dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Wrocław - Oferty wynajmu lokali użytkowych

926 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

926 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

166,67 zł/m²15 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek zlokalizowany w sąsiedztwie dworca Wrocław Główny. Przeszklona fasada z panoramicznym widokiem i optymalnym dostępem do światła dziennego zapewnia komfortowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Klecina

Klecina,Wrocław

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: klecina/wałbrzyska 6 Ilość pomieszczeń:5 Metraż: 200 m2 Kuchnia: częściowo otwarta Piętro: 1/3, budynek z 2014roku z windą Winda: tak Informacje dodatkowe: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Graniczna

Strachowice,Wrocław

49,35 zł/m²155 m² 7 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szukasz lokalu dla Twojego biznesu? Obecne pomieszczenie nie spełnia Twoich oczekiwań i potrzebujesz przenieść się w lepsze miejsce? A może po prostu brakuje Ci przestrzeni? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

45,37 zł/m²108 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w doskonałym punkcie miasta,z witrynami,niewielki pasaż/podest przy wejściu. Wejście również od tyłu sklepu-podwórka gdzie są miejsca parkingowe. Trzy odrębne pomieszczenia, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

69,85 zł/m²136 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 136,5 m2 Stan deweloperski, do wykończenia. W lokalu podłączone wszystkie media, wentylacja, podłączenie do klimatyzacji, moc 32kw Możliwość prowadzenia dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Henryka Brodatego

Nadodrze,Wrocław

50 zł/m²36 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun Oferty telefon Klucze dostępne w biurze sdp nieruchomości. Na wynajem lokal usługowy, dotychczasowo będący lombardem, o powierzchni 36.6 m2 znajdujący w kamienicy z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sądowa

Stare Miasto,Wrocław

54 zł/m²35 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun Oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 40 m2 przy ul. Sądowej 5. Otoczenie nieruchomości: doskonała komunikacja i bliskość sądu. Układ lokalu: - sala z balkonem 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²229 m² 11 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Luksusowa kamienica biurowa, piękna zadbana klatka schodowa, ochrona, piękne nietypowe wnętrze. Powierzchnia znajduje się przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic we Wrocławiu. Budynek mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***lokal dostępny od zaraz*** Polecam Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 60m2. Okolica Doskonała lokalizacja - centrum - 10 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

41,62 zł/m²77 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal usługowy 76,89 m2 parter na Popowicach przy ul. Legnickiej 55 w części mieszkaniowej. Do własnego umeblowania. W lokalu można prowadzić działalność biurowo - usługową. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 €/m²236 m² 3 067 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec znajduje się w zabytkowej kamienicy usytuowanej w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w mieście - na Rynku. 5 kondygnacji naziemnych + poddasze. Powierzchnia biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jerzmanowo

Jerzmanowo,Wrocław

20 zł/m²275 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - magazynowo - produkcyjny A dokładniej: lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 275 mkw, składa się z trójdzielnej hali o powierzchni 170 mkw, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Solny

Stare Miasto,Wrocław

45 zł/m²147 m² 6 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa pod wynajem w samym sercu wrocławskiego rynku! Z widokiem na wrocławski ratusz! - plac Solny. Prestiżowy adres dla Twojej firmy! Powierzchnia: 147 m2 - 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Szałwiowa

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

100 zł/m²34 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia samodzielny lokal z przeznaczeniem na gastronomię. Lokal znajduje się na parterze nowego budynku na Osiedlu Kminkowa we Wrocławiu. Posiada dwa wejścia bezpośrednio z ulicy. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

70,59 zł/m²34 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam biznes - w pełni wyposażony i gotowy do natychmiastowej pracy gabinet kosmetyczny. Cena 30 000 zł Cena najmu 2400 zł brutto plus rachunki według zużycia. Gabinet znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tarnogajska

Tarnogaj,Wrocław

39,92 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tarnogaj - do wynajęcia lokal na pierwszym piętrze o przeznaczeniu biurowo - usługowym. Lokal o pow. 50,10m2, na podłodze kafelki, na ścianach gładź. W pomieszczeniu duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²308 m² 15 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

w. Elżbiety 4 to pięknie odrestaurowana kamienica biurowa usytuowana przy jednej z bocznych uliczek wrocławskiego Rynku. Wyróżnia się elewacją wykończoną różowym piaskowcem i szarym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

69 zł/m²102 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Krzyki Gaj, okolice Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej. Do wynajęcia lokal użytkowy przystosowany do działalności medycznej (na gabinety lekarskie i.t.p.). W lokalu są trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

20 zł/m²146 m² 2 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 146,22 m2, przeznaczonego na wszelką działalność handlowo- usługową. Lokal położony jest we Wrocławiu na osiedlu - Kleczków, w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warsztat samochodowy przy głównej trasie. Doskonała lokalizacja. Trasa wylotowa na Środę Śląską droga nr 94 Warsztat znajduje się kilkanaście metrów od jezdni doskonała widoczność. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

60 zł/m²80 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Miejsce na twój biznes - nieruchomość stanowiąca atrakcyjną powierzchnię biurową. Do wynajęcia pomieszczenie biurowe na pierwszym piętrze w prestiżowym biurowcu sq, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

141 zł/m²110 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie polecam aktualnie prosperującą restaurację znajdującą się na wrocławskim rynku przy ul. Szewskiej. Zapraszam do obejrzenia filmu promującego: lokalizacja: ulica Szewska Metraż: 110 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Fabryczna,Wrocław

52,74 zł/m²27 m² 1 424 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest jasne, ciche, nowoczesne biuro o powierzchni 19,47m2 plus dodatkowe 7,96 m2 jako części wspólne ( korytarz, toaleta )usytuowane w przyziemiu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

38 zł/m²200 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W atrakcyjnym miejscu na parterze z niezależnym wejściem z poziomu zero od strony ulicy Kościuszki. Do wynajmu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 150 m2 na parterze plus antresola pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

25 zł/m²60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o pow 60m2 w cenie 26 zl za m2 brutto na Sołtysowicach. W pomieszczeni znajdują się meble biurowe,do dyspozycji łazienka i kuchnia. Wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

40 zł/m²58 m² 2 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy 58m2, przy Grabiszyńskiej osoba prowadząca Tel: ***wolne od zaraz*** lokal użytkowy W biurowcu usługi/handel Do przejęcia wynajem lokalu użytkowego w Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

40 zł/m²60 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow 60m2 plus pomieszczenie socjalne przy ul Karkonowskiej -don- kom Powierzchnia dostępna: 60.0 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

49 zł/m²166 m² 8 075 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W centrum miasta lokal na parterze z wejściem do lokalu od strony ulicy Idealne miejsce na prowadzenie działalności biurowej lub usługowo-handlowej, powierzchnia obejmuje dużą salę obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

51,43 zł/m²35 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: stare Miasto okolice ul. Nabycińska Ilość pomieszczeń: 1 Metraż: 35 m2 Kuchnia: otwarta Piętro: 2/7 Winda: tak Dostępne: od zaraz Recepcja: tak opis nieruchomości: do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

76,92 zł/m²13 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal uzytkowy z witryną do wynajęcia na cele handlowo-uslugowe-biurowe. Do czynszu 1000zl/miesiąc netto, proszę doliczyć media wg.wskazań liczników. Alarm Juwentus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

35 zł/m²70 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe na parterze, w biurowcu zlokalizowanym przy Al. Karkonoskiej, nieopodal wylotu z Wrocławia. Niezależny moduł składa się z trzech pomieszczeń, własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Lipa Piotrowska

Lipa Piotrowska,Wrocław

100 zł/m²34 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem przystosowany lokal dla usług gastronomicznych - Lipa Piotrowska Główne atuty nieruchomości: do indywidualnej aranżacji z wejściem od ulicy duży ruch pieszych Budynek gastronomiczny 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Jerzmanowo

Jerzmanowo,Wrocław

24,69 zł/m²324 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo usługowo - magazynowo - produkcyjny A dokładniej: lokal niemieszkalny o powierzchni użytkowej 324,50 mkw, położony na parterze w skład nieruchomości wchodzą warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

49,08 zł/m²163 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta na wyłączność! Do wynajęcia największy lokal na nowym osiedlu dewelopera Republika Wnętrz, osiedle Sołtysowicka 21c. Budynek z 250 lokalami typu mikroapartamenty. W okolicy budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

31 €/m²74 m² 2 294 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Na wynajem lokal użytkowy pod każdą działalność w samym Centrum Wrocławia! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Polecam do wynajęcia lokal w prestiżowej lokalizacji - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Popowice

Popowice,Wrocław

10 €/m²226 m² 2 263 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa zlokalizowana na 4 piętrze. Okna znajdują się od strony południowej, dzięki czemu powierzchnia jest bardzo dobrze doświetlona. Na częściach wspólnych znajdziemy kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Fabryczna,Wrocław

175 zł/m²20 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, wybudowany w 2020 roku kompleks biurowy usytuowany w zachodniej części miasta przy Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia, z szybkim dojazdem do Centrum oraz na lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, al. Armii Krajowej

Tarnogaj,Wrocław

30 zł/m²342 m² 10 269 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia piętro w biurowcu przy ul. Armii Krajowej, o łącznej powierzchni 342,30m2. Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Krzyki

Krzyki,Wrocław

33,50 zł/m²225 m² 7 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal usługowo- biurowy o pow. 225 m kw. położony na parterze wolnostojącego stylowego budynku. Lokal po generalnym remoncie, wysokość pomieszczeń 3,50 m. Złożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Gądów Mały

Gądów Mały,Wrocław

60 zł/m²97 m² 5 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Gotowy lokal na parterze, duże osiedle, gądów mały Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo- usługowy usytuowany w ciągu lokali na największym osiedlu mieszkaniowym w tej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

53,99 zł/m²72 m² 3 909 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia biurowa klasy "a" znajdująca się w nowym biurowcu w okolicy ul. Legnickiej. Lokal o powierzchni 72,40 m2 - dwa.