dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

35 000 zł960 m² 36,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok.900m2+ 60m2 powierzchni socjalno-biurowej. Hala o wysokości 6 metrów, ogrzewana pompami ciepła, posadzka niepylna, 3 duże bramy wjazdowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kutrzeby

Krzyki,Wrocław

11 500 zł185 m² 62,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom parterowy do wynajęcia okazja Wrocław Basen Do wynajęcia luksusowy, nowoczesny, parterowy dom z 2021 roku (ulica równoległa do ulicy Kutrzeby we Wrocławiu). Dom o powierzchni 180 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

433 000 zł35 m² 12 474,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

** promocja! 2-pokojowe mieszkanie w cenie 433 000 zł - Tylko do końca grudnia! ** Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zainwestuj w komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

849 000 zł54 m² 15 722,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-handlowy, pow. 54m2, położony na parterze apartamentowca z dużymi witrynami z wejściem z ulicy osiedlowej jednak nieopodal ul. Hallera. Lokal wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

573 000 zł44 m² 13 022,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Skarbowców, ul. Deszczowa Do sprzedania bardzo ładnie położone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2. Salon z aneksem kuchenny, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

34 000 zł1 700 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1700 m2 i wysokości 6m w tym powierzchnia biurowo- socjalna 150m2. 2 bramy z poziomu "0". Jest możliwość ogrzewania, toalety, prysznic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

630 000 zł42 m² 14 978,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

42 M , balkon, garaż, ochrona, 2015, wyposażone, ul. Babiego lata Do sprzedaży bardzo ładne, w pełni umeblowane i wyposażone ,2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Krzyki,Wrocław

630 000 zł48 m² 13 030 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,35m2. Położone na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Atrakcyjna cena za m2. Idealne na inwestycję lub do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: * 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pieszycka

Krzyki,Wrocław

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowy apartament 110m2 z tarasem i miejscem parkingowym - 15min. od Rynku Wrocław ul. Pieszycka Żyj wygodnie z dala od zgiełku miasta a jednocześnie tylko paręnaście minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Krzyki,Wrocław

71,97 zł/m²289 m² 20 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

Przychodnia - medyczne - biura Do wynajęcia lokal przystosowany pod usługi medyczne. Powierzchni lokalu wynosi 289 m2 na co składa się recepcja, poczekalnia, 8 gabinetów lekarskich, 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dożynkowa

Krzyki,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia eleganckie mieszkanie przy ul. Dożynkowej w nowym, niskim budynku oddanym do użytku w 2022 r., zlokalizowanym na nowoczesnym Osiedlu Między Parkami. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

735 000 zł48 m² 15 248 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego mieszkania na osiedlu przy ul. Rybnickiej, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i unikalną lokalizację. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

4 700 zł54 m² 88 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament typu studio na 15 piętrze w Sky Tower Zapraszam na prezentację Nr licencji pfrn 28424 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest w okolicach nowego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mało zamieszkiwane mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i dużym (auto i motor) w opcji miejscem parkingowym. Mieszkanie składa się z przedpokoju (z dużą szafą),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 998 zł54 m² 13 468,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/krzyki/ue/wielka/3pok./Komandorska/rozkład/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU. Idealne pod inwestycję- na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 999 zł38 m² 12 631,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Obniżona cena! toplokalizacja! Top 1p-38m2! Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

12 600 zł450 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Południe ( Suchy Dwór ) gm. Żórawina / blisko zjazdu wschodniego na A4 Do wynajęcia posiadamy hale produkcyjno/magazynową o powierzchni ok. 450 m2 z dostępnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26m2 Wrocław, krzyki, ul. Lubuska. Usytuowane jest na piętrze 6/10 (winda) bloku z przełomu lat 70/80 tych. budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

994 980 zł97 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestrzałowe mieszkanie 5-pokojowe z trzema balkonami ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania 5-pokojowego o powierzchni 96,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

575 000 zł47 m² 12 355 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Serdecznie polecam przestronne jasne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Kruczej w pobliżu Sky Tower. Lokal znajduje się na 8,5 piętra, okna plastikowe, podłoga w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Wrocławia. W pobliżu przystanki autobusowe oraz tramwajowe. 700m od Aquaparku, 1,2km od Galerii Wroclavia, 1,8km od Sky Towera. Pod blokiem Przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

999 900 zł90 m² 11 097,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! bliźniak na kameralnym osiedlu - promocja do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

626 000 zł54 m² 11 541,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wrocław/3pok/drukarska/balkon/winda/piwnica/hit Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 na ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

520 000 zł41 m² 12 661,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

555 000 zł46 m² 12 049,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/wrocław/2pok./komórka/parter/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

2 950 zł43 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w nowoczesnym budynku z 2012 roku, zlokalizowanym w spokojnej okolicy. Idealne dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

902 333 zł87 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestrzałowe mieszkanie 5-pokojowe z dwoma tarasami i ogrodem ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego parterowego mieszkania 5-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

53 000 zł1 116 m² 47,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo / produkcyjna o powierzchni 1116 m2 + powierzchnia biurowa - socjalna 69 m2. . Brama rozładunkowa z poziomu zero, ogrzewanie centralne zasilane gazem ziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

495 002 zł44 m² 11 278,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum 2 pokoje/lux/ rozkład 43m2! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 4 piętro w 5-piętrowej kamienicy z 1900 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

720 000 zł58 m² 12 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,71 m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku bez windy z 1945 r. W bonusie nowy Właściciel zyska dużą, suchą piwnicę z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

703 075 zł53 m² 13 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy pow. 53,31m2 z tarasem 16,95m2 na wrocławskich Krzykach Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: tel. Przytulne mieszkanie dwupokojowe po remoncie generalnym. Opis budynku: budynek z 1980 roku położony na wrocławskich Krzykach. Opis mieszkania: lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Krzyki,Wrocław

575 000 zł47 m² 12 355 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46,54m , położone w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu Sky Tower. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

609 000 zł45 m² 13 527,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pl/ua/eng/rus Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia -zlokalizowane niedaleko Starego Miasta -blisko Uniwersytetu Ekonomicznego -przestronny wyposażony salon -dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Skarbowców, ul. Deszczowa Do wynajęcia bardzo ładnie położone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2. Salon z aneksem kuchenny, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Krzyki ul. Zielińskiego Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 10 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dyrekcyjna

Krzyki,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokojowe | 45 m2 | od zaraz | 3000 zł + 600 zł (czynsz + opłaty dodatkowe) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 251 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kawalerka o powierzchni ok 33 m2, położone na osiedlu Krzyki. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na osiedlu Krzyki. W okolicy dużo sklepów, lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

648 999 zł50 m² 13 029,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Krzyki-rodzinna/przyjaźni | 2 pok | Garaż!. Polecam na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na zamkniętym osiedlu z monitoringiem i ochroną, zapewniającym bezpieczeństwo.