dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Fabryczna

400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

465 000 zł49 m² 9 489,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Gadow Maly 2 pokoje 50m2 Winda P. wlasnosc! Polecam do sprzedania cieple sloneczne mieszkanie. W poblizu, szkoły, sklepy , żłobek przystanek autobusowy a dla lubiacych rekreacje I grill.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

4 428 zł201 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam magazyn murowany, nieogrzewany o pow. 201 m kw., dostęp z rampy, dwie bramy, wysokość ponad 4 m, posadzka betonowa. Dostępne biura, plac, wiaty. Cena wynajmu magazynu 22 zł/m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

670 001 zł75 m² 8 933,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przepiękne, dwupoziomowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Idealne dla rodziny ? ? ?. Nieruchomość znajduje się w okolicy ul. Maślickiej na trzecim (z 4.) piętrze budynku oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Królewiecka

Fabryczna,Wrocław

7 700 zł180 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia we Wrocławiu, dzielnica Fabryczna Królewiecka - okolice. Nieruchomość o powierzchni 180 mkw Parter - salon, aneksem kuchenny, garderoba, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

73 zł/m²116 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo handlowy z dużą widoczną witryną od głównej ulicy i 3 wejściami. Powierzchnia całkowita 116 m2, lokal w stanie częściowo wykończonym na podłogach wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The apartment will be fully furnished - first rent mieszkanie zostanie W pełni umeblowane I urządzone - pierwszy najem doskonała lokalizacja 10 minut od centrum bliskość C.H. Magnolia park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

450 000 zł50 m² 8 982,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o wielkości 50,1m2 usytuowane na 3 piętrze w trzy piętrowej kamienicy z lat '20. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

512 835 zł54 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw153-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 53.70m2 znajduje się na 1. piętrze w budynku z windą. Na mieszkanie składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Fabryczna,Wrocław

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lux/3pok-72m2/ul. Giserska/garaż/taras Na wynajem piękne zadbane 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym. Mieszkankę znajduje się na parterze w pełni wyposażone gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

498 995 zł49 m² 10 177,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Park/zieleń/gotowe nowy dwór/rozkład/balkon Piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 po generalnym remoncie w rozkładzie z osobną kuchnią i stylową łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

399 992 zł30 m² 13 328,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Hit!/kawalerka z osobną kuchnią/park ogródek 67m2!-!. Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30m2 z ogrodem na ulicy Pilczyckiej we Wrocławiu. Mieszkanie na kameralnym osiedlu (dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pińska

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie przy ul. Pińskiej (okolice Factory Wrocław). W pobliżu liczne tereny rekreacyjno-spacerowe, spokojna i cicha okolica, jednocześnie z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Fabryczna,Wrocław

5 600 zł119 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 - pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na Gądowie przy Parku Zachodnim (klimatyzacja, do samodzielnego umeblowania) Polecam na wynajem przestronne jednopoziomowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

539 000 zł49 m² 10 933 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Effective-Home! Zapraszamy na prezentacje! Polecam mieszkanie po remoncie, składające się z 2pok. z balkonem położone w dzielnicy Fabryczna, na osiedlu Gądów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. 2 osobne pokoje (12, 16m2), kuchnia, łazienka, osobno wc. Dwa balkony, w tym jeden zabudowany. W cenie również komórka lokatorska. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

599 130 zł63 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw152-rz Mieszkanie o powierzchni 63.40m2 znajduje się na 1. piętrze w budynku z windą. Na mieszkanie składają się: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,2m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje / od zaraz / fat / blisko tramwaj / odświeżone / klimatyzacja / komórka lokatorska / najem okazjonalny Nieruchomość położona na 11 piętrze, powierzchnia wynosi 47 mkw i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

379 000 zł35 m² 10 828,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kuźniki. Bardzo zielona okolica, niska zabudowa. Super skomunikowane: blisko do wyjazdu na obwodnicę, na lotnisko, w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

3 350 zł53 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ma dwa ogródki. Jest słoneczne, okna wychodzą na stronę południową i północną. Mieszkanie jest nowe, dotąd niezamieszkiwane, zostało wykończone w grudniu 2022 r. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

471 770 zł49 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw149-rz Mieszkanie o powierzchni 49,4m2 znajduje się na 3. piętrze w budynku z windą. Na mieszkanie składają się: - salon z aneksem kuchennym o pow. 25m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 701 zł30 m² 56,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Top-okazja/kawalerka w Centrum 34m2 Na wynajem kawalerka po remoncie o powierzchni około 34m2 znajdująca się n parterze w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

1 070 002 zł114 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Street point - ul. Strzegomska / Gubińska wygodne miejsce na Twój biznes Atuty: 1. Inteligentne sterowanie budynkiem - bms kompleksowe rozwiązanie, aby zarządzać i sterować automatyką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

1 687 864 zł180 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Street point - wygodne miejsce na biznes Na sprzedaż piętro budynku - aktualnie open space z możliwością dalszego podziału Atuty: 1. Inteligentne sterowanie budynkiem - bms kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

4 400 zł220 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn/halę o powierzchni 220 m kw. Posadzka przemysłowa, dwie bramy rozładunkowe,wysokośc -2,75m,powierzchnia biurowo socjalna-ogrzewanie we własnym zakresie. Możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Fabryczna,Wrocław

494 000 zł52 m² 9 410 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tańskiego

Fabryczna,Wrocław

530 000 zł50 m² 10 515,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż ładne, 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na wysokim parterze 4-piętrowego budynku w ok. ul. Bystrzyckiej. Na całość składa się: -salon -23 m2, -sypialnia-12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

408 000 zł32 m² 12 553,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław-ul.Popowicka Jeżeli szukasz inwestycji pod wynajem lub chcesz zamieszkać w cichym i zielonym miejscu ta oferta jest dla Ciebie-) Do sprzedaży w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja/kawalerka w Centrum 34m2/top Na wynajem kawalerka po remoncie o powierzchni około 34m2 znajdująca się n parterze w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

575 720 zł59 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw154-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 59.20m2 znajduje się na 2. piętrze w budynku z windą. Na mieszkanie składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

522 215 zł55 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 54,97 m2 wraz z balkonem o powierzchni 4,37 m2 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Fabryczna,Wrocław

757 000 zł76 m² 9 961 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żelazna

Fabryczna,Wrocław

355 000 zł26 m² 13 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowa kawalerka przy Sky Tower dla singla lub inwestora - Żelazna / Grabiszyn / Wrocław Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum po remoncie generalnym zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Fabryczna,Wrocław

559 000 zł53 m² 10 547 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

649 001 zł68 m² 9 544,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piekne 3 pokoje 67m2 stablowice 2017! Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Koksowej we Wrocławiu - dzielnica Fabryczna Nieruchomości to 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

498 997 zł49 m² 10 173,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Factory/gotowe nowy dwór/rozkład/balkon Piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 po generalnym remoncie w rozkładzie z osobną kuchnią i stylową łazienką. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

380 604 zł41 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 41,37m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 14m2 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

399 991 zł30 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Hit!/kawalerka z osobną kuchnią/park ogródek 67m2!-! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30m2 z ogrodem na ulicy Pilczyckiej we Wrocławiu. Mieszkanie na kameralnym osiedlu (dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

353 088 zł37 m² 9 602,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 36,77m2 wraz z balkonem o powierzchni 4,5 m2 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

538 706 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 54,97 m2 wraz z ogrodem o powierzchni 19,34 m2 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

440 000 zł49 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,8 m2. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salon - 21,9 m2 - Kuchnia - 9,0 m2 - Pokój - 9,1 m2 - Łazienka -.