dowolna

Lokale użytkowe Wrocław Osiedle Krzyki

133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

133 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Wrocław

Krzyki,Wrocław

55,56 zł/m²27 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Dzielnica Krzyki - Południe tuz przy Leroy Merlin (z aprojektuj i wyposaż lokal/mieszkanie które wynajmiesz) Prezentuję lokal użytkowy do wynajmu dla osób poszukujących ciekawej lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Krzyki,Wrocław

63,29 zł/m²79 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w centrum osiedla Krzyki - wyremontowany do własnej adaptacji (lokal w nowym budownictwie) Prezentuję lokal użytkowy do wynajmu dla osób poszukujących ciekawej lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

56,82 zł/m²44 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cichy 3 pokojowy (44m) lokal (+ magazyn 28m) nadający się na biuro, serwis (telefonów, drukarek, aparatów itp.), lub inną cichą działalność. Całość składa się z 3 ogrzewanych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Krzyki,Wrocław

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni ok 75 m2 , po remoncie, okna drewniane - antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe, alarm. Położenie lokalu w domu jednorodzinnym wśród zieleni. Niskie koszty ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Krzyki,Wrocław

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

 

 

Krzyki,Wrocław

495 000 zł25 m² 19 681,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Agencja nieruchomości Wrocław Mieszkanie na sprzedaż na grobli nowe budownictwo | kawalerka | na grobli | top lokalizacja | inwestycja | balkon | sprzedaż kawalerka do kupienia od zaraz! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

50,93 zł/m²108 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Polecamy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 108 mkw.na wynajem we Wrocławiu Lokalizacja: ul. Wietrzna Krzyki Rozkład: lokal składa się z sali sprzedaży o powierzchni ok. 68 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Krzyki,Wrocław

300 000 zł26 m² 11 516 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mikroapartament inwestycyjny 26 m ul. Wilcza 7. Na sprzedaż mikroapartament inwestycyjny o powierzchni 26 m , położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Wilczej 7. Idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

37,50 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 160 m2 w ciągu handlowym lokali przy ulicy Kościuszki. Składa się z 2 pomieszczeń jedno ok 100 m2 i kolejne ok 50 m2 plus zaplecze socjalne. Duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

67,35 zł/m²134 m² 9 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 134,08 m, zlokalizowany na drugim piętrze budynku biurowego (brak windy). Powierzchnia biura obejmuje open space, dwa zamykane gabinety, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

51,20 zł/m²96 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 96 m , położony przy ul. Hallera, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania z ul. Grabiszyńską - jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Krzyki,Wrocław

40,38 zł/m²94 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta na wyłączność. Do wynajęcia bardzo ładny lokal użytkowy o powierzchni 94,10 mkw, położony na 1 piętrze w budynku mieszkalno - usługowym z 1998 r. przy ul. Komandorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 626 380 zł116 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż elegancki lokal biurowy | Drukarska 56 Na sprzedaż wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 116,17 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Drukarskiej 56 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

59,31 zł/m²204 m² 12 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa w świetnej lokalizacji - przy ul. Hubskiej we Wrocławiu, nowoczesny biurowiec Hubska Center. Łączna powierzchnia lokalu: 204 m2 w tym: open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jeździecka

Krzyki,Wrocław

91,48 zł/m²131 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal narożny na wynajem 131,17 m, ul. Jeździecka, osiedle Tęczowy Raj Do wynajęcia atrakcyjny, narożny lokal użytkowy o powierzchni 131,17 m, położony na parterze budynku przy ul. Jeździeckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Krzyki,Wrocław

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Krzyki,Wrocław

50,93 zł/m²108 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 108 m , położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego na Krzykach (ołtaszyn) Lokal składa się z dużej sali głównej około 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Krzyki,Wrocław

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

 

 

Krzyki,Wrocław

70 zł/m²33 m² 2 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agent prowadzący: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowo-usługowej na wrocławskich Krzykach. Najważniejsze informacje: - w lokalu zamontowana klimatyzacja - bezpłatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

50,86 zł/m²108 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 108,15 m2 w bloku przy ul. Wietrznej. Otoczenie nieruchomości: lokal jest usytuowany jest przy wjeździe na strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

37,50 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

 

 

Krzyki,Wrocław

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 027 425 zł108 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni 108,15 m2 położony ul. Wietrznej. Podana cena jest ceną netto i należy doliczyć do niej podatek vat 23%. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 026 000 zł108 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 108 m , położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego na Krzykach (ołtaszyn) Lokal składa się z dużej sali głównej około 69 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

37,50 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

 

 

Krzyki,Wrocław

51,20 zł/m²96 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni 96 m , położony przy ul. Hallera, tuż obok skrzyżowania z ul. Grabiszyńską - jednej z głównych arterii Wrocławia. To doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

68,06 zł/m²72 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz elegancki lokal na parterze z witryną po salonie fryzjerskim. Lokal może być użytkowany jako salon fryzjerski (tak jest obecnie urządzony: zamontowane myjki, lustra, półki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Krzyki,Wrocław

81 zł/m²105 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia ekskluzywny, 3-pokojowy apartament biurowy usytuowany na XXVIII piętrze Sky Tower. Strona południowo-zachodnia z przepięknym widokiem na panoramę Wrocławia. Apartament biurowy składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

1 477 000 zł185 m² 7 996,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o powierzchni 184,7 m, zlokalizowana na południu Wrocławia w dzielnicy Klecina. Nieruchomość idealna pod działalność handlową lub magazynową. Lokal posiada dwa wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

88,89 zł/m²72 m² 6 400 zł

 

 

 

Krzyki,Wrocław

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

 

 

Krzyki,Wrocław

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

 

 

Krzyki,Wrocław

88,89 zł/m²72 m² 6 400 zł

 

 

 

Krzyki,Wrocław

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

 

 

Krzyki,Wrocław

49 zł/m²310 m² 15 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Oferta bezpośrednia 0% prowizji! powierzchnia biurowa - 310 m , kamienica gotycka, wrocław, ul. T. Kościuszki 82, cena 15190 zł/mc netto (49 zł/ m ) + media (wg wskazań liczników) Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Krzyki,Wrocław

50 zł/m²270 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo - biurowy o powierzchni całkowitej ok. 270 m (parter i I piętro). Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Wrocławia, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Krzyki,Wrocław

52,63 zł/m²57 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 57 m2, o charakterze handlowo usługowym, położony na parterze w ciągu handlowym. Budynek z 2000 roku. Duże witryny - idealne do ekspozycji. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

107,34 zł/m²116 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

-rezerwacja -lokal usługowy 116 m | 4 witryny | Powstańców Śląskich, wrocław Do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany bezpośrednio przy jednej z głównych arterii Wrocławia - placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

93,33 zł/m²75 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 75m2 znajdujący się w apartamentowcu przy ul. Grabiszyńskiej. Lokal posiada dwa wejścia, powierzchnia open space to 64 m2, a pozostała część stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

85,03 zł/m²147 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro Z panoramą miasta - 140 m | 42. Piętro sky tower | wrocław Biuro premium do wynajęcia | Sky Tower | Biuro z widokiem | Centrum Wrocławia | Open space + gabinet | Świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Krzyki,Wrocław

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij