dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Wrocław - Oferty wynajmu lokali użytkowych

929 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

929 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

90,27 zł/m²259 m² 23 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Wyjątkowa oferta i wyjątkowe miejsce tak w kilku słowach można opisać tą nieruchomość. Do wynajęcia powierzchnia biurowa zalkalizowana w otoczeniu Opery Wrocławskiej, narodowego Forum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. KOMANDORSKA 6

Przedmieście Świdnickie Wrocław

73,40 zł/m²183,50 m² 13 469 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta zawiera cenę brutto za czynsz oraz koszty administracyjne Biurowiec tichy wybudowany w 2000 roku w centrum miasta .Doskonałe położenie niedaleko skrzyżowania ul. Piłsudskiego a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. KOMANDORSKA 6

Przedmieście Świdnickie Wrocław

73,80 zł/m²145 m² 10 701 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena brutto oferty zawiera czynsz oraz koszty administracyjne Biurowiec tichy wybudowany w 2000 roku w centrum miasta .Doskonałe położenie niedaleko skrzyżowania ul. Piłsudskiego a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. KOMANDORSKA 6

Przedmieście Świdnickie Wrocław

73,80 zł/m²183,50 m² 13 542 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta zawiera cenę brutto czynsz oraz koszt administracyjny Biurowiec tichy wybudowany w 2000 roku w centrum miasta .Doskonałe położenie niedaleko skrzyżowania ul. Piłsudskiego a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

53,91 zł/m²231,88 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Polecam komfortowy lokal użytkowy składa się z ośmiu sal, sekretariatu, pomieszczenia socjalnego, gabinetu, toalety, schowka i korytarza. Znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

91,72 zł/m²404,90 m² 37 137 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do przejęcia kultowe miejsce spotkań na mapie Wrocławia! Działający nieprzerwanie od 15 lat lokal, znajduje się w budynku biurowo-usługowym (brak mieszkańców - brak ciszy nocnej!) na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²62,90 m² 3 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Wrocławia! Lokal znajduje się na piątym piętrze, w kompleksie biurowo-usługowym, posiadającym piękne klatki schodowe, windę, sekretariat oraz.

Szczegóły ogłoszenia

77,78 zł/m²27 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 26,9 m2 położony w Pasażu Królewieckim, przy ulicy Królewieckiej. Pasaż Królewiecki połozony jest tuż przy sklepie "Lidl". Pasaż Królewiecki to.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²858,40 m² 47 212 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 858,4 m2, który zajmuje połowę piętra. W bardzo eleganckim budynku znajdują się recepcja, dwie klatki schodowe oraz cztery windy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Berga

Wrocław,dolnośląskie

83,94 zł/m²64,33 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal, który sam generuje ruch 63.33 m przy głównej osi Nowej WuWy Widoczność Nowoczesne osiedle Setki nowych mieszkań Jeśli szukasz miejsca, które pracuje na Twój biznes każdego dnia, ten.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Wendy

Wrocław,dolnośląskie

51,68 zł/m²742,60 m² 38 376 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem, funkcjonalną powierzchnię magazynowo-biurową, zlokalizowaną we Wrocławiu, przy ul. Tadeusza Wendy. Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla firm, poszukujących wygodnego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

135 zł/m²101,57 m² 13 712 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Port popowice - nowy lokal gastronomiczny 101.57m - OGRÓDEK 30m Do wynajęcia nowy lokal o powierzchni 101,57 m2, na parterze budynku przy ul. Białowieskiej w inwestycji port popowice. Do Lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

84,62 zł/m²65 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczepin_ parter_lokal usługowy 65m_witryny Polecam do najmu lokal usługowy na parterze o powierzchni 65m. Nieruchomość o przeznaczeniu biurowo-handlowo-usługowym. Duże witryny , jedno.

Szczegóły ogłoszenia

99,57 zł/m²230 m² 22 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu usługowego wrocław, port popowice Lokalizacja Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnej inwestycji Port Popowice we Wrocławiu, przy ul. Białowieskiej.

Szczegóły ogłoszenia

37,35 zł/m²126 m² 4 706 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy (ok. 126 m ) z przeznaczeniem na prowadzenie bistro pracowniczego, zlokalizowany na terenie zabytkowego Instytutu naukowo-badawczego we Wrocławiu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²1 322 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz nowej lokalizacji dla swojej firmy? Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe wraz z powierzchniami laboratoryjnymi o standardzie badawczym. Obiekt położony w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²346,80 m² 20 808 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Polecam do wynajęcia przestronny lokal 4 minuty spacerem od Wyspy Słodowej! W tym momencie przystosowany do działalności handlowej, z dużymi reklamowymi witrynami i wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²129,40 m² 7 117 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Wrocławia, znajduje się na piątym piętrze, w kompleksie biurowo-usługowym, posiadającym piękne klatki schodowe, windę, sekretariat oraz własną.

Szczegóły ogłoszenia

45,71 zł/m²63,45 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia lokal na parterze wolnostojącego kompleksu zlokalizowanego na Wrocławskich Karłowicach. Ma wysokość 3,37 metra i powierzchnię 63,45 m2 na jednym poziomie, która na ten moment.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²147 m² 8 085 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal położona na 3 piętrze zabytkowej wyremontowanej kamienicy z windą i ze zmienionym przeznaczeniem na biurowo-usługowy. Znajduje się w tętniącym życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

76,05 zł/m²123,60 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny! Znajduje się w świetnej pod kątem biznesowym lokalizacji, na parterze budynku wielorodzinnego, naprzeciwko Krzycka Business Park - położony przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²175 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w doskonałej lokalizacji, 5 min od Wrocławskiego Rynku, przy jednym z głównych węzłów komunikacji miejskiej. Lokal o powierzchni 175 m2 na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

173,33 zł/m²150 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu przestronny i wyjątkowy lokal lokal użytkowy o łącznej powierzchni 150 m2 położony bezpośrednio przy płycie wrocławskiego Rynku. Idealne miejsce dla firm które.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²80,55 m² 4 028 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo biurowy o powierzchni netto 75,75 m2, składający się z jednego dużego pomieszczenia, wc i małego aneksu kuchennego. Lokal znajduje się na parterze biurowca perydot przy.

Szczegóły ogłoszenia

107,53 zł/m²93 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na wynajem lokal usługowy położony na parterze nowego budynku apartamentowego, który został wykończony w bardzo wysokim standardzie. W chwili obecnej lokal wykończony i dostosowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

60,88 zł/m²100 m² 6 089 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie biurowe 100m2. Bardzo duże możliwości wynajmu powierzchni większych, połączonych, nawet do kilkuset metrów kwadratowych, z szerokimi możliwościami dopasowania.

Szczegóły ogłoszenia

60,85 zł/m²20 m² 1 217 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie biurowe 20m2. Bardzo duże możliwości wynajmu powierzchni większych, połączonych, nawet do kilkuset metrów kwadratowych, z szerokimi możliwościami dopasowania.

Szczegóły ogłoszenia

41,73 zł/m²635 m² 26 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wolno stojący budynek biurowy, z zapleczem produkcyjno-magazynowym. Niezależny energetycznie Lokalizacja : Wrocław, ul. Ostowa. Dojazd: 3 min. do aow (a8) - Wrocław Północ. S5 Poznań Biurowiec 2.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²125 m² 9 375 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal 125 m2 w centrum Kozanowa - 30 000 mieszk., w ciągu handlowo-usługowym (księgarnia, Fresh Market, apteka, piekarnia Hert, przychodnia, przedszkole, szkoła, żłobek i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta najmu lokalu użytkowego - Wrocław, ul. Komandorska 95 - English version below. Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²45 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz, bez pośredników biuro w segmencie biurowym. Segment to 1/4 piętra zamknięta w ramach wspólnych drzwi. W segmencie mieści się: pokój będący przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

36,90 zł/m²729 m² 26 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Posiadamy do wynajęcia lokal o powierzchni 729 m na parterze. Lokal jest przeznaczony do usług, handlu oraz biura Cena za wynajem wynosi 26.900 zł brutto.

Szczegóły ogłoszenia

66,11 zł/m²40,30 m² 2 664 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 40.3m2. Bardzo duże możliwości wynajmu w tym samym obiekcie innych powierzchni (około 15m2, 20m2, 90m2, 150m2, możliwe kombinacje pomiędzy wymienionymi.

Szczegóły ogłoszenia

60,88 zł/m²150 m² 9 133 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie biurowe 150m2. Bardzo duże możliwości wynajmu powierzchni większych, połączonych, nawet do kilkuset metrów kwadratowych, z szerokimi możliwościami dopasowania.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²15 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

To idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni w ścisłym centrum Wrocławia pod prowadzenie działalności gospodarczej. Lokal świetnie sprawdzi się jako biuro, kancelaria,.

Szczegóły ogłoszenia

97,50 zł/m²40 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal usługowy 40 m Długa 68C, wrocław duży potencjał aranżacyjny Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 40 m , zlokalizowany przy ul. Długiej 68 we Wrocławiu. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

102,71 zł/m²71,85 m² 7 380 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo biurowy 71,85 m przy ul. Partynickiej we Wrocławiu, w wysokim standardzie i stylu loftowym. Układ obejmuje reprezentacyjną strefę wejścia oraz trzy.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²61,10 m² 2 933 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia od lokal handlowo usługowy na parterze w Centrum Handlowym tgg we Wrocławiu. Powierzchnia ok. 61m2 drzwi witryna 2 skrzydłowa, sufit podwieszany, oświetlenie led, klimatyzacja, system.