dowolna

Nowe mieszkania i domy Maślice, Wrocław - Nieruchomości z rynku pierwotnego Maślice

119 ogłoszeń

119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

734 370 zł75 m² 9 807,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

785 733 zł84 m² 9 388,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie na tej inwestycji mieszkanie 3 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

602 218 zł63 m² 9 586,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,82 m2 z antresolą 25,58 m2 oraz balkonem 4,5 m2! Przystań Królewiecka III to idealne miejsce zarówno dla osób młodych na start jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

849 944 zł96 m² 8 867,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań Królewiecka to nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

680 254 zł72 m² 9 482,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

720 704 zł78 m² 9 200,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

759 590 zł84 m² 9 065,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

569 000 zł58 m² 9 822,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe na wysokim parterze o powierzchni: 57,93m2 położone na osiedlu Maślice we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej ( Dzielnica - Fabryczna ) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

569 000 zł58 m² 9 768,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze o powierzchni: 58,25m2 położone na osiedlu Maślice we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej ( Dzielnica - Fabryczna ) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

579 884 zł59 m² 9 854 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj z rodziną w zielonej okolicy, w mieszkaniu z loggią i balkonem! Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

659 203 zł70 m² 9 482,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

546 425 zł57 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jasne, nowoczesne, funkcjonalne mieszkalne z dwoma balkonami i antresolą. Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

898 944 zł96 m² 9 379 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jasne, nowoczesne, funkcjonalne, z dwoma balkonami i garderobą. Mieszkanie w sam raz dla Twojej rodziny! Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

602 218 zł63 m² 9 586,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

848 944 zł96 m² 8 857,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników życia w spokojnej, zielonej okolicy z dala od zgiełku miasta! Kameralne osiedle składające się z dwóch budynków wielorodzinnych o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

710 976 zł75 m² 9 482,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

682 245 zł72 m² 9 482,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

680 348 zł72 m² 9 482,20 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

389 900 zł28 m² 13 900,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe na wysokim parterze o powierzchni: 28,05m2 położone na osiedlu Maślice we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej ( Dzielnica - Fabryczna ) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

681 866 zł70 m² 9 739,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

759 590 zł84 m² 9 065,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

680 254 zł72 m² 9 482,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

849 944 zł96 m² 8 867,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

710 976 zł75 m² 9 482,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

720 704 zł78 m² 9 200,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

659 203 zł70 m² 9 482,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

682 245 zł72 m² 9 482,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

602 218 zł63 m² 9 586,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

681 866 zł70 m² 9 739,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

828 850 zł75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

722 370 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

789 600 zł75 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru taras- 12,37 m2 ostatnie piętro garderoba do własnej aranżacji deweloperski program "kup teraz zapłać później!" Możesz odebrać klucze do mieszkania po wpłacie 20% jego wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

617 505 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru balkon ostatnie piętro do własnej aranżacji oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości W ofercie posiadamy także inne mieszkania o podobnym metrażu- zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

560 500 zł59 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z loggią, balkonem i ogródkiem na strzeżonym osiedlu z własną infrastrukturą. Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

542 518 zł58 m² 9 273,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze budynku 3-kondygnacyjnego w obrębie inwestycji mieszkaniowo-usługowej budowanej na terenie istniejącego, kameralnego osiedla położonego w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Maślice

Maślice,Wrocław

855 000 zł99 m² 8 660,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Odbierz klucze w tym miesiącu, możliwość finansowana programem 2%. Mieszkanie parterowe 45a: 98,72 mkw + prywatny ogród 138 mkw układ: powierzchnia użytkowa: 98,72 mkw Powierzchnia przynależnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Maślice

Maślice,Wrocław

957 120 zł99 m² 9 695,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Odbierz klucze w tym miesiącu, możliwość finansowana programem 2%. Mieszkanie piętrowe 45b: 98,72 mkw + prywatny taras układ: powierzchnia użytkowa: 98,72 mkw Hall: 10,3 mkw Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

584 298 zł59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru do własnej aranżacji deweloperski program "kup teraz zapłać później!" Możesz odebrać klucze do mieszkania po wpłacie 20% jego wartości. Na zapłatę pozostałej kwoty masz 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

545 528 zł56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru balkon do własnej aranżacji deweloperski program "kup teraz zapłać później!" Możesz odebrać klucze do mieszkania po wpłacie 20% jego wartości. Na zapłatę pozostałej kwoty masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

561 148 zł57 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023