - wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

756 563 zł81 m² 9 311,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania dla Ciebie duże mieszkanie położone centralnie w dzielnicy Muchobór Wielki. Mieszkanie gotowe do obioru i do własnej aranżacji. Idealna lokalizacji oddalona od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

307 000 zł22 m² 14 056,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc oraz prowizji dla biura pośrednictwa! Ponadto możliwość odliczenia 23% vat. Na sprzedaż oferuje gotowe rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących możliwości ulokowania wolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

398 001 zł28 m² 14 138,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

P2-12 Nie płacisz prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Oraz podatku pcc 2% Możliwość odliczenia vat 23% Oferuję apartament z balkonem, przy Centrum Wrocławia, która spełni wymagania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

467 001 zł39 m² 11 974,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

P2-18 Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Możliwość odliczenia vat 23% Oferuję 1/2 pokojowy lokal z balkonem, w Centrum Wrocławia, który spełni wymagania każdego, kto ceni sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

890 000 zł71 m² 12 535,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wrocław / popowice / apartament pixel house 68 mkw / 3 pokoje balkon miejsce postojowe Hit zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Przedstawiam trzypokojowy apartament w budynku pixel house na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

406 406 zł30 m² 13 656,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz przestronnego mieszkania z tarasem? Poszukujesz mieszkania z dobrym dostępem komunikacyjnym? A może, poszukujesz mieszkania blisko terenów zielonych? Bez prowizji i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

22 545 zł501 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowo biurowa-501m2 ( magazyn-420m2+biuro-81m2) Opis: wysokość stropu ok 4 m, posadzka betonowa , ogrzewanie, moc elektryczna do dyspozycji wynosi 50 kw(możliwość zwiększenia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

756 300 zł76 m² 9 951 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw111-rz zalety mieszkania: - dwustronne, ekspozycja południowo- zachodnia - widok na szpaler drzew - realizacja już 2023-08 - niestandardowa wysokość mieszkania: 3,85m - garderoba/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł28 m² 11 687,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy lokal do odbioru! Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Brak obowiązku zakupu przez Klientów lokali z wykończeniem - możliwość wykańczania we własnym zakresie. 13-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

45 zł/m²114 m² 5 130 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia niezależny moduł biurowy na II piętrze trzykondygnacyjnego obiektu biurowego w dzielnicy Fabryczna o powierzchni 114m2. Wymieniona powierzchnia składa się z holu, czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

340 367 zł30 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Пропоную Тобі комфортну однокімнату квартиру, яка знаходиться в центрі району Muchobór Wielki. Квартира вже готова до.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

504 374 zł51 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Предлагаю тебе большую квартиру в центра района Muchobór Wielki. Квартира в уже постореном доме готова к ремонту на.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

10 488 zł276 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal magazynowo -biurowy o powierzchni 276 m kw, położony na parterze budynku. Część magazynowa ok.140 m kw., część biurowa ok. 70 m kw. na parterze, dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

371 266 zł28 m² 13 245,30 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Do zaoferowania dla ciebie mam piękne mieszkanie z balkonem, położone na 12 pietrze, co gwarantuje piękne widoki o każdej porze dnia i nocy. Lokal idealnie pasuje osobam, ceniącym sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

716 132 zł59 m² 12 224,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji i bez podatku pcc 2% Poszukujesz przestronnego mieszkania z tarasem? Poszukujesz mieszkania z dobrym dostępem komunikacyjnym? A może, poszukujesz mieszkania blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

12 145 zł347 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia niezależny moduł produkcyjno-usługowo- biurowy o pow.347 m kw. Lokal składa się : parter-74m2 - trzy pomieszczenia piętro-273m2 - otwarta powierzchnia open space - pokój biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Gromadzka

Fabryczna,Wrocław

4 500 zł84 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:165 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej blisko lasu. Budynek z 2013 r., Meble i zabudowa w kuchni i łazience. Do budynku przylega ogród z tarasem od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

360 000 zł26 m² 13 688,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hit Mieszkanie 26,3m2 Rozkładowe Piwnica Zieleń Na sprzedaż śliczna kawalerka zlokalizowana na Grabiszynie w okolicach placu Pereca. Mieszkanie o powierzchni 26.3m2 usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Pereca

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam na wynajem przytulną kawalerkę z antresolą znajdującą się przy pl. Pereca. Lokalizacja: fabryczna, pl. Pereca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Fabryczna,Wrocław

544 900 zł48 m² 11 352,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Mieszkanie po generalnym remoncie: - z balkonem - jednostronne (zachód) - nowe okna, drzwi, instalacje - komórka lokatorska - winda - niewielkie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie ,w pełni rozkładowe, położone na parterze 4-piętrowego budynku przy ul.Wejherowskiej. Budynek zadbany, ocieplony. Wkoło dużo zieleni. Na całość składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

899 000 zł71 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wrocław / popowice / apartament pixel house 71 M2 / 3 pokoje balkon miejsce postojowe Hit Przedstawiam trzypokojowy apartament w budynku pixel house na wrocławskich Popowicach, niedaleko ch magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł39 m² 69,32 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

541 500 zł51 m² 10 638,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2 z balkone. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

6 200 zł225 m² 27,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Autostradowa obwodnica Wrocławia. Do wynajęcia ogrzewany magazyn 220 m2, duża brama wjazdowa, posadzka przemysłowa, wysokość 7m, dostępna wysoka moc energetyczna, świetliki dachowe. Brama 4,2m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

524 880 zł49 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z garderoba i z piwnicą zlokalizowane na osiedlu Maślice (tuz przy wrocławskim Stadionie Miejskim). Rok budowy: 2004 Poziom: 3/4 Powierzchnia: 48,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 198,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Kozanowie w bloku z 2011 roku. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Jest dwustronne i posiada.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij