dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

594 460 zł39 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: nowoczesna architektura, wiaty i stojaki rowerowe, tereny zielone, blisko komunikacji miejskiej (komunikacja autobusowa, bliskość autostrady) i centrum miasta; w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

514 999 zł38 m² 13 411,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Toplokalizacja Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Gaj Top 1p-38m2 W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

659 999 zł61 m² 10 819,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,90 m , położonego w cichej i zielonej okolicy na pograniczu Wojszyc i Gaju.!uwaga! Zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

781 000 zł57 m² 13 701,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Gotowe do wprowadzenia! W pełni wyposażone! wystarczy wnieść swoje prywatności! balkon! doskonała lokalizacja! możliwość zakupu miejsca parkingowego W garażu podziemnym! Osoba prowadząca:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

2 300 zł44 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam na wynajem słoneczne mieszkanie, z możliwością umeblowania pod przyszłego najemcę, usytuowane na 2 piętrze w budynku zbudowanym po 2001 roku przy ul. Skarbowców na Krzyki. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super mieszkanie, umeblowane wystarczy wnieść swoje rzeczy kuchnia W pełni wyposażona W kuchenne akcesoria W każdym pokoju klimatyzacja dla komfortu spokojna, cicha okolica zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

801 100 zł61 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż duże, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze - widok na zachody słońca w cenie! Powierzchnia 60,80m2 Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

579 999 zł49 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Krzyki- ul. Sztabowa 3-pok 49m2 Piwnica Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, dwustronne, rozkładowe znajdujące się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

599 999 zł47 m² 12 765,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wrocław krzyki, ul. Kamienna, uniwersytet ekonomiczny 3 pokoje, rozkład, balkon, winda, piwnica, media miejskie bezposrednie sasiedztwo uniwerytetu ekonomicznego - serdecznie polecam I zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

790 000 zł66 m² 11 897,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wygoda i Komfort w Doskonałej Lokalizacji Lokalizacja, której nie trzeba przedstawiać! Mieszkanie znajduje się na Krzykach, przy ul. Zaporoskiej, w sercu Wrocławia. Ta doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

2 550 zł47 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od 31.08- WAŻNE: KONIECZNIE obejrzyj film przedstawiający mieszkanie jak i osiedle - film umieszczony w sekcji VIDEO na serwisie OTODOM, lub na kanale Raven Estates na Youtube. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

994 300 zł70 m² 14 104 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość do własnej aranżacji 4 pokoje z balkonem przy terenach zielonych Luksusowe osiedle Opiekun nieruchomości: tel. licencja pfrn nr 28332 4 pokojowe mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Krzyki, bliskie okolice Dworca Głównego, sky Tower, galerii Wrocłavia, uniwersytetu Ekonomicznego. Do wynajmu 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bloku z lat 90-ych. Pokoje ciche, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 453,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dobra cena 599 000 tylko po gruntownym remoncie | 48M2 Doskonała lokalizacja! sky tower / uniwersytet ekonomiczny Nie zwlekaj, już dzisiaj umów się na prezentację! Mieszkanie do wejścia za 12 453 zł m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kniaziewicza

Krzyki,Wrocław

491 264 zł32 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam mieszkanie w historycznym budynku po rewitalizacji na Starym Mieście we Wrocławiu. Atuty: - lokalizacja - spore przestrzenie za oknem - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

693 000 zł69 m² 9 987,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,39m. Nieruchomość charakteryzuję się trójstronną ekspozycją słoneczną na zachód, północ oraz południe. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

579 000 zł44 m² 13 249,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Więckowskiego

Krzyki,Wrocław

513 000 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 1 pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój w bloku 4 piętrowym na 3 piętrze. Wysokość pomieszczeń 3 metry. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

950 000 zł100 m² 9 479 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Opiekun Oferty tel. Oferta na wyłączność w biurze sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 100 m2. Pierwotny układ wynikający z układu ścian nośnych to 3 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gradowa

Krzyki,Wrocław

2 250 zł32 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia zadbaną kawalerkę, na nowym osiedlu przy ulicy Gradowej we Wrocławiu - okolice ulicy Skarbowców. Powierzchnia mieszkania 32, 5 m2 , pełen rozkład, balkon. W przestronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

495 000 zł42 m² 11 780,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Krzyki/2pok/balkon/klimatyzacja/piwnica/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 we Wrocławiu przy ulicy gajowickiej/żelaznej. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

902 586 zł90 m² 10 055,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry Oferuję bardzo ciekawą, kameralną inwestycję na wrocławskim Jagodnie w obecnie promocyjnej cenie. Bez podatku pcc i prowizji biura. Atuty: - ok 4km do Dworca Głównego pkp - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

645 000 zł51 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ołtaszyn Pikene z ogrodem /lux /51m2 Okazja polecamy na sprzedaz mieszkanie 2 pokojowe z tarasem w bardzo cichej okolicy. Na Ołtaszyn planowana jest budowa linii tramwajowej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

549 002 zł56 m² 9 763,51 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2M z balkonem/żelazna/grabiszyńska/tramwaj! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą przy ul. Żelaznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

2 500 000 zł365 m² 6 849,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom Z dużą działką - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentację Oferuję Państwu dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

389 000 zł27 m² 14 249,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Toplokalizacja! Poranna /top/krzyki/1pok- 27m2/balkon/komórka Lokatorska` Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 27m2 mieszczący się przy ul. Roży Wiatrów na 1-szym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Birmańska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł42 m² 9 614,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu na Brochowie Mieszkanie składa się z: - salonu, - nyży, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

806 835 zł54 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz. Powierzchnia: 54,15m2 Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 31,57m2 Sypialnia 14,50m2 Łazienka 3,89m2 Przedpokój 5,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

817 350 zł58 m² 14 202,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna propozycja dla miłośników życia w centrum! Osiedle to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

549 001 zł56 m² 9 761,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2pok z balkonem/żelazna/grabiszyńska/tramwaj Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą przy ul. Żelaznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uznańskiego

Krzyki,Wrocław

2 900 zł77 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Lokalizacja: krzyki/gaj/ul. Uznańskiego Ilość pokoi: 3 Metraż: 77 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3 Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

385 000 zł28 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie w budynku z 1996r przy ul.Róży Wiatrów. Mieszkanie na 1 piętrze w niskiej zabudowie,składa się z: pokoju kuchni z wyjściem na mały balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego , ul. Zielińskiego, okolice Sky Tower. Informacje ogólne: - 3 pokoje, 9 piętro, - balkon typu loggia, - aneks kuchenny ( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieczorna

Krzyki,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 415,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie , mieszczące się przy ul. Wieczornej we Wrocławiu - dzielnica Krzyki. Lokalizacja Nieruchomość znajduje w prestiżowej i porządnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

935 000 zł67 m² 13 997 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Krzyki, ul. Skarbowców, okolica pełna zieleni, parków, terenów spacerowych nad rzeką, z bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta, posiadająca pełną infrastrukturę na miejscu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Krzyki,Wrocław

668 996 zł51 m² 13 091,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Krzyki/borek/saperów/3pok./balkon/po remoncie/top! Toplokalizacja! Świetne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w doskonałej prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

675 000 zł51 m² 13 181 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Krzyki | 3 pokoje | taras | tramwaj | dwustronne Lokalizacja: ul. Opolska Rok budowy 2011 r. Ilość pokoi: 3 Powierzchnia użytkowa: 48,7 m2 Powierzchnia wewnętrzna: 51,21 m2 Piętro: parter Cena - 675.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 830 003 zł312 m² 5 864,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

Top Krzyki-Klecina Dom 280 m2- 7 pokoi Ogród Garaż* Przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący się we na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Krzyki,Wrocław

399 999 zł32 m² 12 634,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023.||. Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

535 299 zł42 m² 12 775,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 41,9m2 przy ul. Gajowickiej, na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość dobrym stanie, odświeżone - gotowe do zamieszkania. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

659 000 zł42 m² 15 690,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie. Przed blokiem znajduje się parking ze szlabanem tylko dla mieszkańców! Parking w cieniu w ciągu dnia! Istnieje.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij