dowolna

Biura Wrocław - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

770 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Reja

Ołbin,Wrocław

71 zł/m²57 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel: oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: lokal użytkowy na parterze o powierzchni 56 m2, z witryną, wejściem z ulicy, 2 poziomy. Charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

17 €/m²1 850 m² 31 450 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do wynajęcia powierzchni biurowej w jednym z najnowszych Budynków Biurowych Centrum Południe we Wrocławiu. Powierzchnia zlokalizowana jest na 4 kondygnacji biurowca. Powierzchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

530 000 zł57 m² 9 347 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 100 000 zł81 m² 13 523 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Dostępny od zaraz, lokal biurowo-usługowy z wejściem od cichej ulicy Na Grobli, w nowoczesnej inwestycji z mini-apartamentami. Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

71,11 zł/m²45 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie idealne pod kameralne biuro czy gabinet specjalistyczny, położony jest we flagowej inwestycji Toscom przy ul.Pięknej/Armii Krajowej. Atuty: -Nowy piękny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wyścigowa

Krzyki,Wrocław

45 zł/m²220 m² 9 897 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek biurowy klasy B+ mieszczący się w południowej części miasta przy ul. Wyścigowej. Moduł biurowy o powierzchni 220 m2 na pierwszym piętrze. Standard lokalu : wykładzina dywanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Władysława Jagiełły

Kępa Mieszczańska,Wrocław

75 zł/m²132 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy przy ulicy Jagiełły we Wrocławiu. Lokal znajduje się na parterze jest w stanie deweloperskim, do własnej, dowolnej aranżacji. Nadaje się na każdy rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sokolnicza

Szczepin,Wrocław

57,14 zł/m²70 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! W ofercie również inne lokale. Po więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

45 zł/m²79 m² 3 537 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa mieszcząca się w centrum miasta z parkingiem, wolne od zaraz. Posiadamy wolną powierzchnię biurową 62,53 mkw plus 16,08 mkw powierzchni wspólnej w tym aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wolności

Stare Miasto,Wrocław

38 zł/m²212 m² 8 067 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestrzeń biurowa (całe piętro) o powierzchni 212,31 M2. Powierzchnie biurowe W centrum miasta w okolicach Placu Wolności, w zadbanej kamienicy przeznaczonej na biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

56,41 zł/m²39 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomia/sklep /kosmetyka40m2 Lokal pod działalność gospodarczą na ul. Śliczna Wrocław Pod działalność hadnlowa , usługowa lub gastronomiczną Czynsz 2200 zł netto oraz wynajem plys 1250zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

101,12 zł/m²178 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal po piekarni z dużymi witrynami na Kazimierza Wielkiego! Lokalizacja i najbliższa okolica sprawia, że jest to doskonałe miejsce na własną działalność, czy to usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kwidzyńska

Kowale,Wrocław

63 zł/m²12 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia biuro o powierzchni 12m2, na III piętrze w biurowcu przy ul. Kwidzyńskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na Kowalach, przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

58,54 zł/m²41 m² 2 400 zł

 

 

 

Stare Miasto,Wrocław

50 zł/m²221 m² 11 036 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 220 m2, w samym centrum Wrocławia. Budynek zlokalizowany w bliskiej odległości ulicy Kazimierza Wielkiego, narodowego Forum Muzyki oraz kina Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Nowy Dwór

Nowy Dwór,Wrocław

16 182 194 zł1 722 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowo-usługowa na sprzedaż! Oferuje na sprzedaż lokal o powierzchni 1721.51 m2 w bardzo atrakcyjnej, prężnie rozwijającej się i dobrze skomunikowanej z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

61 zł/m²88 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal biurowo-usługowy, klimatyzacja, ołtaszyn osoba prowadząca Tel: e-mail: ***wolne od zaraz*** Lokal usługowo-biurowy na pierwszym piętrze w budynku Art-Business Centrum przy ul. Strachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

45,02 zł/m²25 m² 1 139 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Eleganckie biuro 78,54m2 w prestiżowym budynku biurowym, z zapleczem socjalnym i ogromnym tarasem 113mkw, na Karłowicach. Przestronne lokale na drugim piętrze z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

53 zł/m²104 m² 5 512 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. ***wolne od sierpnia 2023*** Zapraszam do zapoznani a się z ofertą lokalu biurowo-usługowego w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

51,28 zł/m²156 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem prosperujący warsztat samochodowy w świetnej lokalizacji - Wrocław - ul. Stabłowicka. Warsztat funkcjonuje na rynku od 15 lat. Jest przystosowany do wulkanizacji, mechaniki ogólnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

50 zł/m²37 m² 1 835 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Polecam do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na działalność biurową lub usługową na Nadodrzu! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Przybyszewskiego

Karłowice,Wrocław

43,02 zł/m²55 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: psie Pole / Karłowice okolice ul. Przybyszewskiego Ilość pomieszczeń: 3 pomieszczenia + pomieszczenie gospodarcze Metraż: 54,63 m2 Piętro: 1/2 Dostępne: od zaraz opis nieruchomości: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

45 zł/m²92 m² 4 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia moduł biurowy położony na parterze. Nieruchomość w dobrym standardzie, klimatyzowany. Moduł złożony z 3 pomieszczeń 54,16 i 12 m kw.+ kuchnia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Krzyki

Krzyki,Wrocław

29,64 zł/m²280 m² 8 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal 280 m kw. składający się z 7/8 pokojów o powierzchni od 13 do 57 m kw. Położenie przy ruchliwej ulicy, bardzo dobra komunikacja, dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Borek

Borek,Wrocław

40 zł/m²31 m² 1 224 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro na południu Wrocławia! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Biuro o powierzchni 30,60 m2 zlokalizowane na Borku na 7 piętrze biurowca, w którym znajdują się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 050 000 zł86 m² 12 140,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę biura na sprzedaż, zlokalizowanego we Wrocławiu przy ul. Skarbowców 115. To niezwykłe biuro na pierwszym piętrze oferuje przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Nowy Dwór

Nowy Dwór,Wrocław

2 729 760 zł171 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowo-usługowa na sprzedaż! Oferuje na sprzedaż nietuzinkowy lokal o powierzchni 170.61 m do własnej aranżacji, znajdujący się w prężnie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

53,50 zł/m²131 m² 7 001 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa pod wynajem w samym sercu Wrocławia. ul. Łaciarska Lokal znajduje się na III piętrze w biurowcu. Budynek wyposażony w portiernie, serwerownie, całodobowo chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

60 zł/m²85 m² 5 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Świeże, nowe biura przy ul. Krakowskiej 35, 80 m2, 4800 pln + 18zł/m2 service charge + media Przedmiotem oferty jest nowy lokal biurowy o powierzchni 80 m2 znajdujący się w nowym biurowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

72 zł/m²121 m² 8 712 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o pwierzchni 121,5 m2, położony na 1 piętrze kompleksu usługowo - mieszkaniowego Rondo Verona we Wrocławiu. Obecnie powierzchnia biurowa podzielona jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krakowska

Śródmieście,Wrocław

60 zł/m²211 m² 13 293 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wrocław, krakowska 35, 211 m2 na wynajem, 13715 pln + 18zł/m2 service charge + prąd Przedmiotem oferty jest nowy lokal biurowy o powierzchni 211m2 znajdujący się w inwestycji Krakowska 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zakrzowska

Zakrzów,Wrocław

299 000 zł47 m² 6 362 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentuję Państwu nieruchomość lokalową o powierzchni 47 m2 położoną przy ul. Zakrzowskiej na Psim Polu, na działce o powierzchni 87 m2. Budynek zlokalizowany jest przy samym rondzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

60 zł/m²101 m² 6 262 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biura, krakowska 101m2, 6060 pln + 18zł/m2 service charge + media Przedmiotem oferty jest nowy lokal biurowy o powierzchni 101 m2 znajdujący się w inwestycji Krakowska 35. Powierzchnia znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Przybyszewskiego

Karłowice,Wrocław

40,06 zł/m²54 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: psie Pole / Karłowice okolice ul. Przybyszewskiego Ilość pomieszczeń: 3 Metraż: 53,55 m2 Piętro: 1 Dostępne: od zaraz opis nieruchomości: do wynajęcia lokal o powierzchni 53,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

13 €/m²282 m² 3 948 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biura, krakowska 282m2, 18356 pln + 18zł/m2 service charge + media Przedmiotem oferty jest nowy lokal biurowy o powierzchni 282 m2 znajdujący się w inwestycji Krakowska 35. Aktualnie trwają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Skarbowców

Klecina,Wrocław

1 050 000 zł86 m² 12 209,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowocześnie wykończony lokal na Wrocławskich Krzykach Oferta bez prowizji dla strony kupującej Traczyk Nieruchomości prezentuje gotowy, w pełni wykończony i umeblowany funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 720 000 zł116 m² 14 764 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na sprzedaż. Prestiżowy budynek w centrum Wrocławia, na Kępie Mieszczańskiej Oferowany lokal na sprzedaż stanowi część budynku dawnych stajni garnizonu wojska z pięknymi sklepieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł280 m² 2 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Restauracja włoska całkowicie wyposażona w okolicach Wrocławia 280 m2 Prosperująca nieprzerwanie od 2014r. restauracja włoska w Miasteczku Trzebnica oddam do ustalenia! Sympatyczna, rodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

82,86 zł/m²70 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia komfortowy lokal usługowo-biurowy przeznaczony na dowolną działalność. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2012 r. z z przypisanymi dwoma miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

69 zł/m²161 m² 11 109 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia niezależny moduł biurowy w biznesowym centrum Wrocławia. Biuro położone na najwyższej, dziesiątej kondygnacji budynku Wratislavia Tower. Ten prestiżowy budynek jest usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

9 €/m²385 m² 3 500 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 385 m2, położony na dwóch poziomach, w zabytkowej kamienicy przy Rynku. Można urządzić go według własnego gustu, wnętrza.