dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Krzyki,Wrocław

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 54 m2, ul. Łukasińskiego, krzyki, bez prowizji Polecamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Krzykach, w okolicach Starego Miasta (20 minut spacerem). Bliska odległość do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

674 000 zł52 m² 12 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Krzyki ul. Gliniana Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 2,5 km = 8 minut Do Dworca pkp/pks = 0,5 km = 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

3 900 zł94 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronne, 2-poziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

509 500 zł56 m² 9 098,21 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Fajne do remontu 2 pok z balkonem/żelazna Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe / rozkładowe o łącznej powierzchni z Księgi 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Krzyki,Wrocław

1 093 145 zł90 m² 12 132,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szukasz idealnego domu na spokojnym osiedlu, ale blisko Centrum? Ten nowoczesny bliźniak może Cię pozytywnie zakończyć - to coś więcej niż tylko miejsce do mieszkania. Bez prowizji i bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

367 998 zł27 m² 13 430,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

toplokalizacja/róży wiatrów/top/krzyki/! 1pok- 27m2/balkon/komórka Lokatorska`! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 27m2 mieszczący się przy ul. Roży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

54 000 000 zł8 433 m² 6 403,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości sax Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 999 zł38 m² 12 631,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Toplokalizacja! Obniżona cena! Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Gaj Top 1p-38m2! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 800 000 zł312 m² 5 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

7 pokoi super inwestycja Krzyki-dom Klecina Ogród garaż*top premium Przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m , znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyższy standard również dla spokojnych studentów. Bardzo ładne, przestronne, czyste i w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, bezpiecznym parkingiem (pilot dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki Południe/ ul. Zielińskiego Ilość pokoi: 1 Metraż 28 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 5 ( winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Na życzenie nowego lokatora, właściciel zakupi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

520 000 zł41 m² 12 673,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok/parter/balkon/piwnica/top/winda/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

590 325 zł46 m² 12 861,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzy Ci się spokojna okolica w połączeniu z codzienną wygodą? Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2% Udogodnienia: korzystaj z bliskości terenów zielonych, idealnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Krzyki,Wrocław

40 700 zł1 226 m² 33,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nowa hala w kompleksie przemysłowym na południu Wrocławia przy A4, oferuje powierzchnię magazynowo-produkcyjno-wystawienniczą w standardzie klasy A. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 1226 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

845 000 zł66 m² 12 879,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja pełna zalet. Zawsze blisko. Komfortowa przestrzeń do własnej aranżacji - ul. Piękna Jeśli cenisz sobie korzyści płynące z doskonałej lokalizacji, świetnie skomunikowanej zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

559 000 zł33 m² 16 771,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: piękne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 33 m po generalnym remoncie, zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

1 119 744 zł56 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowa inwestycja 5 min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świątnicka

Krzyki,Wrocław

674 883 zł71 m² 9 452,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Prezentuję Państwu wyjątkową inwestycję na wrocławskich Krzykach osiedle Księże Wielkie. Atuty lokalizacji: - doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

3 000 zł48 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie z tarasem w nowym bloku na ul. Pięknej Nieruchomość: - powierzchnia ok. 47,63 m , - Usytuowana na parterze, - składa się z jasnego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

626 000 zł54 m² 11 571,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Sprzedam trzypokojowe ,rozkładowe mieszkanie na Krzykach w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego(2 min. pieszo), dwóch szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

43 zł/m²17 m² 731 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Okazja! Ostatnie dostępne lokale! Przestronne, dobrze doświetlone i klimatyzowane. Za pierwszy miesiąc nie zapłacisz czynszu, wymagane tylko opłaty za media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

609 000 zł45 m² 13 518,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem we Wrocławiu, ul. Lubuska 64 - 45,02 m , 8. piętro, 609 000 pln Szczegóły oferty: lokalizacja: wrocław, ul. Lubuska 64 Powierzchnia: 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

392 942 zł28 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni i autobusu Umów się na spotkanie Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

595 000 zł46 m² 12 920,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/wrocław/2pok./komórka/parter/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

4 490 zł60 m² 74,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Я розмовляю украінською! we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Krzyki,Wrocław

18 000 zł483 m² 37,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Nowa hala w kompleksie przemysłowym na południu Wrocławia przy A4, oferuje powierzchnię magazynowo-produkcyjno-wystawienniczą w standardzie klasy A. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 483 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie 2-pokojewe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

439 000 zł73 m² 6 007 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Bliskie Krzyki, okolice ulicy Gajowej. Niedaleko dworca pkp i galerii Wroclavia. Do sprzedaży lokal mieszkalny położony na parterze przedwojennej kamienicy. Być może nadawałby się na biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

744 000 zł68 m² 10 925,10 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

625 600 zł54 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wrocław/3pok./Drukarska/balkon/winda/piwnica/top Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 na ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

4 200 zł83 m² 50,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Apartament na Krzykach / 3 - pokoje / wysokie sufity 3.2m Opis nieruchomości: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wynajem przestronnego, 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

650 000 zł45 m² 14 380,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z loggią Skład mieszkania: -Salon: przestronny, otwarty na przedpokój i kuchnię, idealny do spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi. -Sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

1 199 000 zł112 m² 10 705,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

113 M , 6 pokoi , taras, 2018, 2 miejsca postojowe, jagodno/iwiny Idealne także jako gotowiec inwestycyjny z opcją najmu na dwa niezależne lokale! Na sprzedaż bardzo ładne, 6-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

728 846 zł67 m² 10 845,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz tylko za mieszkanie + notariusza Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Jestem dostępny pod numerem telefonu: - możliwość obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

514 500 zł56 m² 9 154,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Super Niska Cena 2pok z balkonem/żelazna/tramwaj Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe / rozkładowe o łącznej powierzchni z Księgi 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

255 677 zł15 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently 0zł prowizji + 0 zł pcc Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

756 543 zł60 m² 12 630,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

480 000 zł33 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dodatkowe 3m2 loggia Okolice uniwersytetu, osobna kuchnia z oknem, świetnie skomunikowane z całym miastem. Mieszkanie przeszło gruntowny remont z wymianą instalacji elektrycznej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buraczana

Krzyki,Wrocław

519 000 zł51 m² 10 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Idealne jako pierwsze mieszkanie! świetne dla par! spokojna okolica! ogrodzone osiedle! blisko tereny zielone! Osoba prowadząca: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na.