dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

2 800 zł41 m² 68,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie mieszkanie przy ulicy Wichrowej, dzielnica Krzyki. Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu przy ul. Wichrowej w dzielnicy Krzyki (40,69 m ). To idealna przestrzeń dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

595 000 zł46 m² 12 923,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/wrocław/2pok./komórka/parter/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sernicka

Krzyki,Wrocław

2 150 zł28 m² 76,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka z osobną kuchnią przy ul Sernickiej 36, oddalonej o zaledwie kilka kroków od dworca pkp *przyjazne dla zwierząt *w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Upalna

Krzyki,Wrocław

2 400 000 zł305 m² 7 868,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu na dzielnicy Krzyki. Nieruchomość posiada garaż, ogródek z tarasem, oraz duży salon do spędzania wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w sąsiedztwie aquaparku, wrocław - Krzyki. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem po kapitalnym remoncie. W dużym pokoju kratka balkonowa. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świdnicka

Krzyki,Wrocław

689 000 zł66 m² 10 439,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość zaaranżowania 4 oddzielnych pokoi! dogodna lokalizacja! blisko uczelni! blisko przystanki tramwajowe I autobusowe! zadbana klatka! Osoba prowadząca: tel. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

986 250 zł66 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowe 4 pok. Przy Akademii Medycznej na Borowskiej. Posiadamy do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe, szczegółowy opis poniżej. Klucze w biurze. Lokalizacja: ze względu na lokalizację, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

579 900 zł44 m² 13 270 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Krzyki, bliskie okolice Dworca Głównego, sky Tower, galerii Wrocłavia, uniwersytetu Ekonomicznego. Do wynajmu 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku z lat 90-ych. Pokoje ciche, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

739 000 zł54 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nieruchomość świeżo po kapitalnym remoncie, podczas którego wymienione zostały wszystkie instalacje: elektryczna, wodna i kanalizacyjna. Na podłogach położono nowe panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

1 690 000 zł180 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:794 m²

Wolnostojący I otoczony zielenią I duża działka Działka O powierzchni 794 m2 plus 200 m2 w dzierżawie z możliwością pierwokupu. W całości ogrodzona. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

875 000 zł60 m² 14 542,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,17 m (rozkład). Nieruchomość składa się z: - salonu, - 1 pokoju, - 2 pokoju, - łazienki z wc, - kuchni, - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

890 000 zł60 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje akademia ekonomiczna, centrum, rynek, uniwersytet wrocławski, bliskie sąsiedztwo dworca pkp I pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

284 999 zł24 m² 11 665,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka przy Parku/idealna na najem/partynice Oferta idealna dla inwestora lub studenta na start! Do Sprzedaży od zaraz kawalerka z aneksem kuchennym przy ul. Partynickiej. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

2 650 zł52 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura W całości pokrywa właściciel mieszkania. W pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

529 000 zł56 m² 9 407,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Nowa cena!2m z balkonem/żelazna/grabiszyńska/tramwaj! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe / rozkładowe o łącznej powierzchni 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

920 000 zł123 m² 7 479,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wspaniale mieszkanie dla wymagającego klienta. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 123 m w miejscowości Mędłów, tuż pod Wrocławiem. Mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

495 000 zł42 m² 11 777,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Krzyki/2pok/balkon/klimatyzacja/piwnica/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 we Wrocławiu przy ulicy gajowickiej/żelaznej. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

727 635 zł54 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj na Borku | 2 - pokojowe mieszkanie, możliwość stworzenia oddzielnej kuchni + balkon Opiekun nieruchomości: tel. Wyjątkowe mieszkanie z wieloma opcjami aranżacji na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

518 014 zł36 m² 14 539 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Idealna nieruchomość dla singla lub pary na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal do własnej aranżacji - stan deweloperski. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

489 375 zł39 m² 12 612,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 38,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok./parter/balkon/piwnica/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pełen rozkład, możliwość wydzielenia 4 pokoi! super inwestycja! czysta, zadbana klatka schodowa! topowa lokalizacja! jasne mieszkanie! Osoba prowadząca: tel. Na sprzedaż duże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

684 250 zł49 m² 14 050,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Niższa cena! Cena przed obniżką 712 760 zł Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w super lokalizacji przy ul.Stysia/Skwierzyńska we Wrocławiu. Mieszkanie na parterze składa się z : pokoju z oknem balkonowym pokoju kuchni(oddzielna) łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

498 999 zł38 m² 12 961 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Obniżona cena! Toplokalizacja Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Gaj Top 1p-38m2 W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

388 000 zł28 m² 14 109,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Poranna /top/krzyki/1pok- 27m2/balkon/komórka Lokatorska`! Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 27m2 mieszczący się przy ul. Roży Wiatrów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

2 499 000 zł365 m² 6 846,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom Z działką 563 M2 - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki borek, okolica wawrzyniaka I krzyckiej Oferuję Państwu dom na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Upalna

Krzyki,Wrocław

2 500 000 zł305 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

750 000 zł65 m² 11 485 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 65,3 m2, znajduje się na 3 piętrze w 7-piętrowym budynku blisko Ronda Powstańców Śląskich. Otoczenie nieruchomości: - tereny rekreacyjne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

650 000 zł45 m² 14 380,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z loggią Skład mieszkania: -Salon: przestronny, otwarty na przedpokój i kuchnię, idealny do spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi. -Sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

596 000 zł38 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Eleganckie Mieszkanie 2-Pokojowe z Salonem i Aneks Kuchenny | Nowoczesne i Stylowo Umeblowane | Budynek z 2023 r. Osoba prowadząca: tel. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 829 999 zł312 m² 5 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

dom 7 pokoi premium klecinaogród garaż*top Krzyki-super inwestycja Przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezposrednie sasiedztwo uniwerytetu ekonomicznego - serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje - doskonałe pod wynajem wrocław krzyki, ul. Kamienna, uniwersytet ekonomiczny 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

660 001 zł59 m² 11 098 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych przedmieście wrocławia, okolica ul. Opolskiej, radwanice, dębowa 3 - pokoje, rozklad, balkon, garaż - miejsce parkingowe Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

80 zł/m²143 m² 11 440 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia. Wrocław krzyki Zapraszamy do składania ofert najmu lokalu z przeznaczeniem na działalność handlową, usługową, gabinety lekarskie czy dowolne usługi. Lokal spełnia również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

500 000 zł27 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Sprzedam piękną kawalerkę w sercu Wrocławia,10 min piechotą do dworca głównego ,20 min do rynku,w trakcie umowy najmu,świetna inwestycja,ciągły najem,piękna zabytkowa kamienica,pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

437 000 zł26 m² 16 782 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 26,04 m2 spełniające marzenie o komfortowym życiu w centrum miasta. Idealna lokalizacja gwarantuje dostęp do szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Upalna

Krzyki,Wrocław

2 400 000 zł305 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

719 750 zł48 m² 14 963,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe położone na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnia mieszkania to 48,10 m2, na którą składa się salon z kuchnią o pow. 17,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

595 000 zł39 m² 15 256,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowe, jasne mieszkanie! pełne wyposażenie I umeblowanie! system smart house kit! balkon! miejsce postojowe W garażu podziemnym! osiedle jagodno! Kontakt: tel: zapraszam do zapoznania się.