dowolna

Lokale użytkowe Wrocław Osiedle Nadodrze

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

100 zł/m²130 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam lokal do wynajęcia w prestiżowym apartamentowcu w samym centrum Wrocławia. Lokal położony jest na parterze i posiada taras. Unikatowy widok z lokalu na rzekę poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Wrocław

Nadodrze,Wrocław

750 000 zł61 m² 12 295,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

CO sprzedajemy? Funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 61,04 m położony na parterze kamienicy z wejściem z ulicy. Gdzie znajduje się lokal? Położony jest przy ulicy św. Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 013 660 zł112 m² 17 995,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta bez pcc, bez Prowizji. Lokal gotowy do odbioru. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy z możliwością prowadzenia gastronomii zlokalizowany w samym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Henryka Pobożnego

Nadodrze,Wrocław

55,56 zł/m²54 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy 54m2 Lokalizacja: lokal położony jest przy ulicy Pobożnego w dzielnicy Nadodrze we Wrocławiu. Dzielnica Nadodrze we Wrocławiu staje się coraz bardziej atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Nadodrze,Wrocław

298 999 zł40 m² 7 400,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż!/okazja!/lokal usługowy/40m2/centrum/kurkowa/pomorska/nadodrze obniżona cena! Idealny pod usługi lub gastronomię! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 40,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Macieja

Nadodrze,Wrocław

68 zł/m²50 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na parterze, z dużą witryną, wrocław - śródmieście, nadodrze, pl. św. Macieja. Idealny na sklep lub drobne usługi. Położony przy jednej z ważnych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

74,80 zł/m²79 m² 5 941 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Home brand prezentuje najnowszą inwestycję gradi invest "central park" Prestiżowe lokale w sercu Kępy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to obszar o bardzo dużym potencjale, gdzie liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kilińskiego

Nadodrze,Wrocław

40 zł/m²322 m² 12 880 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty tel. Lokal znajduje się w centrum miasta, co oznacza dogodną lokalizację dla potencjalnych klientów oraz pracowników. Powierzchnia 322 m2 umożliwia swobodne ustawienie biurek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Nadodrze,Wrocław

298 998 zł40 m² 7 382,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy/40m2/centrum/kurkowa/pomorska/nadodrze/na sprzedaż!/okazja! obniżona cena! Idealny pod usługi lub gastronomię! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 40,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Dubois

Nadodrze,Wrocław

77 zł/m²73 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy powierzchni 73m2 wraz z przeznaczeniem gastronomiczno-usługowym w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Nadodrze,Wrocław

298 999 zł41 m² 7 364,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

centrum/kurkowa/pomorska/nadodrze/lokal usługowy/40m2/na sprzedaż!/okazja! obniżona cena! Idealny pod usługi lub gastronomię! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 40,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

699 000 zł67 m² 10 481,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,69m2, zlokalizowane przy ulicy Trzebnickiej (nadodrze, wrocław). Jest to idealna nieruchomość pod inwestycję. Głównymi atutami są położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

1 965 999 zł135 m² 14 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta specjalna! Zapraszam do kupna lokalu użytkowego w pięknych zielonych terenach na najnowyszym osiedlu przy ulicy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to unikatowe miejsce na mapie Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Nadodrze,Wrocław

299 000 zł40 m² 7 382,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż!/lokal usługowy/40m2/centrum/kurkowa/pomorska/nadodrze/okazja! Idealny pod usługi lub gastronomię! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 40,15 m2 mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł40 m² 12 569 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal z witryną i wejściem z ulicy w centrum Wrocławia. Opiekun oferty: tel. Lokal handlowo-usługowy (ew. biurowy) o powierzchni 39,7 m2, z dużą witryną w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mostowa

Nadodrze,Wrocław

427 936 zł25 m² 17 186,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez pcc, bez Prowizji. Zapraszamy do zapoznania się z spacerem 3D. Lokal gotowy do odbioru. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy zlokalizowany w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 630 zł32 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta bez pcc, bez Prowizji. Lokal gotowy do odbioru. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy zlokalizowany w samym centrum Wrocławia, tuż przy Odrze, w okolicach nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mostowa

Nadodrze,Wrocław

707 680 zł44 m² 16 010,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

PCC 0% Prowizja 0% Zapraszamy do zapoznania się z spacerem 3D. Lokal gotowy do odbioru. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy zlokalizowany w samym centrum Wrocławia, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Witolda

Nadodrze,Wrocław

2 013 660 zł112 m² 17 995,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Witolda

Nadodrze,Wrocław

550 630 zł32 m² 16 994,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta bez pcc, bez Prowizji. Lokal gotowy do odbioru. Zapraszam do zakupu lokalu usługowego zlokalizowanego w samym centrum Wrocławia, tuż przy Odrze, w okolicach nowo zrewitalizowanego Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Wrocław

Nadodrze,Wrocław

780 800 zł61 m² 12 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kilińskiego

Nadodrze,Wrocław

40 zł/m²165 m² 6 588 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty tel. Lokal znajduje się w centrum miasta, co oznacza dogodną lokalizację dla potencjalnych klientów oraz pracowników. Powierzchnia 164 m2 umożliwia swobodne ustawienie biurek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

115,38 zł/m²26 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia biuro w Bardzo dobrej lokalizacji w nowym Apartamentowcu. Lokalizacja: ul. Kręta, nadodrze Biuro o powierzchni 26m2 składające się z: - open space - Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

8 500 000 zł800 m² 8 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Bydynek - hotel 800m2 centrum-kępa Mieszczańska okazja cenowa! Na sprzedaż jest budynek usługowo handlowy 3 kondygnacyjny z podpiwniczeniem w całości o powierzchni 800 m2. Na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Henryka Probusa

Nadodrze,Wrocław

98,33 zł/m²60 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w centrum Wrocławia, ul Probusa 11. Bardzo dobra lokalizacja na rogu przy placu Św. Macieja, na Nadodrzu. Lokal na parterze o powierzchni 60m2. Lokal oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

101,49 zł/m²68 m² 6 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Home brand prezentuje najnowszą inwestycję gradi invest (lokal U2) "central park" Prestiżowe lokale w sercu Kępy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to obszar o bardzo dużym potencjale, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Nadodrze,Wrocław

49,89 zł/m²339 m² 16 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy 4 minuty spacerem od Wyspy Słodowej! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Lokal o powierzchni całkowitej 338,72 m2, składa się z powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Roosevelta

Nadodrze,Wrocław

354 900 zł35 m² 10 198 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Lokal usługowy o powierzchni 34,8 m2 na parterze zrewitalizowanej kamienicy na Nadodrzu Lokal dostępny od zaraz! Szczegółowy układ pomieszczeń dostępny jest na załączonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

54,92 zł/m²80 m² 4 390 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Home brand prezentuje najnowszą inwestycję gradi invest (lokal U7) "central park" Prestiżowe lokale w sercu Kępy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to obszar o bardzo dużym potencjale, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

107,60 zł/m²66 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Home brand prezentuje najnowszą inwestycję gradi invest (lokal U3) "central park" Prestiżowe lokale w sercu Kępy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to obszar o bardzo dużym potencjale, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

1 958 084 zł135 m² 14 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Kępa mieszczańska - wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, które łączy w sobie kameralną atmosferę z łatwym dostępem do wielkomiejskich atrakcji. Zielone serce Wrocławia położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

1 958 084 zł135 m² 14 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Kępa Mieszczańska,Wrocław

54,30 zł/m²83 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Odkryj wyjątkową propozycję najmu na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu! Przedstawiamy niezwykły lokal mieszkalny, który został przekształcony w nowoczesne biuro o imponującej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Śrutowa

Nadodrze,Wrocław

66,17 zł/m²268 m² 17 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia duży przestronny lokal z witrynami przy Wyspie Słodowej! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Oferowana nieruchomość ma 267 m2 wielkości, dwa wejścia z ulicy, ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

147 zł/m²58 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Lokal użytkowy w centrum miasta! Oferujemy Państwu możliwość najmu części lokalu w centrum miasta. Przejęcie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

82 zł/m²162 m² 13 340 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Lokal użytkowy w centrum miasta! Wyposażony - aktualnie znajduje się tam salon fryzjerski wraz z kawiarnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Rydygiera

Nadodrze,Wrocław

179 000 zł20 m² 8 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni 20m2. Aktualnie lokal jest dostosowany do usług gastronomicznych dokładnie pod kebab. Rok temu został przeprowadzony kapitalny remont. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rydygiera

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł68 m² 7 382 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Lokal z witryną i wejściem z ulicy w centrum Wrocławia. Opiekun oferty: tel. Lokal handlowo-usługowy (ew. biurowy) o powierzchni 67,6 m2, z dwoma niewielkimi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

83,66 zł/m²93 m² 7 790 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Home brand prezentuje najnowszą inwestycję gradi invest (lokal U1) "central park" Prestiżowe lokale w sercu Kępy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to obszar o bardzo dużym potencjale, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

53,68 zł/m²59 m² 3 190 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Home brand prezentuje najnowszą inwestycję gradi invest (lokal U6) "central park" Prestiżowe lokale w sercu Kępy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to obszar o bardzo dużym potencjale, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

44,44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu pod usługi biurowe lub poradnię psychoterapii. Lokalizacja: adres: ul. Trzebnicka, centrum miasta. Dogodna lokalizacja z łatwym dostępem do głównych środków komunikacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij