dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Braterska

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

792 545 zł58,35 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : Wygodna komunikacja - przystanek tramwajowy i autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł54,46 m² 13 128,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł39 m² 13 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Od wlasciciela. Zapraszam 27.05 g.17.00 do zobaczenia. Sprzedam mieszkanie nowe odebrane 2 pokojowe z miejscem parkingowym - w nowym budownictwie, odebrane 04.2026. Bezpośrednio. Tramwaj bblisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 000 zł40,30 m² 15 434,24 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska niższa cena! cena przed promocją 654 364 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

564 451 zł33,35 m² 16 925,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,13 fajne na pierwsze własne mieszkanie - świetne też na mieszkanie do wynajmu w super lokalizacji na Wrocławskich Krzykach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł33,24 m² 15 794,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 33,24 m Położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy al. Karkonoskiej w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 729 zł55,99 m² 18 141,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55,99 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł56,89 m² 13 183,34 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Południk 17 przy ul. Braterskiej we Wrocławiu. Stan deweloperski. Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu. Zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 004 210 zł73,30 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Pl|ua Oferuję przestronne komfortowe mieszkanie, które jest świetnym rozwiązaniem dla dużej rodziny. Lokal położone jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji - Krzykach. Rozmawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 500 zł37,17 m² 14 864,14 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska niższa cena! cena przed promocją 581 087 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 002 zł54,30 m² 13 793,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Mieszkanie K1/1/7/6/3a zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 736 zł53,21 m² 13 018,91 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Krzyki | blisko parków | świetna komunikacja | Brak prowizji | Brak podatku pcc Poznaj wyjątkową ofertę w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 000 zł54,35 m² 13 505,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję komfortowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych ilokalizacji - Krzykach. To idealne miejsce dla osób ceniących nowoczesną architekturę i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

760 082 zł52,61 m² 14 447,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Wrocław - Krzyki Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,61 m , położone na wrocławskich Krzykach. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

833 000 zł72,40 m² 11 505,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na dziedziniec z zielenią -cechy nieruchomości- powierzchnia: 72,40 m Sypialni: 3 Balkon: 3,9 m Aneks kuchenny: 46,3 m - W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł65,63 m² 76,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji. Pierwszy najem - czteropokojowe mieszkanie 65,63 m2 z oddzielną kuchnią i miejscem postojowym w hali, położone na 3 piętrze nowego budynku z 2026 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł56,63 m² 12 007,77 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w cesji Południk 17, wrocław Partynice K1 2/3/1/3a -114 065 zł taniej niż U dewelopera Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie oferowane w formie cesji umowy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54,20 m² 13 819,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni użytkowej ok. 54,2 m , wzbogacony o dwie funkcjonalne antresole.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł35 m² 75,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka 35M2 Z antresolą 10M2 oraz garażem przy ul. Braterskiej. Krzyki/ Partynice. Piękne , słoneczne mieszkanie w pełni wyposażone z dużym tarasem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

894 096 zł49,57 m² 18 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 49,57 m, zlokalizowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

682 000 zł52 m² 13 115,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z możliwością zamknięcia kuchni. -Cechy nieruchomości- powierzchnia: 52 m Pokoje: 2 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym Balkon: 4.26 m - W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł36 m² 16 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Południk 17 we Wrocławiu. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

985 794 zł52,45 m² 18 794,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego apartamentu o powierzchni 52,45 m, położonego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 484 zł38,42 m² 15 993,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 38,21 m | IV piętro | funkcjonalny układ Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,21 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 313 zł40,20 m² 15 231,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 38,21 m | IV piętro | funkcjonalny układ Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,30 m² 16 186,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 33,3 m | Inwestycja Południk 17 | Smart Home | Gotowe Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,3 m w nowoczesnej inwestycji Południk 17 od Archokom. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

835 055 zł39,26 m² 21 269,87 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 39,26 m, łączącą wielkomiejski styl z kameralnym komfortem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 000 zł56,63 m² 11 901,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 56,33 m | Inwestycja Południk 17 | Smart Home | Gotowe I Bez prowizji. Planowany odbiór: luty 2026 r. Idealne dla: rodziny 2+1 inwestora (świetna lokalizacja pod wynajem) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł65,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na dziedziniec z zielenią -cechy nieruchomości- powierzchnia: 65,20 m Sypialni: 3 Balkon: 4, 26 m Aneks kuchenny: 20,3 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 785 zł56,69 m² 14 002,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,69 m , położone na 8. piętrze na wrocławskich Krzykach. Lokal posiada balkon 4,26 m oraz funkcjonalny, rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 317 zł53,20 m² 11 979,64 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2%! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na parterze z dużym tarasem, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

710 666 zł54 m² 13 102,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Poznaj wyjątkową ofertę w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej zielonych części Wrocławia! Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m , położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

743 576 zł56 m² 13 373,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 teraz niższa cena! cena przed promocją 782 712 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

558 309 zł36 m² 15 687,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 teraz niższa cena! cena przed promocją 587 694 zł Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

567 949 zł36 m² 15 944,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które połączy dobrą lokalizację, nowoczesny styl i komfort codziennego życia? Mam coś, co może Cię naprawdę zainteresować - 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

760 082 zł53 m² 14 431 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 Funkcjonalne mieszkanie z tarasem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

697 936 zł40 m² 17 233 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 2-pokojowe wykończone pod klucz mieszkanie na Krzykach | 40,5 m2 | pierwze piętro | wysoki standard Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) Mam dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

792 545 zł58 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 Narożne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

577 873 zł39 m² 14 790,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 teraz niższa cena! cena przed promocją 608 287 zł Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

588 543 zł36 m² 16 518,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Poznaj mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego osiedla Południk 17 - inwestycji stworzonej z myślą o komforcie, funkcjonalności i bliskości przyrody. To 2-pokojowy lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij