dowolna

Nowe mieszkania i domy Maślice, Wrocław - Nieruchomości z rynku pierwotnego Maślice

120 ogłoszeń

120 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turoszowska

Maślice,Wrocław

289 000 zł50 m² 5 734,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,4 m2 z balkonem 4 m2 na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie doskonale nadaje się dla młodych ludzi oraz dla małej rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

193 650 zł26 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,82m2 w nowym budownictwie na Maślicach Główne zalety lokalizacji: -Do centrum samochodem dojedziemy w 15 minut -bliskość obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33 m2 na wrocławskich Maślicach Główne cechy lokalizacji: -Dogodny dojazd na obwodnicę Wrocławia; do centrum samochodem dojedziemy w mniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Maślice

Maślice,Wrocław

382 141 zł56 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,28 m2 na wrocławskich Maślicach. Inwestycja znajduje się na terenie zamkniętym, gdzie mieszkańcy mogą skorzystać m.in. z placu zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Maślice

Maślice,Wrocław

189 525 zł25 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Maślice - nowa inwestycja - budynki 2 piętrowe Z windami - garaż podziemny Inwestycja składa się z 3 budynków mieszkalnych. Znajdziemy tu komfortowe mieszkania o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Maślice

Maślice,Wrocław

193 650 zł26 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Maślice

Maślice,Wrocław

306 410 zł47 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

189 000 zł26 m² 7 297 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania cesja umowy! Brak podatku pcc. Kawalerka na Maślicach o pow. 25,90 m2 z balkonem w stanie deweloperskim. Odbiór kluczy II kwartał 2020r. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

199 000 zł28 m² 7 223 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania cesja umowy! Brak podatku pcc. Kawalerka na Maślicach. Odbiór II kwartał 2020r. 27,5 m2 z balkonem w stanie deweloperskim, rolety antywłamaniowe. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

519 959 zł87 m² 5 949 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. W ofercie posiadamy również inne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

395 638 zł68 m² 5 802 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Maślice

Maślice,Wrocław

249 000 zł37 m² 6 655,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Maślice - 1km od Stadionu - nowa inwestycja - kameralna zabudowa tylko 2p. Mieszkanie dwupokojowe, metraż 37,41 mkw. + duży balkon 9,3 mkw. Piętro 1/2p. Termin oddania: 06.2020r. Media wszystkie miejskie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Maślice

Maślice,Wrocław

244 000 zł36 m² 6 815,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Maślice - 1km od Stadionu - nowa inwestycja - kameralna zabudowa tylko 2p. Mieszkanie dwupokojowe, metraż 35,8 mkw + duży ogródek 33,5 mkw. + balkon 7,65 mkw. Układ mieszkania pozwala na wyodrębnienie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

308 176 zł45 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45,32 m2 z antresolą Główne zalety lokalizacji: -Do centrum samochodem dojedziemy w 15 minut -bliskość obwodnicy Wrocławia zapewni komfortowe poruszanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

223 720 zł33 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

190 000 zł24 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24 m2 w nowym budownictwie na Maślicach Główne cechy lokalizacji: -Dogodny dojazd na obwodnicę Wrocławia; do centrum samochodem dojedziemy w mniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maślice

Maślice,Wrocław

281 557 zł40 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,28 m2 z ogródkiem 13,04 m2 na wrocławskich Maślicach. Inwestycja znajduje się na terenie zamkniętym, gdzie mieszkańcy mogą skorzystać m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turoszowska

Maślice,Wrocław

289 000 zł50 m² 5 734,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

251 328 zł39 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 39,27 m2 z balkonem na Maślicach Główne zalety lokalizacji: -Do centrum samochodem dojedziemy w 15 minut -bliskość obwodnicy Wrocławia zapewni komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maślice

Maślice,Wrocław

256 769 zł33 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,39 m2 z balkonem na Maślicach. Inwestycja znajduje się na terenie zamkniętym, gdzie mieszkańcy mogą skorzystać m.in. z placu zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

193 650 zł26 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

361 935 zł57 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57,45 m2 z balkonem Mieszkanie doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi w okolicy znajdują się szkoły i przedszkola Główne zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maślice

Maślice,Wrocław

382 141 zł56 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

245 480 zł36 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem na Maślicach Główne zalety lokalizacji: -Do centrum samochodem dojedziemy w 15 minut -bliskość obwodnicy Wrocławia zapewni komfortowe poruszanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

346 572 zł56 m² 6 174 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

255 076 zł41 m² 6 266 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

256 769 zł41 m² 6 293,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży przytulne mieszkanie o pow 33,4m2 Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

325 139 zł47 m² 6 888,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży przytulne mieszkanie o pow 47,2m2 Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

286 612 zł46 m² 6 247 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Siedlecka

Maślice,Wrocław

629 000 zł100 m² 6 227,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedaży szereg skrajny na Maślicach powierzchnia działki 260 mkw powierzchnia domu 101,47 mkw salon z aneksem kuchennym , garderoba, wc pomieszczeni gospodarcze piętro - 3 sypialnie plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Maślice

Maślice,Wrocław

366 900 zł74 m² 4 931 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty tel. Na sprzedaż nowe 2-poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Maślice

Maślice,Wrocław

310 100 zł60 m² 5 171 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Maślice

Maślice,Wrocław

374 000 zł76 m² 4 949 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

404 575 zł63 m² 6 389 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turoszowska

Maślice,Wrocław

259 000 zł44 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,1 m2 ze skromnym ogródkiem 13,8 m2 na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie doskonale nadaje się dla młodych ludzi oraz dla małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

478 755 zł80 m² 5 947 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

241 681 zł40 m² 6 036 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

449 000 zł78 m² 5 779 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Super oferta! Mieszkanie 3 pokojowe wykończone pod klucz! gotowa inwestycja! Opiekun Oferty Karolina Bugajska telefon   karolina.bugajska@sdp-nieruchomości.pl Budynek: Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maślice

Maślice,Wrocław

371 964 zł69 m² 5 423 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc!załatwiamy wszystkie formalności! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. W ofercie.