dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Fabryczna

400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

646 850 zł64 m² 10 091,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,10 m2 z tarasem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

357 000 zł31 m² 11 516,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowa kawalerka. 31m2 Świetna lokalizacja pod wynajem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na czwartym piętrze budynku przy ul. Strzegomskiej 51. Najbliższe otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

898 990 zł71 m² 12 661,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wrocław / popowice / apartament pixel house 71 M2 / 3 pokoje balkon miejsce postojowe Hit Przedstawiam trzypokojowy apartament w budynku pixel house na wrocławskich Popowicach, niedaleko ch magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczacka

Fabryczna,Wrocław

554 000 zł50 m² 11 080 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Top!/rozkład/fabryczna/muchobór/2 pok./BALKON Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w pełni rozkładowe o powierzchni 50 m2 wraz z balkonem i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

11 284 000 zł21 700 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun Oferty: bartosz T: na sprzedaż dwie działki komercyjne, sprzedaż tylko łącznie, lokalizacja Mokronos Dolny. Działka inwestycyjna Wrocław Oporów. Powierzchnia działki w m2 21 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

760 256 zł59 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji i bez podatku pcc 2% Poszukujesz przestronnego mieszkania z tarasem? Poszukujesz mieszkania z dobrym dostępem komunikacyjnym? A może, poszukujesz mieszkania blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

380 000 zł31 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Strzegomskiej (na wysokości skrzyżowania z ul. Jaworską). Mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego 4 piętrowego bloku z lat '70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

705 000 zł59 m² 11 949,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

English description below Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w świetnej dzielnicy Wrocławia - Fabrycznej, przy ulicy. Pilczyckiej. Położone na 2 piętrze z 3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

56 zł/m²107 m² 5 990 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agent prowadzący: tel: ***wolne od zaraz*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu biurowo-usługowego. Zlokalizowany przy ulicy Fabrycznej, oddalony o 3 km względem Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kardamonowa

Fabryczna,Wrocław

750 000 zł730 m² 1 027,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prawdopodobnie najładniejsza działka budowlana we Wrocławiu! Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu pod dwoma dębami. Na sprzedaż jest urocza działka budowlana o powierzchni 730 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

329 264 zł16 m² 20 463,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka wykończona pod klucz, do tego stopnia, że są w niej już łyżeczki i pościel. Kawalerka w samym centrum Wrocławia. Kawalerka z szacowanym zwrotem z inwestycji 7%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

603 075 zł56 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,10 m2 z tarasem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł19 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 29 lipca! *do wynajęcia piękna, przytulna kawalerka w nowym budownictwie. *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *19m2. *Lokal składa się z pokoju, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Fabryczna,Wrocław

870 000 zł68 m² 12 794,10 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie Wrocław ul. Obornicka. Lokal mieszkalny o pow. 67,94 m2 , usytuowany na V piętrze apartamentowca na osiedlu Nowe Miasto Różanka. Budynek z 2018 r. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

513 420 zł52 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w największym, nowoczesnym i w pełni zagospodarowanym osiedlu na Oporowie! Przestrzeń osiedla zaprojektowana została ze szczególną dbałością o szczegóły: przemyślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rewelacyjna lokalizacja - blisko w każde niezbędne miejsce do funkcjonowania. Idealna do życia lub pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niewielkiego cztero-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

547 000 zł59 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe do odbioru 08-2023 oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości tel. Otoczenie nieruchomości Na osiedlu znajduje się profesjonalnie wyposażony, klimatyzowany fitness klub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

419 990 zł42 m² 10 088,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top lokalizacja przy Legnickiej z balkonem/widok Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie niedaleko ul. Legnickiej przy Kauflandzie - blok po termomodernizacji. Nowoczesna winda i ładna klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Fabryczna,Wrocław

859 000 zł81 m² 10 565,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży ładne 4 pokojowe mieszkanie z ogrodem na ul. Rymarskiej. Salon połączony z jadalnią i kuchnią (meble w zabudowie, zmywarka, pralka, lodówko-zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Graniczna

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł1 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z szeroką perspektywą inwestycyjną. W kierunku na port lotniczy, niedaleko aow działka gruntu o powierzchni 3446 m2. Teren przeznaczony pod: usługi magazyny handel produkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

30 600 zł1 020 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna 1020m2, bramy z dokami hydraulicznymi. Ogrzewanie - nagrzewnice gazowe, posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 7 m, moc energetyczna 100 kw z opcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

819 899 zł152 m² 5 394,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Marszowice bez pcc / dom na pięknym osiedlu! Zapraszamy do zakupu nieruchomości Na Wrocławskich Marszowicach. Nieruchomość to lokal mieszkalny w budynku wolnostojącym dwulokalowym (bliźniak).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hynka

Fabryczna,Wrocław

585 000 zł76 m² 7 697,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Rozkładowe 4 pok. Dla rodziny lub pod inwestycję! Sprzedam bezpośrednio od właściciela czteropokojowe mieszkanie, na 9 p.w bloku z nową windą. Lokal składa się z: - salonu 18 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niklowa

Fabryczna,Wrocław

470 000 zł42 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Top/2pok-42m2/piwnica/balkon/ogródek Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe z przedpokoju wejście do salonu, sypialni, kuchni i łazienki. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

419 997 zł42 m² 10 096,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwustronne przy Legnickiej z Balkonem Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie niedaleko ul. Legnickiej przy Kauflandzie - blok po termomodernizacji. Nowoczesna winda i ładna klatka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Urbanowicza

Fabryczna,Wrocław

686 000 zł1 400 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1400 mkw. Nieruchomość położona na wrocławskich Strachowicach przy ulicy Urbanowicza ( boczna ulicy Granicznej). Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

499 009 zł51 m² 9 823,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Gądów Maly -2 pokoje 50m2 Winda lux Polecam do sprzedania cieple sloneczne mieszkanie. W poblizu, szkoły, sklepy , żłobek przystanek autobusowy a dla lubiacych rekreacje I grill dzialki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

45 zł/m²44 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowizje dla biura pokrywa Właściciel Nieruchomości Kompleks biurowy usytuowany przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych. Biurowiec Klasy B+ Całkowita powierzchnia budynku: 7 700,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Fabryczna,Wrocław

460 000 zł45 m² 10 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy w okolicy ulicy Pereca na Grabiszynie. Mieszkanie: * Mieszkanie 45m2 składa się z: - przedpokoju - salonu przechodniego połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

379 999 zł36 m² 10 555,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kozanowska/2pok/balkon! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36m2 z balkonem z widokiem na mały park przy ulicy Kozanowskiej. Jest 1 łazienka z toaletą w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwa

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł50 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław-Fabryczna | Szczęśliwa| 3 pokoje | Blisko ch Sky Tower | Po generalnym remoncie | wynajem na okres 3 miesięcy ważne: wynajem tylko na 3 miesiące Jeżeli poszukujecie Państwo mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymarska

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna/grabiszyn/rusznikarska Ilość pokoi: 2 Metraż: 47m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2 Informacje dodatkowe: lodówka, pralka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, zamknięte osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Fabryczna,Wrocław

405 003 zł42 m² 9 633,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja/42m2-2pok/balkon/piwnica/top. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42m2 na Popowicach ul. Jelenia. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon, -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

845 000 zł144 m² 5 847,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Dom w smolcu stan deweloperski - bez skosów pozwolenie na użytkowanie. Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 144,60m2. Parter : 74,20 m2 - ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

3 600 000 zł400 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:wiaty garażowe

Zwrot inwestycji w ciągu. 6 lat! Przedmiotem sprzedaży jest Hostel, położony w niedalekiej odlegości od aow - Wrocław, fabryczna. Specyfikacja : * Działka 700m * Budynki 400m : - Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn o powierzchni 1000 m kw. Wysokość 7 m, posadzka przemysłowa niepylna, świetliki, doki rozładunkowe, dodatkowo antresola magazynowa ok.150 m kw. oraz biuro 70.