dowolna

Biura Wrocław - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

770 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Bema

Śródmieście,Wrocław

1 478 200 zł156 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam na sprzedaż lokal pod fitness lub szeroko pojętą działalność biurową, w nietuzinkowym miejscu. - w zrewitalizowanym stylowym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wrocław

Jagodno,Wrocław

999 000 zł90 m² 11 129,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa promocyjna cena - i świetna oferta dla inwestora! Jest to duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z 2 aneksami kuchennymi - cała przestrzeń ma powierzchnie 89,76m2 z tarasem i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

70 zł/m²68 m² 4 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia lokal użytkowy na Przedmieściu Oławskim *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Przewidziane wakacje czynszowe na czas przystosowania lokalu pod swoją działalność Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

50 zł/m²160 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy z dużymi witrynami na osiedlu Przedmieście Oławskie, wrocław-Krzyki, ul. Kościuszki. W sąsiedztwie przystanku autobusowego i licznych małych sklepów, zakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Widawa,Wrocław

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wyjątkowa oferta dużego lokalu w kameralnej zabudowie. W ofercie sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 110,30 m2 , powierzchnia użytkowa wynosi 85,08 m2. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Fabryczna,Wrocław

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy w okolicach Leśnicy. Powierzchnia 100 m2 Przeznaczenie: - gabinet medyczny - gabinet kosmetyczny - fryzjer / barber - biuro - sklep - inne propozycje również do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

50 zł/m²132 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompaktowe biuro wolne od zaraz 132 m2 ul. Grabiszyńska. Oferujemy na wynajem biuro składające się z trzech pomieszczeń w świetnej lokalizacji u zbiegu ulic Grabiszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

61,82 zł/m²55 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy, wrocław - Krzyki, przedmieście Oławskie, ul. Traugutta. Lokal usługowy przy przystanku tramwajowym, doskonale widoczny z ulicy. Położony na parterze kamienicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

65,16 zł/m²160 m² 10 449 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal Użytkowy z Witryną o powierzchni 160m2, zlokalizowany przy ul. Powstańców Śląskich 121. Informacje podstawowe: lokalizacja: ul. Powstańców Śląskich 121 Metraż: 160,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

47 zł/m²82 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Plac kościuszki/ bałuckiego, na wynajem mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Macieja

Nadodrze,Wrocław

68 zł/m²50 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na parterze, z dużą witryną, wrocław - śródmieście, nadodrze, pl. św. Macieja. Idealny na sklep lub drobne usługi. Położony przy jednej z ważnych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

66,67 zł/m²180 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Dom wolnostojący na wynajem atrakcyjna lokalizacja - Wrocław Krzyki ul. Wietrzna - (for English see below) Polecam na wynajem wyjątkowy i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

409 000 zł53 m² 7 775,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mam Państwu do zaoferowania lokal usługowy z antresolą o łącznej powierzchni 52,6 m 2 w kamienicy z początku XX wieku na wrocławskim osiedlu Huby. Przy czym powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

98 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod swój własny biznes/możliwość aranżacji wnętrza I reklamy/50m2 Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej działalności w centrum Wrocławia? Oferujemy do wynajęcia przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²250 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajem Dwupoziomowego Lokalu Biurowego w Centrum Wrocławia Prestiżowa Przestrzeń dla Twojej Firmy! Zapraszam do wynajęcia przestronnego, dwupoziomowego lokalu biurowego o powierzchni 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

1 400 000 zł185 m² 7 567,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 185 m2 na sprzedaż ul. Chorwacka. Wyposażenie lokalu: -profesjonalna wentylacja z wyrzutem na dach -klimatyzacja -dwa wejścia -dwie toalety ( klienci, personel ) -podwieszany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

25 €/m²192 m² 4 800 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Brama Oławska to budynek biurowy klasy A, który uzyskał Pozwolenie na Użytkowanie dla stanu shell&core. Biurowiec posiada 3 kondygnacje podziemne, które przeznaczone są głównie na parking oraz 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

40 zł/m²89 m² 3 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Brodzka

Stabłowice,Wrocław

52,86 zł/m²35 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 35 M2. Dostępny wirtualny spacer. Lokal oraz części wspólne świeżo po malowaniu oraz wymianie wykładzin. Powierzchnie biurowe ulica Brodzka, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

69,58 zł/m²733 m² 51 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Szewskiej 8. W pobliżu obiektu zlokalizowane są liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

65,16 zł/m²160 m² 10 449 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z witrynami położony na parterze apartamentowca Rondo Verona. Lokal idealny pod działalność biurową, medyczną, jak również sportowo-rekreacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Brodzka

Maślice,Wrocław

39 zł/m²153 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 na Maślicach przy ul. Brodzkiej we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

16 €/m²362 m² 5 792 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Łaciarskiej 4c. W pobliżu obiektu zlokalizowane są liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

45 zł/m²20 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni od 10m2 do 200m2 znajdujące się w okolicy skrzyżowania al. Hallera oraz ul Powstańców Śląskich. Budynek: całodobowa ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kilińskiego

Nadodrze,Wrocław

40 zł/m²322 m² 12 880 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty tel. Lokal znajduje się w centrum miasta, co oznacza dogodną lokalizację dla potencjalnych klientów oraz pracowników. Powierzchnia 322 m2 umożliwia swobodne ustawienie biurek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Przedmieście Oławskie,Wrocław

76,36 zł/m²55 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Pierwszy najem lokalu biurowego w pobliżu Dworca Głównego - Stare Miasto, ul. gen. Antoniego Madalińskiego Na wynajem przestrzeń biurowa o powierzchni 55 m2 w nowopowstałej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²44 m² 2 431 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia w budynku biurowym przy ul. Oławskiej 9. W pobliżu obiektu zlokalizowane są liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

59,52 zł/m²42 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Serdecznie zachęcamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu biurowego o powierzchni 41,49 m2, zlokalizowanego na 6 piętrze nowoczesnego budynku usługowo-mieszkalnego, w sercu Wrocławia. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Psie Pole,Wrocław

79,99 zł/m²68 m² 5 440 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

68m2 | Nowy Lokal z witryną | główna droga!. Polecam na wynajem lokal o powierzchni 68m2 usytuowany przy wschodniej granicy Wrocławia ok 2km za Psim Polem. Idealny pod gastronomie, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 010 928 zł83 m² 12 227 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na sprzedaż. Wrocław, kępa Mieszczańska. Nie przegap wyjątkowej okazji i zainwestuj w unikatowe miejsce na start swojego biznesu! Oferujemy na sprzedaż lokal, który stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 099 000 zł291 m² 10 649,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hostel okazja Wrocław -okolice Zakrzowa 8 apartamentów 4 domki! Polecamy działający od 4miesiecy hostel w Ramiszow -wrocław Dół 5 apartamentów 1 pokojowych z łazienką oraz aneksem Góra 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Krupnicza

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

45 zł/m²86 m² 3 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy w pięknej, eleganckiej kamienicy przy ul. Krupniczej 2/4 we Wrocławiu. Kamienica znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w sąsiedztwie rynku oraz Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

38,89 zł/m²900 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wolnostojący budynek zlokalizowany w dzielnicy Fabryczna na Nowym Dworze. Do dyspozycji Najemcy parking na kilkanaście samochodów. Obiekt posiada 4 kondygnacje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Wrocław

1 200 000 zł122 m² 9 846,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Jeśli szukasz lokalu użytkowego o powierzchni ponad 100 m2 z salą główną oraz aż trzema dodatkowymi pomieszczeniami ta oferta może Cię zainteresować, więc przeczytaj ją uważnie. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Psie Pole,Wrocław

5 441 zł68 m² 80 zł/m²

 

 

 

Krzyki,Wrocław

44,63 zł/m²94 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 94,10 mkw, położony na 1 piętrze w budynku mieszkalno - usługowym z 1998 r. przy ul. Komandorskiej, w samym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Wrocław

Biskupin,Wrocław

28,89 zł/m²45 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 056 410 zł94 m² 21 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy W ścisłym centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku taras widokowy na dachu strefa co-workingowa dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Stare Miasto,Wrocław

1 624 039 zł82 m² 19 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne