dowolna

Lokale użytkowe Wrocław Fabryczna

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

1 687 864 zł180 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Street point - wygodne miejsce na biznes Na sprzedaż piętro budynku - aktualnie open space z możliwością dalszego podziału Atuty: 1. Inteligentne sterowanie budynkiem - bms kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ostrowskiego

Fabryczna,Wrocław

72,63 zł/m²95 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław ul. Ostrowskiego, powierzchnia biurowa 95 mkw, położona na II piętrze w biurowcu. W skład wchodzą: pomieszczenie nr 6 o powierzchni 16 mkw pomieszczenie nr 7 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

71 zł/m²63 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal biurowy o powierzchni 63 m2, zlokalizowany w budynku przy ul. Hallera we Wrocławiu - Ogrody Grabiszyńskie. Lokal znajduje się na parterze na prestiżowym osiedlu przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

53 zł/m²380 m² 20 140 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal o powierzchni 380 m kw. położony na parterze budynku. Dwa duże pomieszczenia 220 i 160 m kw., lokal wysoki, klimatyzacja, możliwość zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

285 zł/m²4 m² 999 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis nieruchomości: lokal usługowy z samodzielnym wejściem i niewielkim oknem od strony chodnika, lokal nadaje się na bankomat lub inne usługi typu automatycznego. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Porębska

Fabryczna,Wrocław

3 600 000 zł550 m² 6 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta dla Inwestora Obecne roi w czasie pandemii wynosi ok 10% Hostel we Wrocławiu mieści się w nowo wybudowanym obiekcie o wysokim standardzie. Niepowtarzalny wystrój, kolorowe wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Samodzielne biuro podzielone na 3 pomieszczenia, każde z nich z antresolą do dowolnego wykorzystania. Najważniejsze informacje: - duża, komfortowa przestrzeń biurowa - świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

3 600 000 zł400 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zwrot inwestycji w ciągu. 6 lat! Przedmiotem sprzedaży jest Hostel, położony w niedalekiej odlegości od aow - Wrocław, fabryczna. Specyfikacja : * Działka 700m * Budynki 400m : - Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Fabryczna,Wrocław

440 000 zł372 m² 1 182,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okazja! Nieruchomość inwestycyjna Wrocław Fabryczna na osiedlu zamkniętym ul. Drohobycka: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe w garażu podziemnym, komórki lokatorskie w pakiecie 440.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

55 zł/m²414 m² 22 770 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia otwartą przestrzeń 414 m kw. z dodatkową powierzchnią na antresoli, wysokość min. 3 m , doskonałe doświetlenie naturalne, wentylacja i klimatyzacja. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

45,12 zł/m²41 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia są pokoje biurowe o łącznej pow. 41,2m2. Standard: * 41m2, i piętro w budynku 2-kondygnacyjnym, z windą towarową, * 3 pokoje, sąsiadujące ze sobą, w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

50 zł/m²865 m² 43 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa 865 mkw podzielona na pokoje biurowe, 2 sale konferencyjne, kuchnię, recepcję, pomieszczenie techniczne i zaplecze socjalne. Standard: wykładzina biurowa, sieć strukturalna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

35,23 zł/m²132 m² 4 650 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia usługowa na 1 piętrze 132m2. Standard: * 132 m2: sala główna (772), łazienka wc, część prysznicowa, umywalnia (55), korytarz (10), * na podłogach glazura lub wykładzina przemysłowa, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Żernicka

Fabryczna,Wrocław

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: wrocław- fabryczna ul. Żernicka , nieruchomość: do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 110 m . W skład lokalu wchodzą: - otwarta duża sala z witrynami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

45 zł/m²27 m² 1 215 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz małego biura? Potrzebujesz dobrego dojazdu? Wymagasz miejsca postojowego na parkingu? Mam dla Ciebie idealne biuro! Lokal znajduje się w nowoczesnym biurowcu na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

63,11 zł/m²190 m² 11 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Moduł biurowy o łącznej pow. 191 m2, umiejscowiony na 1 piętrze w budynku z windą. Standard: * 190 m2, 4 pomieszczenia, hall i aneks kuchenny, * pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

45 zł/m²26 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

2 pokoje biurowe na 1 piętrze, o pow. 26,52 m2. Standard: * 26 m2, 2 pokoje w amfiladzie, 1 piętro w budynku bez windy, * pokoje o pow. 16 i 10 m2, na planie prostokątów, * na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

80,01 zł/m²406 m² 32 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal w nowym budownictwie o pow. 405m2. Świetnie zlokalizowany - na przeciwko Centrum handlowego Magnolia, wejście i witryny od ulicy Legnickiej. - wysokość 3,6m, - witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

15,79 zł/m²190 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warsztat o łącznej pow. 190m2, z wydzielonym pomieszczeniem biurowym oraz szatniami. Standard: * 2 wejścia: główne + brama wjazdowa (200x 210cm), * pomieszczenia o wysokości 305 cm (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Fabryczna,Wrocław

80 zł/m²716 m² 57 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal usługowy w nowej inwestycji, oddanie budynku w ii'q 2023r. Lokal ma 416m2 powierzchni użytkowej, ewentualnie opcja podziału na mniejsze lokale - lokal zajmuje cały parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

35 zł/m²50 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Niedrogie biuro z wydzielonym pomieszczeniem magazynowym. Standard: * 50 m2, 2 pokoje biurowe + magazynek + przedsionek, * sanitariaty na korytarzu do wspólnego użytku, * pokoje: na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony na parterze o powierzchni 150 m kw. Składa się z kilku mniejszych pomieszczeń, jednego większego pokoju zabaw oraz zaplecza socjalnego. Do dyspozycji najemcy niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

35,09 zł/m²34 m² 1 207 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro w dobrej cenie! 2 pokoje połączone ze sobą + sanitariaty do wspólnego użytku. Standard: * 34,4 m2, 2 piętro w budynku bez windy, * w pokojach: na podłodze panele, ściany tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

30,11 zł/m²171 m² 5 148 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowo-produkcyjna w dobrej cenie i z dużą możliwością aranżacyjną. Standard: * 171,6 m2 to łączny metraż powierzchni: 135,5 open space, 15,6 odrębny pokój, 20,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

45 zł/m²340 m² 15 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

Wrocław Krzyki Powierzchnia biurowa 340 mkw podzielona na pokoje biurowe, sale konferencyjne, kuchnię, recepcję, pomieszczenie techniczne/serwerownię i zaplecze socjalne. Standard: - wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

19,67 zł/m²122 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - magazynowy Lokal użytkowy o powierzchni 122 m2, składający się z trzech kondygnacji. I poziom 20 m2 II poziom 51 m2 III poziom -51 m2 Gruntownie odremontowany 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

40 zł/m²368 m² 14 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro o łącznej pow. 368 m2, usytuowane na 1 piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Standard: * 368 m2, 11 pokoi, w tym sala konferencyjna (28) z przyległym aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

35,15 zł/m²94 m² 3 304 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa usytuowana na 1 piętrze budynku biurowo-produkcyjnego, bez windy. Standard: * 94 m2, 1 piętro, 4 pokoje biurowe, aneks kuchenny, toaleta, * pokoje biurowe o metrażu: 9-21 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Klecińska

Fabryczna,Wrocław

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy 45m2 w tym 15m2 magazyn z aneksem kuchennym i ubikacją. Nowa klimatyzacja, dwoje drzwi. Lokal znajduje się na ul Klecinskiej 138.Lokal może być przeznaczony na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

66,03 zł/m²833 m² 55 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta na wyłączność! Do wynajęcia lokal usługowy w nowej inwestycji, oddanie budynku w ii'q 2023r. Lokal ma 833m2 powierzchni użytkowej, ewentualnie opcja podziału na mniejsze lokale lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

65,71 zł/m²1 015 m² 66 698 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław Fabryczna Autonomiczny moduł biurowy na 1 piętrze budynku biurowego Nowoczesny biurowiec klasy A oferujący m. im.: kontrola dostępu, monitoring i ochrona, klimatyzacja, światłowód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

44,95 zł/m²40 m² 1 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro o pow. 39,6m2, składające się z 2 pokoi, posadowionych na 1 piętrze dwupiętrowego budynku z windą. Opis: * 39,6 m2, 2 pokoje po remoncie, * na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

35 zł/m²47 m² 1 645 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie o charakterze usługowo-biurowym, o łącznej pow. 47m2, usytuowane na parterze budynku. Standard: * 47 m2, 2 ujęcia wody, okna, * 6 pomieszczeń: sala główna (27), przedsionek (4),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

55 zł/m²79 m² 4 345 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Klimatyzowane biuro o łącznej powierzchni 85 m2, usytuowane na 2gim piętrze, 4-piętrowego budynku z windami. Standard: * 79m2, 2 pokoje biurowe (44 i 26 m2), własny aneks kuchenny, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

64,98 zł/m²28 m² 1 796 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia klimatyzowany pokój biurowy o pow. 27,44 m2 w biurowcu zlokalizowanym w dzielnicy Fabryczna, ul. Fabryczna 10. Standard: * 27,64m2, 1 pokój biurowy, na planie prostokąta, * na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł28 m² 10 798 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Lokal usługowy o powierzchni ok. 28 m2 położony jest na poziomie "0" w sercu Gądowa Małego, blisko ulicy Lotniczej. Otoczenie nieruchomości: lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Królewiecka

Fabryczna,Wrocław

56 zł/m²27 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 26,9 m2 położony w Pasażu Królewieckim, przy ulicy Królewieckiej Pasaż Królewiecki połozony jest tuż przy sklepie "Lidl". Pasaż Królewiecki to tętniąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

51 zł/m²626 m² 31 945 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wysokiej klasy inwestycja położona przy ulicy Strzegomskiej, zaledwie 3 km od Starego Miasta. Budynek oferuje atrakcyjnie wykończone powierzchnie wyposażone we wszelkie możliwe udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

14,50 €/m²377 m² 5 467 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesna inwestycja biurowa położona w dzielnicy Fabryczna. Biurowiec charakteryzuje się oryginalną szklaną fasadą i wysokiej jakości wykończeniem. Wszystkie powierzchnie wyposażone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Fabryczna,Wrocław

8 746 500 zł833 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż lokal usługowy w nowej inwestycji, oddanie budynku w ii'q 2023r. Lokal ma 833m2 powierzchni użytkowej, opcja porozumienia się z deweloperem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

80 zł/m²20 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój w wysokim standardzie w nowoczesnym biurowcu. Nieruchomość znajduję się na 6 (ostatnim) piętrze w budynku położonym przy ulicy Legnickiej, niedaleko ch Magnolia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij