dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

631 560 zł55 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą tego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 55,4 mkw, znajdującego się na 3 piętrze budynku. To starannie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Na Grobli

Krzyki,Wrocław

380 000 zł21 m² 18 018 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Promocyjna cena | brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Możliwość odliczenia vat. Idealna lokalizacja. Widok Na Odrę. Do sprzedania nowy urządzony i w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

458 400 zł41 m² 11 180,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,00 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

502 750 zł46 m² 10 977,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

492 710 zł44 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opisywane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,68 mkw znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku inwestycji Coliving spot. Składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

670 000 zł61 m² 10 929,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Sztabowej położone na czwartym piętrze z siedmiu , budynku z windą z lat 90 tych. Doskonała lokalizacja zarówna dla rodziny pragnącej mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

378 609 zł28 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opisywane mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 27,86 mkw znajduje się na drugim piętrze dwupiętrowego budynku inwestycji Coliving spot. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

819 000 zł89 m² 9 202,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja: -Centrum Wrocławia -ul. Borowska -blisko przystanek autobusowy (50m) -10 minut do Dworca Głównego -w pobliżu park, sklepy spożywcze, szpital i infrastruktura Powierzchnia: -5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

574 650 zł51 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą tego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51,08 mkw, znajdującego się na 1 piętrze budynku. To starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

486 100 zł44 m² 10 972,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 44,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Altanowa

Krzyki,Wrocław

550 000 zł51 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na 3 piętrze bloku 4 piętrowym. Budynek znajduje się w otoczeniu zieleni, z dużą przestrzenią dookoła. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

610 325 zł59 m² 10 309,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.20 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

791 820 zł64 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Opisywane mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 53 mkw znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego budynku w miejskiej inwestycji Slow Living spot. To miejsce, gdzie funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

537 883 zł47 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Mieszkania Opisywane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,57mkw , znajduje się na 4 piętrze budynku. Posiada ono balkon z widokiem na zieloną część osiedla , który pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

513 175 zł44 m² 11 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 43,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bartoka

Krzyki,Wrocław

949 000 zł120 m² 7 941,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Promocyjna cena | brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej w zielonej części Wrocławskiego Jagodna, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

591 175 zł56 m² 10 481,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 56,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

697 900 zł62 m² 11 200,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Gaj Rozkładowe duże/winda/inwestycja/bk 2% Oferujemy na sprzedaż ładne duże mieszkanie trzypokojowe znajdujące się przy ul. Orzechowej na Wrocławskim gaju. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

551 950 zł47 m² 11 669,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 47,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

566 600 zł43 m² 13 300,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 42,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

50 000 zł2 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni całkowitej 2500 m2, położona w kompleksie obiektów przemysłowych. Hala magazynowa-wysokość 10m, w szczycie 12m .Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

650 050 zł58 m² 11 175 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opisywane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,17 mkw znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku inwestycji Coliving spot. Składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

1 183 058 zł102 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja mieszkaniowa na osiedlu Jagodno w dzielnicy Krzyki to kompleks budynków jednorodzinnych wolno stojących 2-lokalowych oraz kilkunastu budynków jednorodzinnych 2-lokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 397 220 zł96 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż (opcja najmu). Wrocław, krzyki, okolice Ronda Powstańców Śląskich Przedmiotem oferty jest sprzedaż atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego o wysokich walorach estetycznych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

440 000 zł42 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42m2. Zadbany budynek, wyremontowana klatka schodowa. W skład mieszkania wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, kuchnia ,łazienka, garderoba. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

500 600 zł46 m² 10 765,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 46.50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

641 300 zł53 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opisywane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 mkw znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego budynku w miejskiej inwestycji Slow Living spot. To miejsce, gdzie funkcjonalność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

527 975 zł45 m² 11 811,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 44.70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od 10/10/2023,mieszkanie 42m2, na osiedlu Gaj. Mieszkanie jest rozkładowe, 2-pokojowe,balkon , toaleta i łazienka- oddzielne, kuchnia z oknem ,ogrzewanie centralne, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Krzyki,Wrocław

134,33 zł/m²67 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 67 m2. Lokal znajduję się na parterze w nowym bloku przy ulicy Strachowskiego. Cena najmu: 9000 zł + koszty eksploatacyjne według zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

899 999 zł66 m² 13 636,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry Polecam mieszkanie dopracowane i przemyślane do każdej "listewki". Jeśli patrzysz na mieszkanie przez pryzmat metrażu i ceny tylko, to nie jest to produkt dla Ciebie. To jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 02.11.2023r. Krzyki - ul. Śliczna. Polecam do wynajęcia przestronne, wygodne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe (48 m2 + balkon + dla zmotoryzowanych miejsce parkingowe pod budynkiem), usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

491 592 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą tego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 40,13 mkw, znajdującego się na 4. piętrze budynku. To starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Krzyki,Wrocław

1 075 200 zł106 m² 10 147,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Narożny dom w zabudowie szeregowej- nieruchomość narożna otoczona ogrodem! Nowo powstające osiedle na Wrocławskim ołtaszynie, przeznaczone dla osób ceniących sobie zarazem spokój jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dyrekcyjna

Krzyki,Wrocław

2 450 zł17 m² 141,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Home Brand oferuje apartament o powierzchni 17,30m2. Lokal na drugim piętrze to: - salon z aneksem kuchennym - duża łazienka z prysznicem - duża szafa zapewniająca miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

472 008 zł36 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Opisywane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,1 mkw znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku w miejskiej inwestycji Slow Living spot. To miejsce, gdzie funkcjonalność,.