dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

889 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

889 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

769 995 zł70 m² 11 015,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Krzycka / 3 pokoje + komórka, garaż! piękne mieszkanie! Kontakt: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Krzykach, przy ulicy Krzyckiej / widok od strony Przyjaźni. Mieszkanie jasne i przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

640 000 zł58 m² 10 977,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m2. Czyste, zadbane, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, polecam piękne mieszkanie 3 pokojowe, wysoki standart! Nie bylo wcześniej wynajmowane. Mieszkanie o powierzchni 58 mkw przy ul. Przyjaźni we Wrocławiu na osiedlu Belvedere Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

350 000 zł24 m² 14 762 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Kawalerka w świetnej lokalizacji, blisko do wrocławskiego Rynku! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się obok Ronda Powstańców Śląskich, w sąsiedztwie Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

379 900 zł30 m² 12 455,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam 2 pok. mieszkanie znajduje się w zielonej dzielnicy Wrocławia Krzyki -borek, doskonale skomunikowanej z resztą miasta. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze(cisza i piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

665 000 zł63 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż piękne mieszkanie 3 pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone - gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 62,8 mkw przy ul. Przyjaźni we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

450 000 zł69 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2 pokojowe mieszkanie w okolicy Sky Tower Prawdziwa okazja - tylko 6.500 zł za mkw! Biuro Traczyk Nieruchomości poleca na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

679 000 zł65 m² 10 478 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty: tel. Bardzo jasne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,2m2 czeka na nowych lokatorów! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Krzyki

Krzyki,Wrocław

76 zł/m²50 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Home Brand tel: dostępne od zaraz - 3 pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 50m Powierzchnie pokoi to 17m , 10m i 9 m Do dyspozycji najemców jest również łazienka oraz hol gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

603 453 zł55 m² 10 924 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetna lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Inwestycja realizowana w oparciu o przebudowę historycznego, zabytkowego folwarku w formie elitarnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

575 784 zł60 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Realizacja: 2024 -06 opis nieruchomości Mieszkanie dwupoziomowe położone jest na 1 piętrze w 1 piętrowym obiekcie. Powierzchnia mieszkania to łącznie 60,26 m2, na którą składa się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe komfortowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Zlokalizowane na ul. Kościuszki 115, niedaleko Dworca Głównego. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

469 900 zł55 m² 8 599,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie położone 3km od Wrocławskiego rynku, przy ul. Zaporoskiej. 8599zł/m2! Mieszkanie rozkładowe, mierzące 54,64m2, składające się z 3 pokoi, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

476 464 zł49 m² 9 635 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W realizacji 4 kwartał.2023/ Mieszkanie 3pokojowe/ 49,45m2/balkon/ Wrocław Jagodno Wrocław Krzyki Jagodno ul. Drabika nowe osiedla mieszkań we Wrocławiu. Mam do zaoferowania rozkładowe mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

4 000 zł77 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją, tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską. Zlokalizowane jest na zielonych Krzykach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

4 700 zł64 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: ***mieszkanie wolne od zaraz *** Polecam bardzo ładny 2-pokojowy apartament 64m2 przy ul. Grabiszyńskiej Apartament składa się z : *dużego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

769 996 zł69 m² 11 159,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

489 000 zł55 m² 8 858,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie(55 mkw) w okolicach ronda Powstańców Śląskich. Świetne pod inwestycję lub dla siebie, blisko tramwaj. media miejska, balkon, przynależna piwnica Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Międzyleskiej Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęt agd Zalety mieszkania: - dobra lokalizacja - Mieszkanie bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

879 000 zł63 m² 13 945,70 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Gwiaździstej 14 (położona równolegle do ulicy Powstańców Śląskich) o powierzchni 63,03 m2. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

529 000 zł54 m² 9 796,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej dzielnicy Wrocławia - Krzyki, przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Cena do negocjacji! Mieszkanie zadbane, dwustronne mierzące 54m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

730 000 zł54 m² 13 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. 3- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem (30m2). Wykończone w wysokiej klasie materiałów z dbałością o szczegóły - zamieszkane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże 3 pok. m. z balkonem i piwnicą, krzyki! Opis Na sprzedaż mieszkanie na ul. Krynickiej na zielonych Krzykach. Łatwy i szybki dojazd do centrum (autobusy/ tramwaje). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

428 001 zł60 m² 7 193,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Krzyki książe/tramwaj- 3 pokoje -59m2/piwnica! Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, osiedle Księże Małe. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

754 000 zł69 m² 10 927,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży słoneczne,narożne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem ma pięknym, zielonym osiedlu w samym sercu prestiżowej części Krzyków. Termin oddania : Lato 2023 Oferta bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

48 M, duży taras, os.KUCHNIA, JAGODNO (CZTERY PORY ROKU) Do sprzedaży ładne, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem (46m2).położone na wysokim parterze 4-piętrowego budynku, na strzeżonym osiedlu Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

614 900 zł54 m² 11 387 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 54m2 z ogródkiem 85m2 Mieszkanie składa się z: - salonu (17, 3m2) z wyjściem na ogród (85m2), - osobnej kuchni (6.5m2) - pokoju 14,3m2, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

985 000 zł67 m² 14 701,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rewelacyjny apartament w Thespianie przy Powstańców Śląskich. Jasne przestronne wnętrze apartamentu ( wystawa okien wschodnio-południowa ) w reprezentacyjnym, prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

569 000 zł53 m² 10 736 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty tel. Kamienica W centrum Z mediami miejskimi! 3,6m wysokości! Otoczenie nieruchomości: zabytkowa kamienica w dzielnicy Krzyki, wokół sklepy, piekarnie, przychodnie. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

889 000 zł86 m² 10 337,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, oferujemy Państwu do sprzedaży przepiękne mieszkanie 4 pokojowe nieopodal pięknego Parku Grabiszyńskiego oraz Parku Południowego. Nieruchomość ma powierzchnię 86 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

519 999 zł49 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Krzyki/rozkład/dworzec Gł./Piwnica/3p/Wraclavia! HIT! Polecamy Państwu mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe/ 48m2, w centrum Wrocławia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ,oddzielnej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

559 000 zł52 m² 10 686,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentację dwupokojowego , w pełni wyposażonego, ładnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 52,31 m2 Nieruchomość zlokalizowana jest na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

769 995 zł69 m² 11 175,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Krzycka / 3 pokoje + komórka, garaż! premium! Kontakt: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Krzykach, przy ulicy Krzyckiej / widok od strony Przyjaźni. Mieszkanie jasne i przestronne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

560 000 zł77 m² 7 289,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupoziomowe, jasne mieszkanie z klimatem, świetnie zlokalizowane - na wrocławskich Krzykach , w miejscu o doskonałej infrastrukturze (bardzo blisko dobre przedszkole, godna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Krzyki,Wrocław

998 000 zł66 m² 15 105 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentowania mieszkania usytuowanego w przebudowanej, odrestaurowanej kamienicy zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Dominikańskiej! zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

426 000 zł60 m² 7 111,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Krzyki książe/tramwaj- 3 pokoje -59m2/piwnica Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, osiedle Księże Małe. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko.