dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Rędzińska

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

659 000 zł62,86 m² 10 483,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00!   . Najwazniejsze informacje o inwestycji : * Magnolia 6 km centrum handlowe w pobliżu. *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 286 zł68,51 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

724 554 zł59,93 m² 12 090,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł40,72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł51,63 m² 11 805,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 594 zł50 m² 11 891,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji przy ul. Rędzińskiej na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kameralnego, trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł69 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

604 000 zł50 m² 12 080 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł60 m² 12 066,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł36,29 m² 12 813,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł35,48 m² 13 246,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

PL ua ru 2-pokojowe mieszkanie z tarasem 40 m Bez podatku pcc 2% termin Maj 2027 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem ok. 40 m , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł35,48 m² 12 373,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,48 m2, położone na parterze nowoczesnego kameralnego 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest w trakcie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem Przedpokój Łazienka Duży Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł36,29 m² 12 813,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 286 zł68,51 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4 pokoje | Promocja | 2x Balkon 10 m | 2 Łazienki | Garaż | 68,51 m | Gotowe do odbioru pl/ua/ru Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,51.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł47,32 m² 12 890,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Otoczenie Nieruchomości Lokalizacja łączy w sobie spokój podmiejskiego klimatu z wygodą codziennego funkcjonowania. To miejsce dla osób, które.