dowolna

Lokale użytkowe Wrocław Osiedle Stare Miasto

361 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

361 ogłoszeń

67,98 zł/m²44,50 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój biznes w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, duże okno, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 44,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²85 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 85 m2 zlokalizowany przy ul. Kiełbaśniczej, w samym centrum wrocławskiego Starego Miasta. To elegancki budynek o ponadczasowej architekturze, łączący.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²74,31 m² 4 459 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy w sercu Wrocławia? Oferujemy na wynajem nowoczesną powierzchnię biurową o metrażu 74,31 m , zlokalizowaną w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

45,02 zł/m²170,58 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 170,58 m w samym centrum miasta. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze kamienicy (wejście z klatki schodowej, brak windy). Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50 zł/m²168 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiż I efektywność: wynajmij Biuro 168m w Samym Sercu Wrocławia! Zmień adres swojej firmy na ul. Kazimierza Wielkiego i przenieś swój biznes na wyższy poziom. Oferujemy więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²46 m² 1 840 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / stare miasto Do wynajęcia od 1 czerwca 2026 lokal składający się z dwóch pokoi, zaplecza i recepcji o pow. 46 mkw. na 4 piętrze kamienicy. Do lokalu przynależna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²74,45 m² 5 212 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro 75 m | 5250 zł | Ścisłe centrum | | 4 pomieszczenia | Parking Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o metrażu 75 m , zlokalizowana w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²164,05 m² 2 953 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal użytkowy na Wrocławskim Starym Mieście! Lokal usługowy o powierzchni 164,05 m2, idealny dla osób szukających pięknej siedziby dla swojej firmy - z okien lokalu widok na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²81,06 m² 4 458 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na parterze budynku dworca Wrocław Świebodzki (od strony ulicy Tęczowej). Lokal składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

12,91 €/m²400 m² 5 164 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajmu lokal o pow ok 400m w Hotelu Mercure Wrocław Centrum, na Parterze znajduje się sala wystawiennicza/ konferencyjna o pow 138m2, na poziomie -1 znajduje sie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

25,20 zł/m²162,69 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu na II piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki, w klatce schodowej przy ul. Tęczowej 3. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 651 947 zł138 m² 11 970,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²85 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z dużymi witrynami o powierzchni użytkowej 86 m2, dwa pomieszczenia plus zaplecze socjalne przy ul. Braniborskiej. Idealnie nadaje się pod gastronomię, usługi lub biuro. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²66,71 m² 4 470 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Otoczenie nieruchomości: Plac Jana Pawła II to niemalże serce miasta Wrocław, otoczone fosą miejską. Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²260 m² 18 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prestiżowa lokalizacja | Elastyczna powierzchnia | Dostępny od zaraz Na wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 1. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²225 m² 11 999 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 220 m , położony na poziomie -1 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji o dużym natężeniu ruchu pieszego. Lokal wcześniej funkcjonował jako klub / lounge.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²76 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 76 m2 usytuowana na 2 piętrze budynku times mieszczącym się przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Wysoki standard wykończenia oraz praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

117,65 zł/m²170 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję lokal użytkowy o powierzchni ponad 170 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych. Lokal jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

44,98 zł/m²233,90 m² 10 521 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 233,9m2 w doskonałej lokalizacji, centrum miasta przy ul. Kiełbaśniczej. Układ lokalu: - 8 pokoi, - kuchnia, - 4 toalety, - pomieszczenie techniczne, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł334 m² 8 979,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Piętro kamienicy na sprzedaż. Idealne na kancelarie prawne, notarialne, hostel lub prestiżowe biuro. Lokal położony na 4 pietrze z windą, w budynku w sąsiedztwie wrocławskiego sądu.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²185 m² 12 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²156 m² 6 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

25,59 zł/m²1 700 m² 43 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:59

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem cała Kamienica przy podwalu z widokiem na Bastion Sakwowy. Budynek jest 5 kondygnacyjny, parter 3 piętra i poddasze użytkowe, obecne przeznaczenie na powierzchnie biurowe. Do kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²240 m² 15 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia dwupoziomowe biuro - centrum miasta Lokal biurowy mieszczący się na czwartym i piątym piętrze biurowca kl. B+ w doskonałej lokalizacji - w ścisłym centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²93 m² 5 394 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Ogłoszenie wynajmu - Biuro, wrocław, stare Miasto Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 91 m , zlokalizowany niedaleko ul. Legnickiej w nowoczesnym biurowcu na Starym Mieście. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²44 m² 2 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biurowiec przy Placu Wolności. Dwa pomieszczenia, z czego jedno przechodnie. Budynek z windą i całodobowym dostępem, duża ilość miejsc postojowych. Koszt najmu 55 pln/m2 + 28 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²165,23 m² 11 070 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

1 035 348 zł43,32 m² 23 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 43,32 m, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 895 zł113,28 m² 11 837 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Polecam Państwu lokal usługowy na zakup przy ulicy Świętego Mikołaja. Lokalizacja: z uwagi na usytuowanie lokalu, przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²20 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Prestiżowa powierzchnia biurowa na Starym Mieście we Wrocławiu do wynajęcia. Polecamy do wynajęcia pokój biurowy w unikalnej kamienicy na Starym Mieście we Wrocławiu. Budynek pieczołowicie.

Szczegóły ogłoszenia

82,35 zł/m²85 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) Polecam do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 455 964 zł102,76 m² 23 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 102,76 m, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

115 zł/m²104 m² 11 960 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Do wynajęcia lokal o powierzchni 104 m2 znajdujący się w budynku w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

99,26 zł/m²108,80 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Lokal dostępny od zaraz, do własnej aranżacji w prestiżowej lokalizacji. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,89 m² 12 916,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o statusie lokalu niemieszkalnego, z przeznaczeniem na m.in. działalność biurową po remoncie w 2013r., w zabytkowej kamienicy pod Białym Niedźwiedziem,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł2 841 m² 8 799,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica położona na Starym Mieście,w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku. Budynek zbudowany w 1902 roku, architekt Leo Schlesinger. (Przed wojną funkcjonowała.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²88,46 m² 6 192 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 80 m , położony przy prestiżowej ulicy Kiełbaśniczej, w samym sercu wrocławskiej dzielnicy biznesowej. Lokalizacja: biuro.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²351 m² 18 603 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam lokal biurowy do wynajęcia w pięknej nowoczesnej kamienicy w samym centrum, na rynku wrocławskim. Lokalizacja - ul. Rzeźnicza 28-31 Lokal jest klimatyzowany i znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł43 m² 25 581,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Parterowy lokal usługowy z witrynami, w apartamentowcu z 2017 roku (atal Towers) przy ul. Sikorskiego (stare Miasto). Powierzchnia około 43m2, wysokość lokalu 3m - w większej cześć.

Szczegóły ogłoszenia

69,50 zł/m²105 m² 7 298 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Do wynajęcia w pełni wykończony lokal usługowy idealny pod biuro lub działalność usługową. Lokal znajduje się w samym rynku.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²220,15 m² 8 366 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na II piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki. Lokal składa się z 8 pomieszczeń biurowych oraz.