dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

659 900 zł59 m² 11 096,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych przedmieście wrocławia, okolica ul. Opolskiej, radwanice, dębowa 3 - pokoje, rozklad, balkon, garaż - miejsce parkingowe Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

599 900 zł47 m² 12 763,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wrocław krzyki, ul. Kamienna, uniwersytet ekonomiczny 3 pokoje, rozkład, balkon, winda, piwnica, media miejskie bezposrednie sasiedztwo uniwerytetu ekonomicznego - serdecznie polecam I zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

578 900 zł44 m² 13 247,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

387 999 zł28 m² 14 007,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Toplokalizacja! Poranna /top/krzyki/1pok- 27m2/balkon/komórka Lokatorska`! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 27m2 mieszczący się przy ul. Roży Wiatrów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

579 998 zł50 m² 11 693,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

! toplokalizacja ul. Sztabowa 3-pok Borek Krzyki- 49m2 Piwnica Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czekoladowa

Krzyki,Wrocław

799 009 zł59 m² 13 433,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z balkonami i klimatyzacją o powierzchni 59,48m2 na Krzykach Mieszkanie składa się z: pierwszy poziom: -Pokój dzienny z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

4 500 zł81 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Jasne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe w doskonałej lokalizacji - Planty Racławickie. Wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Inżynierska

Krzyki,Wrocław

370 000 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Polecam do sprzedaży mieszkanie na Krzykach przy ul.Inżynierskiej. Nieruchomość w bloku z lat 60-70w niskiej zabudowie 1/4 piętro, po kapitalnym remoncie 8 lat temu, wyposażone w nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

15 390 zł570 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 570 m2. Posadzka przemysłowa, wysokość od 6 m, brama wjazdowa z poziomu "0". Wydzielone biuro obsługi klienta, część socjalno-biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

965 000 zł79 m² 12 215,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m , zlokalizowane w zielonej części Wrocławia przy ul. Przyjaźni. To wyjątkowa nieruchomość z dużym, prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

850 zł17 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 050 zł

Od zaraz do wynajęcia duży 2-osobowy pokój przy ul.Borowskiej na wysokości Aquaparku. W pobliżu: ue, kaufland ,Lidl,Biedronka, dworzec pkp i pks, galeria Wroclavia i park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

699 000 zł57 m² 12 220,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,2 m2 na wysokim parterze 4 piętrowego budynku na Krzykach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i jasne mieszkanie dwupokojowe powierzchni 53 m , położone przy ul. Zwycięskiej na cichym osiedlu z dogodnym dojazdem. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

779 997 zł60 m² 13 032,50 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Krzyki /park Poludniowy/ 3 pok/lux /garaż!top 3-pokojowe o pow. 57,22m2, położone w okolicy ul. Krzyckiej / ul. Przyjaźni i niedaleko Parku Klecińskiego. Dodatkowo wydzielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowia

Krzyki,Wrocław

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bezczynszowe mieszkanie do wynajęcia. Wrocław - Krzyki. Mieszkanie dla dwóch osób. Mieszkanie zlokalizowane jest w bliźniaku - przyziemiu. Osobne samodzielne niekrępujące wejście. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

579 999 zł50 m² 11 670 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

ul. Sztabowa 3-pok Borek Krzyki- 49m2 Piwnica! toplokalizacja Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

569 999 zł42 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Krzyki- jagodno Vivaldiego Premium Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon. Top Okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

388 000 zł28 m² 13 956,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Poranna /top/krzyki/1pok- 27m2/balkon/komórka Lokatorska`! Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 27m2 mieszczący się przy ul. Roży Wiatrów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 829 999 zł312 m² 5 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

dom 7 pokoi premium Klecina Ogród garaż*top Krzyki-super inwestycja Przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

498 999 zł39 m² 12 762,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Premium Obniżona cena! Toplokalizacja Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Gaj Top 1p-38m2! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

684 250 zł49 m² 14 050,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą, ma powierzchnię 52,30 m2, na którą składa się salon z kuchnią otwartą o pow. 25m2, kuchnia ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

528 900 zł56 m² 9 402,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Niższa Cena!2pok z balkonem/żelazna/tramwaj Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe / rozkładowe o łącznej powierzchni 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

875 000 zł60 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: krzyki, metraż: 60 m2, piętro: 1/2, pełna własność. Rozkład: salon, - sypialnia, - pokój, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Największe atuty: - do mieszkania przynależy balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

799 999 zł68 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ołtaszyn Lux / 3 pok/69m2/ Garaz/winda Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku z windąwrocław, krzyki, ul. Beaty Artemskie j Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

618 995 zł49 m² 12 606,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lux - Oltaszyn 3 pokoje /46m2/garazx2! Dostępna do mieszkania działka rod Partynice o powierzchni 400 m2, cena do ustalenia. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,05 m 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Krzyki, bliskie okolice Dworca Głównego, sky Tower, galerii Wrocłavia, uniwersytetu Ekonomicznego. Do wynajmu 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku z lat 90-ych. Pokoje ciche, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

645 001 zł51 m² 12 622,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ołtaszyn Pikene z ogrodem /lux /51m2 Okazja! polecamy na sprzedaz mieszkanie 2 pokojowe z tarasem w bardzo cichej okolicy. Na Ołtaszyn planowana jest budowa linii tramwajowej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Krzyki,Wrocław

5 600 zł459 m² 12,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Witam , Oferuję do wynajęcia halę magazynową produkcyjna o powierzchni 459 m2. Dramy wjzadowe z poziomu 0 .Sztuk 2. Szerokość 2,60 mkw Wysokość 2,47 mkw Wysokość. Hali 7,6 Słupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

830 000 zł67 m² 12 425,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Krzyki, ul. Skarbowców, okolica pełna zieleni, parków, terenów spacerowych nad rzeką, z bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta, posiadająca pełną infrastrukturę na miejscu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

545 000 zł42 m² 12 976,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 42 m do remontu idealne do własnej aranżacji! Mam do zaoferowania jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w doskonałej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

799 000 zł71 m² 11 190,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej i dobrze zachowanej kamienicy wraz z dodatkową przestrzenią do przechowywania ( 2 x sucha i czysta piwnica na poziomie 0). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

79 000 zł25 m² 3 160 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

For english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dwa podwójne (razem 2 miejsca) miejsca postojowe w hali garażowej budynku Nowe Centrum Południowe przy ul. Gwiaździstej 16. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam lux W pełni wyposażony, nowoczesny apartament 3 pokojowy o powierzchni 58,25 m2 z tarasem 25 m2, parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2019 roku na Prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

649 999 zł52 m² 12 621 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Bardzo dobra propozycja inwestycyjna! | Blisko do największych uczelni Wrocławia oraz Starego Miasta | 2 osobne pokoje! | Balkon Układ pomieszczeń: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

700 000 zł67 m² 10 688,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,36m położone na wrocławskich Krzykach (huby). Mieszkanie przeszło generalny remont w 2019 r. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 865 m²

For english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dwa podwójne (razem 4 miejsca) miejsca postojowe w hali garażowej budynku Nowe Centrum Południowe przy ul. Gwiaździstej 14. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W nowoczesnym bloku z windą, podziemnym garażem, w monitorowanym bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc i kuchni w aneksie oraz.