dowolna

Lokale użytkowe Wrocław Osiedle Huby

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

28 zł/m²217 m² 6 076 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu o łącznej powierzchni 217 m2, złożony z trzech pomieszczeń biurowych, dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²32,99 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenie biurowe nr 234 o pow. 32,99 m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów 13.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł188,38 m² 8 493,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław Huby ul. Wesoła nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy we Wrocławiu przy ul. Wesołej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 188,38 m2 ( 148,22 + 40,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 zł11 m² 1 681,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Miejsce parkingowe w podziemnym garażu wielostanowiskowym na zamkniętym osiedlu przy ul. Jesionowej 56-58 i 70-74 Dostępne miejsce jest na platformie -1 dla aut o wysokości do 150 cm. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

55 zł/m²16,99 m² 935 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenia biurowe nr 72 o pow. 16,99 m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów 13.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 50 m , idealny pod działalność handlowo- usługową (sklep lub biuro) kiedyś była prowadzona działalność gastronomiczna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł188 m² 10 633 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 188 m , położony na parterze budynku z dużymi witrynami wychodzącymi na ulicę, co zapewnia doskonałą ekspozycję. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²33,57 m² 1 679 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenie biurowe nr 248 o pow. 33,57 m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów 13.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²119,53 m² 4 781 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Ppkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu użytkowego na parterze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Pułaskiego 52. Lokal złożony jest.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²102,34 m² 3 787 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu lokal na I piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Paczkowskiej 27. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²333,20 m² 13 328 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych na I piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Pułaskiego 52 Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

155 zł/m²8 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 1-2 osób w lokalizacji Spaces Wroclavia *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta.

Szczegóły ogłoszenia

193,33 zł/m²15 m² 2 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 3-4 osóby Spaces Wroclavia *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

391,56 zł/m²45 m² 10 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana serwisowana powierzchnia biurowa dla 10 osób Spaces Wroclavia *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

267 zł/m²30 m² 5 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 5 osób Spaces Wroclavia *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

30,90 zł/m²10 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dołącz do dynamicznej społeczności przedsiębiorców Spaces Wroclavia *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

87 zł/m²10 m² 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj miejsce w przestrzeni coworkingowej Spaces Wroclavia *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

127,80 zł/m²5 m² 639 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*Wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja. **wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i oznaczają ceny od. Mogą.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²33,18 m² 1 659 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenia biurowe nr 250 i 252 o pow. 33,18m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sucha

Huby,Wrocław

3 099 000 zł218 m² 14 241,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy biznes lub prestiżowa przestrzeń dla Twojej firmy | okolice Wroclavii Atlant Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lub wynajmu lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 217,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sucha

Huby,Wrocław

87,32 zł/m²218 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Huby,Wrocław

1 200 000 zł100 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m , idealny pod działalność handlowo- usługową (sklep, biuro, gastronomia) Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sucha

Huby,Wrocław

371,52 zł/m²32 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 32,30 m, zlokalizowany w Galerii Wroclavia jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Joannitów

Huby,Wrocław

50 zł/m²32 m² 1 583 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenie biurowe nr 255 o pow. 31,65 m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sucha

Huby,Wrocław

65,02 zł/m²203 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Biuro Obrotu Nieruchomościami w Warszawie przedstawia propozycje wynajmu lokaul D02.004 o pow. 203,09 m (lokal - w stanie deweloperskim). Dostosowanie powierzchni do profilu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

113,21 zł/m²53 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Twój biznes w miejscu z charakterem i z historią, która właśnie dostała nowe życie. Lokal mieści się w kamienicy po kapitalnym remoncie, która odzyskała swój przedwojenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hubska

Huby,Wrocław

59,80 zł/m²204 m² 12 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnej, jasnej, funkcjonalnej i klimatyzowanej przestrzeni biurowej klasy A w kompleksie Hubska Center przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. Biuro znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, al. Armii Krajowej

Huby,Wrocław

55,08 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

WE speak english. English describe below. Potrzebujesz lokalu na swoją działalność w dobrze skomunikowanym miejscu blisko centrum? opis lokalu Wygodny i jasny lokal o powierzchni 45,39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Hubska

Huby,Wrocław

1 475 825 zł155 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Opiekun Oferty Tel. Lokal usługowy w centrum Wrocławia blisko skrzyżowania bardzka/armii Krajowej o powierzchni 155 m2 z witryną. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Huby,Wrocław

83 zł/m²12 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Praktyczny lokal biurowy o powierzchni 12 mkw. ( dla pracy 1-3 osób) na 2 piętrze, który jest zlokalizowany w zespole biurowców biurowca Centrum ab przy al. Armii Krajowej 4-14 we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Widna

Huby,Wrocław

88 000 zł38 m² 2 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko W naszym biurze! Do sprzedania prawo do lokalu handlowo usługowego przy ul. Widnej we Wrocławiu. W lokalu obecnie jest salon fryzjerski. Możliwość prowadzenia tego samego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hubska

Huby,Wrocław

15 zł/m²18 m² 270 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem duże miejsce w garażu podziemnym wielostanowiskowym na Osiedlu Mieszczańskim, ul. Hubska 60-78/prudnicka 6-12, wrocław. Miejsce na jeden samochód, poziom -2, nr 80. Miejsce jest na tyle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prudnicka

Huby,Wrocław

37 000 zł25 m² 1 501,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce postojowe W garażu podziemnym na hubach Miejsce postojowe o powierzchni 24,65m2, ustawne, duże. Zlokalizowane na poziomie -2 w budynku przy ul. Prudnickiej / Hubskiej. Miesięczne.