dowolna

Lokale usługowe Wrocław - Oferty najmu i sprzedaży lokali

452 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

452 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Śródmieście,Wrocław

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni ok. 50 m . Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Wrocławia, w dzielnicy śródmieście/nadodrze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Gaj,Wrocław

100 zł/m²130 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 130m | 2 wejścia | witryny|8 miejsc parkingowych|miejsce na szyld Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 130 m , położony we Wrocławiu, w dzielnicy Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 000 000 zł198 m² 10 090,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

198m2/lokal z witrynami / dawna apteka "pod Słońcem" / prowizja 0%! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 198,20 m2, w tym powierzchnia parteru 152,10m2 i powierzchnia pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Polo

Sołtysowice,Wrocław

56,71 zł/m²106 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 105,80 m (7 x 15 m), zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Olimpia Port przy ul. ulica Marca Pola 33a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

80 zł/m²60 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

0% - prowizji od najemcy. Do wynajęcia lokale handlowo-usługowe Galeria Wnętrz Domar, wrocław Atlant Estates oferuje na wynajem atrakcyjne lokale handlowo-usługowe w renomowanej Galeria Wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

67,98 zł/m²44 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój biznes w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, duże okno, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 44,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 099 999 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy ~150 m - ul. Poniatowskiego 7e, wrocław (ołbin/nadodrze) Wysoki Standard | Po remoncie w 2020 roku Szukasz pewnej lokaty kapitału? Trafiłeś na Mercedesa wśród lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szczytnicka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 159 000 zł94 m² 12 382,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście zaledwie 500 metrów od Pasażu Grunwaldzkiego! Ul. Szczytnicka Atrakcyjne położenie nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

679 500 zł82 m² 8 311,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy Wrocław | 81,75 m + piwnica Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 81,75 m , położony w atrakcyjnej części Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

108,82 zł/m²136 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony przy głównej ulicy, zapewniającej bardzo dobrą widoczność i stały ruch klientów. Lokal posiada duże witryny, idealne pod ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Stare Miasto,Wrocław

326,73 zł/m²101 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal komercyjny ul. Oławska, najruchliwsza ulica we Wrocławiu. Oferta wynajmu przestronnego lokalu użytkowego położonego przy ul. Oławskiej jednej z najbardziej znanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

51,09 zł/m²96 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 96 m , zlokalizowany w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych punktów Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Oporowska

Fabryczna,Wrocław

43,24 zł/m²185 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu spa Wrocław, hotel Śląsk Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 185 m , położony w przyziemiu Hotelu Śląsk we Wrocławiu. Lokal składa się z 14 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Wrocław

40 zł/m²68 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego zlokalizowanego w dzielnicy Nadodrze. Lokal znajduje się przy ulicy Św. Wincentego, jest to boczna ulicy Pomorskiej prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Dedala

Fabryczna,Wrocław

59,95 zł/m²64 m² 3 843 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dzień dobry Przedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala. Lokal znajduje się w budynku z 2015 r. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

72,24 zł/m²46 m² 3 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia zadbany, klimatyzowany, wykończony w nowoczesnym stylu lokal usługowy o powierzchni ~46 m , usytuowany w budynku z 2001 roku z windą, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Klecina,Wrocław

57,13 zł/m²70 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 83,75m , położony w budynku wolnostojącym/biurowym przy ul. Kobierzyckiej. Doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

51,89 zł/m²212 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowej przestrzeni biurowej zlokalizowanej w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Wolności. Biuro mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Nadodrze,Wrocław

72,22 zł/m²72 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia lokal o przeznaczeniu handlowo - usługowym. Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 72 m2, położony w sercu Nadodrza, tuż obok Wyspy Słodowej i zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Ołbin,Wrocław

859 000 zł79 m² 10 846 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ruchliwej ulicy - skierowany na ul. Wyszyńskiego , co powoduje, że j est bardzo dobrze widoczny. Metraż: 79,20 m2 Blok z 2000 roku Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

25,74 zł/m²408 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia - bezpośrednio od właściciela (brak prowizji) magazyn o łącznej powierzchni 408 m2, z wydzielonym wewnątrz pomieszczeniem socjalno-biurowym ok 100 m2 , w tym dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 100 000 zł105 m² 10 476,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W trakcie wynajmu przez 3 firmy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Most Pomorski

Kępa Mieszczańska,Wrocław

106,06 zł/m²66 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy w bardzo dobrej, renomowanej lokalizacji, odwiedzanej przez wymagających i zamożnych klientów. Miejsce o świetnej rozpoznawalności i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Krzemieniecka

Muchobór Wielki,Wrocław

61,70 zł/m²141 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 141 mkw. Wrocław ul. Krzemieniecka. Lokal idealny pod działalność: - usługową, - biurową - pracownię. Przestrzeń do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Most Pomorski

Kępa Mieszczańska,Wrocław

106,17 zł/m²94 m² 9 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy w prestiżowej lokalizacji, w bezpośredniej bliskości rynku. To miejsce o dużym natężeniu ruchu i świetnym potencjale sprzedażowym, nastawione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bagienna

Wojnów,Wrocław

599 000 zł51 m² 11 984 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do sprzedaży lokal usługowy w nowym bloku, z dużą witryną! Bezpośrednio! Zakończenie budowy - już w lutym/ marcu 2026. Złóż swoją ofertę już dziś! Lokalizacja: wojnów - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

75 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet 20 m2 , części wspólne 30 m2, parter, lokal usługowy po remoncie , klimatyzacja, ołtaszyn, dostępny od zaraz! Oferta bez prowizji dla najemcy! Cena do negocjacji. Do wynajęcia ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

67,16 zł/m²40 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem ustawny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 40 m , położony przy al. Wiśniowej we Wrocławiu w miejscu o bardzo dobrej widoczności oraz stałym ruchu pieszym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

69,85 zł/m²69 m² 4 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia lokal użytkowy na Przedmieściu Oławskim Lokal użytkowy o powierzchni 68,58 m2 do dowolnej aranżacji, z witrynami i bezpośrednimi wejściem z ulicy Traugutta- ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł108 m² 9 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowy lokal usługowy w sercu Wrocławia tuż obok Sky Towera | 108 m | 999 000 zł + vat Szukasz miejsca, które pracuje na Twój biznes od pierwszego dnia? Ten lokal to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł108 m² 9 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy - centrum Wrocławia, w sąsiedztwie Sky Towera - 108 m , 999 000 zł + vat Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

128,21 zł/m²78 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum miasta, położony przy bardzo ruchliwej, prochodniej ulicy. Lokal posiada duże witryny, zapewniające doskonałą widoczność i ekspozycję. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

930 000 zł101 m² 9 235,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

MS Lokal usługowy 100,7 m na sprzedaż Wrocław, ul. Balzaka | Ogromny potencjał pod dowolną działalność Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 100,7 m , położony na spokojnym,.