dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

870 000 zł146 m² 5 958,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Atrakcyjna oferta, lokal usługowo-handlowy W nowym budynku, wrocław krzyki, lokalizacja : idealna ekspozycja od ulicy Przyjaźni u zbiegu z ulicą Krzycką, centralne usytuowanie, główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

702 000 zł117 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal komercyjny na sprzedaż lub do wynajęcia (39 pln netto / m2) Nowe osiedle - blisko 400 mieszkań, 2 biurowce w sąsiedztwie Miejsca parkingowe przy budynkach Wysokość lokalu ponad 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Graniczna

Fabryczna,Wrocław

2 200 000 zł321 m² 6 853,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam Do sprzedania bezpośrednio działka usługowa z budynkami (w budowie)wg planu zagospodarowania uchwała Nr XXIV/887/08 na działce można prowadzić nastepujące działalności: a) handel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Bezpośrednio! Atrakcyjna lokalizacja - przy skrzyżowaniu Al. Hallera i ul. Grabiszyńskiej - osiedle Ogrody Grabiszyńskie - dogodny dojazd z całego miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

129 m²

 

Przeznaczenie:gabinet

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy W plombie na parterze po aptece, wys 3,2 2 wejscia. Klimatyzacja,2 wutryny z przodu z tyłu pokoje z oknami pokój socjalny oraz wc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konopnickiej

Psie Pole,Wrocław

1 480 000 zł459 m² 3 224,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania dom na Karłowicach wraz z lokalem biurowym we Wrocławiu. Dom o powierzchni 459 m2, działka 1204m. Dom został rozbudowany w 1970r. W budynku mieściła się przed wojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bardzo ładny lokal użytkowy o powierzchni 51 mkw położony na parterze w apartamentowcu we Wrocławiu przy ul Róży Wiatrów. Dużym atutem lokalu jest przestronny układ , który daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

900 000 zł109 m² 8 256,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

We Speak English! Do sprzedania lub wynajęcia lokal uzytkowy przy głównej ulicy w centrum Wrocławia. Lokal położony jest na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy z widokiem na deptak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

1 500 000 zł115 m² 13 043,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

We Speak English! Do sprzedania budynek wolnostojący o powierzchni 115m2. Lokalizacja: wrocław/popowice, między ul. Legnicką a ul. Popowicką. W pobliżu Magnolia Park, kaufland. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

2 000 000 zł92 m² 21 739,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

We speak english! Do wynajęcia luksusowy lokal w prestiżowym apartamentowcu Oławska Prestige tuż przy Rynku. Powierzchnia 92m2, IV piętro, dwie łazienki, wysoki standard, winda, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Belgijska

Muchobór Mały,Wrocław

4 200 000 zł595 m² 7 058,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

We Speak English! Lokalizacja: wrocław, muchobór Mały. W pobliżu Wrocławski Park Technologiczny, ibm. Bardzo dobry dojazd Obwodnicą śródmiejską oraz Obwodnicą autostradową. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

320 000 zł78 m² 4 102,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja! krzyki - borek / nieruchomość 78 m2 W willi Doskonała lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie/lokal użytkowy 2 pokojowy o pow. 78m2 w dzielnicy Krzyki - Borek, okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

190 000 zł26 m² 7 307,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania użytkowy w centrum Wrocławia - dzielnica Krzyki przy ulicy Traugutta. Lokal położony jest na parterze w kamienicy, w ciągu innych sklepów przy dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Metalowców

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł59 m² 4 197,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecamy lokal użytkowo- biurowy o pow. 59,32 mkw położony w przyziemiu budynku przy ul Metalowców, lokal składa się z 3 pomieszczeń w tym jedno z aneksem kuchennym. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 51 mkw położony na parterze w apartamentowcu we Wrocławiu przy ul Róży Wiatrów. Dużym atutem lokalu jest przestronny układ , który daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

852 000 zł79 m² 10 784,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super oferta! Lokalizacja: wrocław, powierzchnia: 79,5m2, budynek 2009r Umowa najmu:sklep spożywczy, 10+10 lat liczone od kwietnia 2009 roku. Cena lokalu: 852 000zł Jeden z najlepszych lokali pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

690 000 zł71 m² 9 718,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Świetny lokal uzytkowy w samym centrum Wrocławia , tuż przy wrocławskim rynku.Połozony w plombie z 1994 roku , na pierwszym piętrze.Przygotowany pod najem dla banku,posiada niezbędne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

812 200 zł262 m² 3 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

* atrakcyjny lokal W centrum miasta * * na przeciw sky tower, powstańców śl. * * część handlowa I magazynowa * * doskonały na hurtownię, klinikę * Do sprzedania lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Ołbin

Ołbin,Wrocław

915 250 zł131 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

0% prowizji* Brak podatku pcc! nowy lokal W centrum wrocławia Opis nieruchomości: atrakcyjny lokal usługowy o łącznej powierzchni 130,75 mkw usytuowany na parterze w 6-kondygnacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z tarasem, Zalesie

Zalesie,Wrocław

849 000 zł206 m² 4 121,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam część domu na wrocławskim Zalesiu. Dom powstał w 1928 roku, a zaprojektował go dla siebie szwajcarski artysta , profesor i wykładowca we wrocławskiej Akademi Sztuk Pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

691 600 zł133 m² 5 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy do sprzedaży lokal w ciągu licznych lokali handlowo-usługowych na parterze nowego apartamentowca Corte Verona. Wejście od ulicy Inżynierskiej, duże witryny.Stan deweloperski. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Krzyki

Krzyki,Wrocław

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 7-pokojowy, /200m2/ do remontu. Pokoje /36m2, 27m2, 21m2, 21m2, 21m2,18m2, 8m2/. Duża, słoneczna kuchnia /15m2/. Łazienka osobno z wc. Dwa balkony. Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 925 000 zł580 m² 11 939,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży parter i pierwsze piętro kamienicy w ścisłym centrum Wrocławia. Łącznie - 580m2. Możliwość kupienia parteru /230m2/ lub pierwszego piętra 340m2/ oddzielnie. Lokale są po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowiańska

Śródmieście,Wrocław

139 000 zł34 m² 4 088,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze z dużą salą sprzedażową ok. 20 m2 + pomieszczenie gospodarcze, aneks kuchenny i toaleta. Wejście od strony ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

690 000 zł71 m² 9 718,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

110 000 zł19 m² 5 711,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam okazyjnie, bezpośrednio. Biuro, lokal usługowy z witryną, w przyjemnej okolicy (w której ostatnio powstało bardzo dużo nowych inwestycji mieszkaniowych). Łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prudnicka

Krzyki,Wrocław

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń Polecam Państwu lokal użytkowy w okolicy ul.Prudnickiej i św. Jerzego. Do sprzedaży lokal użytkowy o pow.25 m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Klecina

Klecina,Wrocław

994 976 zł169 m² 5 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wrocław, krzyki Nowoczesna powierzchnia biurowo-usługowa w budynku klasy B+, realizacja 2014 r Oferowany lokal o łącznej powierzchni 172,5 m2 składa się z 3 modułów Założenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Klecina

Klecina,Wrocław

814 960 zł134 m² 6 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wrocław, krzyki Nowoczesna powierzchnia biurowo-usługowa w budynku klasy B+, realizacja 2014 r Oferowany lokal o łącznej powierzchni 133,6 m2 (48 + 85,6 m2) Można dokonać dalszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 690 000 zł285 m² 5 929,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy / handlowy o powierzchni 285 mkw usytuowany na parterze czteropiętrowego budynku. Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy. Powierzchnia podzielona ściankami działowymi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Powierzchnie biurowe od 88 m2 do 146m2 w centrum miasta. Cena od 6000zł/m2. Na I piętrze oferujemy powierzchnie biurowe o wysokim standardzie, klimatyzowane, typu "open space".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł51 m² 5 909,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Świetnie położony lokal usługowo-handlowy, w ciągu innych lokali. Idealny na wszelkiego typu usługi np. księgowe , informatyczne, serwisowe, prawne, bankowe, jak i na gabinety lekarskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

999 000 zł262 m² 3 812,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 262 mkw plus rampa 20m, położony w ciągu handlowym przy ul. Powstańców Śląskich. Deptak nocą dobrze oświetlony. Jest alarm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Klecina

Klecina,Wrocław

321 875 zł52 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wrocław, krzyki Nowoczesna powierzchnia biurowo-usługowa w budynku klasy B+, realizacja 2014 r Oferowany lokal o łącznej powierzchni 51,5 m2 Założenia projektowe oraz wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Kasztanowa

Krzyki,Wrocław

33 000 zł18 m² 1 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 18 mkw połozony na Borku przy ul. Kasztanowej. W garażu energia elektryczna Cena 33000 zł. Polecam Klaudia Szymczak abra Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

148 000 zł25 m² 5 920 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

25m2 lokal handlowo - usługowy, idealny na małą działalność. Niska cena! Sprzedam lokal składający się z dwóch pomieszczeń: sala sprzedaży 17m2 oraz magazynek z wc 8m2. Oba pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 250 zł72 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław - Krzyki Lokal użytkowy na parterze budynku wielorodzinnego. Liczne inwestycje deweloperskie (mieszkaniowe) w sąsiedztwie niniejszego lokalu Cena promocyjna sprzedaży: 3500 pln netto / m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

233 100 zł67 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Klecina

Klecina,Wrocław

985 920 zł164 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wrocław, krzyki Nowoczesna powierzchnia biurowo-usługowa w budynku klasy B+, realizacja 2014 r Oferowany lokal o łącznej powierzchni 159,9 m2 (85,5 + 74,4 m2) Cena sprzedaży m2: 6100 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wolbromska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł77 m² 5 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy o pow. 77 mkw położony w super lokalizacji na Borku przy ul Wolbromskiej, w budynku wolno stojącym położonym na dużym terenie gdzie można parkować samochódy.