dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

681 815 zł79 m² 8 587,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter z niezależnym wejściem w prestiżowej lokalizacji. Łatwy dojazd i doskonała komunikacja. Ochrona 24h, monitoring, wysokie pomieszczenia (3,10 m), industrialna architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

497 700 zł79 m² 6 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis: polecam narożny lokal handlowo - usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 79 m2. Lokal znajduje się w okolicach ul. Pomorskiej. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 150 000 zł187 m² 6 142,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Opis: polecam lokal biurowo - usługowy w okolicach ul. Powstańców Śląskich o powierzchni 187,23m. Lokal znajduje się na wysokim parterze w budynku mieszkalno usługowym. Dostosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis: polecam lokal biurowy w kamienicy w okolicach ul. Legnickiej i Ziemowita. Powierzchnia lokalu 47 m2. Lokal znajduje się na wysokim parterze. Lokal jest po całkowitym remoncie - sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dubois

Stare Miasto,Wrocław

179 000 zł29 m² 6 172,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy 29 mkw z dużą witryną, przy ruchliwej ulicy Dubois, przy przystanku tramwajowym, w ciągu innych lokali. Nadaje się na sklep, piekarnię, zakład usługowy, małe biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

690 000 zł71 m² 9 718,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Świetny lokal uzytkowy w samym centrum Wrocławia , tuż przy wrocławskim rynku.Połozony w plombie z 1994 roku , na pierwszym piętrze.Przygotowany pod najem dla banku,posiada niezbędne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 7-pokojowy, /200m2/ do remontu. Pokoje /36m2, 27m2, 21m2, 21m2, 21m2,18m2, 8m2/. Duża, słoneczna kuchnia /15m2/. Łazienka osobno z wc. Dwa balkony. Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis: polecam lokal handlowo - usługowo - biurowy na osiedlu Ołtaszyn w budynku z 2005r. Powierzchnia lokalu 60m2, istnieje możliwość dowolnego podziału i aranżacji. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wrocław

Rakowiec,Wrocław

116 340 zł19 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż - Wrocław, centrum. Zgrabny lokalik usługowy mieszczący się na parterze budynku mieszkalnego zrealizowanego w 2011 roku. W budynku znajduje się 180 lokali mieszkalnych, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 200 000 zł223 m² 5 386,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis: polecam lokal biurowo - usługowy w Śródmieściu w okolicach Placu Bema. Powierzchnia lokalu to 222,76m; podzielona jest na 1 duża salę, 3 pomieszczenia biurowe, toalety, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

409 500 zł65 m² 6 300 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Wrocław

900 000 zł75 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis: polecam na sprzedaż lokal o powierzchni 75 m2 w którym aktualnie znajduje się sklep z salą sprzedaży 50 m2. Lokal posiada dużą witrynę i dwa wejścia. Znajduje się także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Zgody

Stare Miasto,Wrocław

340 000 zł92 m² 3 715,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis: polecam lokal biurowo - usługowy w okolicach ul. Traugutta o powierzchni 91.5 m2, wysoki parter. Lokal składa się z 3 pokoi, 2 łazienek oraz zaplecza socjalnego. Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,Wrocław

184 500 zł30 m² 6 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witam, mam do zaoferowania na sprzedaż lokal 30m2 znajdujący się na Bielanach Wrocławskich , ul. Ogrodowa , nowe budownictwo z 2014r. Lokal posiada duże witryny. Zainteresowane osoby proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z tarasem, Zalesie

Zalesie,Wrocław

849 000 zł206 m² 4 121,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam część domu na wrocławskim Zalesiu. Dom powstał w 1928 roku, a zaprojektował go dla siebie szwajcarski artysta , profesor i wykładowca we wrocławskiej Akademi Sztuk Pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

599 500 zł109 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy na parterze nowego budynku mieszkalnego - Wrocław, krzyki. Centralna część dużego osiedla mieszkalnego (inwestycje 6 firm deweloperskich). Przy skrzyżowaniu 2 ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Gądów Mały

Gądów Mały,Wrocław

1 059 000 zł246 m² 4 304,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy na osiedlu koło dh Astra we Wrocławiu, o powierzchni 246 m2 i wysokości - hala główna ( pow.ok 160mkw) 3,5 m, powierzchni biurowa 2,6 m. Lokal składa się z 5-ciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

665 000 zł190 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:120

 

Parking:własny parking

Wrocław - Śródmieście Parter nowej kamienicy z witrynami na ruchliwą ulicę Parter - 120 m2 + wysoka piwnica 70 m2 = 190 m2 miejsca postojowe przed lokalem (na ulicy) i do strony podwórza 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

360 000 zł59 m² 6 088,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

##### kontakt agata mrożek##### Polecam Państwu do sprzedaży lokal użytkowy na parterze z witrynami w Śródmieściu w okolicy ul. Jedności Narodowej. Okna zabezpieczone roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

189 000 zł64 m² 2 953,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

##### kontakt agata mrożek##### pilna sprzedaż, tylko do końca kwietnia. Cena do negocjacji! Polecam Państwu do sprzedaży lokal użytkowy na parterze z witrynami w Śródmieściu w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

189 000 zł64 m² 2 953,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

3 500 000 zł1 124 m² 3 114,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż budynek biurowy. Budynek biurowy mieszczący się w pobliżu obwodnicy autostradowej. Budynek położony na działce 1.466 mkw, powierzchnia obiektu 1.123 mkw. Budynek zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 570 000 zł340 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław, stare Miasto - Topowa Lokalizacja (opera, hotel Monopol) Jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji - szczególnie dla branży prawnej. Piękna kamienica odrestaurowana zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

294 700 zł84 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław - Krzyki Lokal użytkowy na parterze budynku wielorodzinnego. Liczne inwestycje deweloperskie (mieszkaniowe) w sąsiedztwie niniejszego lokalu Cena promocyjna sprzedaży: 3500 pln netto / m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

189 000 zł64 m² 2 953,12 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Wrocław

189 000 zł64 m² 2 953,12 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Wrocław

169 000 zł34 m² 4 970,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze z dużą salą sprzedażową ok. 20 m2 + pomieszczenie gospodarcze, aneks kuchenny i toaleta. Wejście od strony ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

189 000 zł64 m² 2 953,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 625 650 zł266 m² 6 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wrocław, krzyki Nowoczesna powierzchnia biurowo-usługowa w budynku klasy B+, realizacja 2014 r Oferowany lokal o łącznej powierzchni 266,5 m2 składa się z 3 modułów: 90, 91, 85,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

235 000 zł51 m² 4 607,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedania ładny ustawny przestronny lokal handlowo-usługowy z witrynami w centrum miasta, przy ul. Karola Miarki, przecznica Damrota. Lokal w ładnym nowym budynki mieszkalnym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 415 000 zł230 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław, stare Miasto - Top Lokalizacja (opera, hotel Monopol) Jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji - szczególnie dla branży prawnej. Piękna kamienica odrestaurowana zgodnie z wymogami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Ikara

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł72 m² 3 819,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Wrocław Fabryczna , ul. Bulwar Ikara, lokal użytkowy o pow. 72 m2 wysokość 3 m. Okazyjna sprzedaż w cenie 275000 zł. Proponujemy elegancki klimatyzowany lokal użytkowy z witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 154 700 zł128 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wrocław, lokal handlowy na sprzedaż. Polecamy do sprzedaży atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 128,30m2 w nowym obiekcie realizowanym przy ul. Klecinskiej. Lokal posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

405 900 zł276 m² 1 470,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Posiadamy do sprzedaży lokal usługowy mieszczący się w przyziemiu budynku z 2000 roku. Budynek z recepcją. Do lokalu prowadzą dwa wejścia. Lokal do adaptacji. Zapraszamy na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Solskiego

Oporów,Wrocław

556 500 zł74 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja! Lokal na sprzedaż Wrocław Oporów. Polecamy na sprzedaż nowy, funkcjonalny lokal handlowo - usługowy usytuowany na parterze obiektu Solski Center przy zbiegu ulic Solskiego i Wiejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 061 400 zł174 m² 6 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy / handlowy - Krzyki Duże witryny z ekspozycją na ruchliwą ulicę z linię tramwajową - blisko przystanek 2 Duże sale sprzedaży (91 + 70 m2) + toalety = 174 m2. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

450 000 zł86 m² 5 232,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wysoki standard - lokal O pow. 86 m2 na biuro, usługi W centrum - krzyki nieopodal pasażu zielińskiego! Polecam pięknie wykończony lokal o pow. 86 m 2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

25 000 zł25 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pilna sprzedaż! okazja! tylko W marcu! do sprzedania pawilon handlowo - usługowy O pow. 25m2 Składa się z: * sali głównej * toalety * zaplecza socjalnego Lokal jest klimatyzowany, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

597 520 zł97 m² 6 160 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy / handlowy - Krzyki Duże witryny z ekspozycją na ruchliwą ulicę z linię tramwajową - blisko przystanek Duża sala sprzedaży (91 m2) + toaleta = 97 m2. Wysokość lokalu: 330.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

79 000 zł18 m² 4 488,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na osiedlu Oporów. Znajduje się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, czterokondygnacyjnym, z lokalami użytkowymi zlokalizowanymi na parterze. Przedmiotowy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

534 781 zł87 m² 6 130 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro lub kancelaria w stylowym budynku Na sprzedaż lokal w odnowionej z pietyzmem, XIX-wiecznej kamienicy Casa Solare u zbiegu ulicy Skwierzyńskiej i Zaporoskiej. Poczuj klimat.