dowolna

Lokale użytkowe Wrocław Osiedle Stare Miasto

361 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

361 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

15 zł/m²271 m² 4 062 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja. Wolnostojący magazyn w centrum Wrocławia z rampą załadunkową i aneksem socjalnym. Powierzchnia wynajmowana jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ofiar Oświęcimskich

Stare Miasto,Wrocław

50 zł/m²138 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Włodzimierz Niemirowski Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***I speak ukrainian|english|russian*** Polecam przestronny lokal usługowo-biurowy na wrocławskim Rynku w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

700 000 zł93 m² 7 566,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Opis nieruchomości: na sprzedaż lokal niemieszkalny usługowy o powierzchni 92m2 w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta. Lokal idealny pod działalność biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Haukego-Bosaka

Stare Miasto,Wrocław

1 200 000 zł90 m² 13 331,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie w Centrum Wrocławia z przeznaczeniem na lokal biurowy Proponujemy na sprzedaż lokal mieszkalny, który posiada walory funkcjonalnego lokalu biurowego. Idealne przeznaczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Michalczyka

Stare Miasto,Wrocław

10,90 €/m²329 m² 3 588 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wyjątkowa przestrzeń biurowa, idealna dla Twojego biznesu. Przestronne biuro położone przy ul. Michalczyka 5, w centrum Wrocławia. Możliwość wynajmu z umeblowaniem lub bez. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²51 m² 2 827 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowo-biurowy w samym centrum Wrocławia - idealny pod kancelarię! Otoczenie nieruchomości: na ulicy Szewskiej oraz w jej okolicy znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

69 zł/m²260 m² 17 906 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pałacyk Wiskotta położony jest w prestiżowej lokalizacji w centrum Wrocławia - przy ul. Podwale 63. Powstał pod koniec XIX w. i był prywatną rezydencją Theodora Wiskotta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

20 €/m²41 m² 829 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal na Starym Mieście - idealny pod usługi! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Nieruchomość położona jest na starym mieście, na parterze budynku mieszkalnego. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Ratusz

Stare Miasto,Wrocław

90 zł/m²7 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Agent prowadzący: tel: ***wolne od zaraz*** Odosobnione wydzielone miejsce na lokal handlowy (wyspa) położony w historycznym domu handlowym w samym centrum wrocławskiego rynku. Opłaty: 90 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Włodkowica

Stare Miasto,Wrocław

65,09 zł/m²106 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Odkryj wyjątkowy lokal biurowy w samym sercu Wrocławia! Adres: ul. Włodkowica 10 - prestiżowy budynek Wall Street. - charakterystyka lokalu: * Powierzchnia: 106 m . * wysokie pomieszczenia (300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 516 500 zł152 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun nieruchomości: tel. Narożny lokal na parterze w budynku mieszkalnym o powierzchni 151,65 m2 Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 855 000 zł186 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun nieruchomości: tel. Narożny lokal na parterze w budynku mieszkalnym o powierzchni 180,50 m2 Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 437 000 zł116 m² 21 008,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy (witryna/parter) z aktywną umową najmu z siecią Żabka Najważniejsze cechy: - nieruchomość jest położona w dzielnicy Stare Miasto (duży ruch osobowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 988 720 zł249 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun nieruchomości: tel. Narożny lokal na parterze w budynku mieszkalnym o powierzchni 248,59 m2 Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

18 000 000 zł2 115 m² 8 508,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest historyczna kamienica wzniesiona w pierwszej połowie 19 wieku, położona w sercu Wrocławia - niecałe 300 metrów od płyty rynku. Obecnie wykorzystywana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

9 200 000 zł700 m² 13 142,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż cała kamienica mieszcząca się przy najruchliwszej i najdroższej ulicy we Wrocławiu czyli Oławskiej Cechy - łączna powierzchnia ok 700m2 - 4 kondygnacje + piwnica - dwa wejścia, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 449 470 zł132 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun nieruchomości: tel. Narożny lokal na parterze w budynku mieszkalnym o powierzchni 131,77 m2 Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 800 200 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun nieruchomości: tel. Narożny lokal na parterze w budynku mieszkalnym o powierzchni 180,02 m2 Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

45 zł/m²75 m² 3 375 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. ***wolne od kwietnia 2024 r.*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu biurowo-usługowego w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

51 zł/m²126 m² 6 426 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu biurowo-usługowego w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonale skomunikowana część miasta, duży węzeł komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

59 zł/m²350 m² 20 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w centrum Wrocławia - witryna (parter) ul. Szewska Lokal położony przy bardzo ruchliwej ulicy Szewskiej w centrum Wrocławia na trasie tramwajowej. Ciąg pieszy w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł497 m² 905,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Do odstąpienia działający przez 19 lat biznes znany jako klub "bezsenność" we Wrocławiu przy Pasażu Niepolda. Jeśli marzysz o posiadaniu własnego klubu i tworzeniu niezapomnianych nocnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

75 zł/m²220 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia powierzchnia biurowo/usługowa w pełni odrestaurowanej kamienicy na wrocławskim rynku. Stan biura - deweloperski, dostęp do tarasu, jest winda i pełna infrastruktura techniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rzeźnicza

Stare Miasto,Wrocław

53 zł/m²342 m² 18 126 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 342 m2, znajdujący się w pięknej zabytkowej kamienicy położonej przy ul. Rzeźniczej. Otoczenie nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 298 661 zł129 m² 10 050 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż gotowy produkty inwestycyjny - lokal z najemcą! prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel! Lokal przynosi zyski już od momentu zakupu - umowa najmu została zawarta na czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

70 zł/m²132 m² 9 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia powierzchnie w jednej z najbardziej prestiżowych kamienic we Wrocławiu, rynek 33. Cała kamienica do niedawna była zajmowana przez bank pko bp jako ich flagowy oddział we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

81,97 zł/m²61 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu handlowo-usługowego w Centrum ,we Wrocławiu , ul.Piłsudskiego, 61m2, przy głównej drodze, w ciągu komunikacyjnym! Lokal z witrynami, salą sprzedażową 39m2 oraz zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

55,71 zł/m²70 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w samym centrum Wrocławia, przy pl. Jana Pawła II, 600 metrów od Rynku, przy ul. Sikorskiego 9. Rozwojowy punkt przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

32 000 000 zł3 000 m² 10 667 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica o charakterze wielofunkcyjnym na sprzedaż. Wiecej informacji na telefon. Zapraszam Kelarlic.zaw.2362 Powyższe informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

100 zł/m²62 m² 6 220 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal nad brzegiem odry Do wynajęcia lokal w nowym apartamentowcu nad brzegiem Odry Przy budynku bulwar z patio budynku wielorodzinnego. Lokal dedykowany na usługi lub lekką gastronomię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

62 zł/m²120 m² 7 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agent prowadzący: tel: ***wolne od zaraz*** Lokal przy ulicy Kościuszki w kamienicy. Świetna lokalizacja, w pobliżu duży węzeł komunikacyjny (linie tramwajowe i autobusowe) Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

56 zł/m²283 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy Opiekun oferty: tel. Lokal z dużą witryną Warunki finansowe: wynajem 15 900 zł netto miesięcznie plus opłaty eksploatacyjne. Otoczenie nieruchomości: plac Kościuszki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

69 zł/m²541 m² 37 336 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

66,99 zł/m²160 m² 10 689 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia wykończony lokal na parterze z witryna na ul. Tęczowej (wrocław - Stare Miasto). Lokal znajduje się na nowym osiedlu, który gwarantuje duży dostęp do mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

82,66 zł/m²126 m² 10 415 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 126 m2 na Starym Mieście. Lokal przystosowany do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. Dostęp do obiektu 24h/7 dni w tygodniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

469 737 zł51 m² 9 225 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na sprzedaż lokale użytkowy wyeksponowany na parterze zrealizowanego budynku z ponad 100 mieszkaniami. Wiele miejsc postojowych na dużym parkingu zewnętrznym - blisko lokali oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 988 720 zł249 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji biura. Oferuję Państwu lokal usługowy w centrum Wrocławia - Stare Miasto Lokal o powierzchni 248,59mkw. Rzut lokalu znajduje się w galerii. Podana cena jest ceną netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 855 000 zł186 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji biura. Oferuję Państwu lokal usługowy w centrum Wrocławia - Stare Miasto Lokal o powierzchni 185,5mkw. Rzut lokalu znajduje się w galerii. Podana cena jest ceną netto. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 516 500 zł152 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Bez prowizji biura. Oferuję Państwu lokal usługowy w centrum Wrocławia - Stare Miasto Lokal o powierzchni 151,65mkw. Rzut lokalu znajduje się w galerii. Podana cena jest ceną netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

77,47 zł/m²75 m² 5 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 75 m2 na Starym Mieście. Lokal przystosowany do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. Dostęp do obiektu 24h/7 dni w tygodniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

40 zł/m²26 m² 1 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia lokal biurowo - usługowy przy samym Centrum! Biuro o powierzchni 26 m2, położone jest na pierwszym piętrze budynku biurowo - usługowego z własnym parkingiem!.