dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

74 zł/m²71 m² 5 254 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

Prowizje dla biura gwarantuje Właściciel nieruchomości. Kompleks biurowy usytuowany przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych. Biurowiec Klasy B+ Całkowita powierzchnia budynku: 5 500,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

505 007 zł41 m² 12 311,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium Mieszkanie 2 pok/garaż/balkon. Do sprzedania nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim znajdujące się na ul. Jutrzenki Standard deweloperski z wykończoną łazienką (glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

433 900 zł53 m² 8 179,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Cena Duże 2M z Balkonem świetna inwestycja Oferujemy na sprzedaż ładne zadbane mieszkanie na Brochowie o metrażu 53 m2 z loggią o powierzchni prawie 4,5m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 189 008 zł76 m² 15 542,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Krzyki z Najemca -gotowy Biznes Witryna Do sprzedania posiadam lokal usługowy o powierzchni 74,19 m2 na parterze z dużą witryną. W tej chwili wyodrębnione jest 5 gabinetów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Krzyki

Krzyki,Wrocław

50 zł/m²27 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizje dla biura pokrywa Właściciel nieruchomości. Obiekt biurowy o powierzchni 2 240 m 2 Parking naziemny - 100 miejsc postojowych Proponowana powierzchnia 13- 200 m2 Współczynnik części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Krzyki

Krzyki,Wrocław

32 zł/m²350 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Obiekt biurowy wolnostojący o powierzchni 350 m2 usytuowany w dzielnicy Krzyki Na wymienioną powierzchnie przypadają: - pokoje biurowe - łazienka - kącik socjalny Podstawowy czynsz najmu 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

447 597 zł41 m² 11 043,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 6a.0.11 o południowej ekspozycji z ogródkiem. Zyskujesz już na samym początku: - 0% prozwizji, - brak podatku pcc 2% cena zawiera dwa miejsca postojowe W hali garażowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

59 zł/m²180 m² 10 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

80 zł/m²173 m² 13 840 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Krakowska 35, lokal usługowy z doskonałą ekspozycją, 173m2, 13840pln/mc + opłaty eksploatacyjne (18 zł/m2) + media Przedmiotem oferty jest nowy lokal usługowy o powierzchni 172,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

1 090 000 zł78 m² 13 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament 4 pok 78,06m2 /taras/podwójne miejsce postojowe/komórka lokatorska Róży Wiatrów Na sprzedaż przestronny, narożny, jednopoziomowy, 4-pokojowy apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

878 995 zł77 m² 11 430,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oltaszyn Premium 77m2lux 3 pokoje! piękne, dwustronne i słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim kameralnym budynku (tylko 6 mieszkań na klatce schodowej) na Ołtaszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

72 zł/m²49 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem - ul. Zwycięska 206 - 48,65 m2 - klimatyzacja - idealny na działalność biurową - wyposażony - open space z salką wydzieloną za szklanymi drzwiami, - nowe budownictwo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 944 zł50 m² 6 392,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Okazja!/krzyki/krzycka/2 pok/50m/inwestycja/tanio okazja! obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Krzyki 3 pokoje Balkon dwustronne 52m2! polecam acisznie ale w ścisłym Centrum, blisko ronda Powstańców Slaskich, rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe, jasna kuchnia z oknem, spory przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

519 997 zł37 m² 14 168,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Lux/krzyki/ołtaszyn/partynice/2pok./BALKON/PARK Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament po remoncie gotowy do zamieszkania. Mieszkanie 37,10 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

369 998 zł24 m² 15 384,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Apartamenty/centrum/krzyki/gajowa/inwestycja/lux Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy, klimatyczny apartament na poddaszu bardzo dobrze utrzymanej kamienicy. Kamienica o nietypowej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania: ul. Wietrzna 2-pokojowe, w pełni wyposażone, z Osobną Kuchnią, przedpokojem i Balkonem Do wynajęcia oferujemy przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

4 000 zł45 m² 89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klucze w biurze zapraszamy na prezentacje! 2 pok. NA wynajem z ogródkiem W nowym budownictwie I miejscem postojowym! Położone przy ul.ARMII KRAJOWEJ! Tramwaj! Lokalizacja idealna! Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

65 zł/m²76 m² 4 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Prowizje gwarantuje Właściciel nieruchomości. Komfortowe powierzchnie biurowe w południowej części Wrocławia. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 76 m2. Prezentowana powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Krzyki

Krzyki,Wrocław

35 zł/m²26 m² 910 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 26 m2 usytuowany na III p. obiektu o charakterze biurowym. Dwa pokoje biurowe (2*13m2) połączone drzwiami wewnętrznymi. Obiekt wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

574 200 zł46 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start Gotowe w Kwietniu 2024. Słoneczne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

40 zł/m²214 m² 8 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy usytuowany na Krzykach Biurowiec Klasy B Parking naziemny Proponowana powierzchnia 214 m2 Współczynnik części wspólnych - 0 % Dostępność: 1.11.2022r. Czynsz najmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Krzyki,Wrocław

43 zł/m²20 m² 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowizje dla biura pokrywa Właściciel nieruchomości. Obiekt biurowy trzykondygnacyjny. Parking naziemny - ogólnodostępny Proponowana powierzchnia: pokoje od 10 m2 w górę do uzyskania ok. 250 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

3 360 zł47 m² 71,49 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy Zielińskiego 64 (krzyki). *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *Lokal o powierzchni 47 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowowolska

Krzyki,Wrocław

469 000 zł46 m² 10 195,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja Osobna Kuchnia-Pełen Rozkład 2 pok Na sprzedaż mieszkanie 46m2/2pok pełen rozkład znajdujące się na ul. Stalowowolskiej/borek Lokal mieszkalny o pow. 46 m2 składa się z: - 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miernicza

Krzyki,Wrocław

529 000 zł63 m² 8 452 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,59 m blisko Rynku, w pobliżu ulicy Mierniczej. W pełni umeblowane, klimatyzowane, gotowe do zamieszkania lub wynajęcia. Własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

505 005 zł41 m² 12 299,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium Mieszkanie 2 pok/garaż/balkon Do sprzedania nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim znajdujące się na ul. Jutrzenki Standard deweloperski z wykończoną łazienką (glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Migdałowa

Krzyki,Wrocław

649 000 zł60 m² 10 817 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Migdałowego, w spokojnej okolicy przy ulicy Migdałowej. Metraż nieruchomości liczony po podłodze wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

608 423 zł51 m² 11 972,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na czwartym piętrze z windą o powierzchni 50,82 m2 przy ul. Drabika w nowo wybudowanym budynku. Kupujący nie płaci podatku pcc. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Krzyki,Wrocław

50 zł/m²18 m² 900 zł

 

 

 

Krzyki,Wrocław

422 962 zł40 m² 10 542,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1a.3.04 o południowej ekspozycji, położone na trzecim piętrze w budynku z cichobieżną windą. Zyskujesz już na samym początku: - 0% prozwizji, - brak podatku pcc 2% cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopycińskiego

Krzyki,Wrocław

646 000 zł68 m² 9 458,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z wielkim ogródkiem 68m2/3p/garaż/ Jagodno Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej aranżacji położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł55 m² 45,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu. Balkon garderoba Z oknem miejsce postojowe W garażu komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

85 zł/m²109 m² 9 228 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Inwestycja Nyska Residence to prestiżowe osiedle, ul. Nyska które łączy w sobie starannie wykończone części zewnętrze i wewnętrzne osiedla. Lokalizacja inwestycji Nyska Residence to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest sprzedaż 2-pokojowego mieszkania położonego na Krzykach-Klecinie, w nowym apartamentowcu z 2018 roku, przy ul. Wałbrzyskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

674 926 zł69 m² 9 822,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie jedno z ostatnich dostępnych w oddanej do użytkowania kameralnej inwestycji deweloperskiej we Wrocławiu, księże Małe (1 budynek z 33 mieszkaniami). Mieszkanie (nr. lok. 0_07).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

422 962 zł40 m² 10 542,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1a.2.04 dwupokojowe o południowej ekspozycji z garderobą i miejscem w hali garażowej w cenie. Zyskujesz już na samym początku: - 0% prozwizji, - brak podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 945 zł50 m² 6 391,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Tanio/krzyki/krzycka/2 pok/50m/inwestycja/okazja okazja! obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy z 1914.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Krzyki,Wrocław

1 950 000 zł218 m² 8 944,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:582 m²

Dom 218,00m2/taras/ogród/garaż Ołtaszyn lata 80 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wybudowany w latach 80, o powierzchni całkowitej 218,00m2 położony we Wrocławiu (ołtaszyn) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

749 993 zł54 m² 13 914,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piekna Krzyki 3 pokoje garaz 2013 winda!top polecam mieszkanie własnościowe przy ul. Pięknej (tarnogaj) we Wrocławiu. Ostatnie piętro (5te), 3-pokojowe o metrażu 52,5 m2 + długi taras na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Krzyki,Wrocław

40 zł/m²22 m² 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy usytuowany jest w południowej części Wrocławia. Biurowiec Klasy B Całkowita powierzchnia budynku: 5 500m 2 Parking naziemny ogrodzony Dostępna powierzchnia od 10 m2 do 1000 m2.