dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Wrocław - Oferty wynajmu lokali użytkowych

926 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

926 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

71 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal na każdą działalność Świetna lokalizacja - okolice placu Grunwaldzkiego. Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze kamienicy. Nadaje się na handel, biuro, usługi, placówkę bankową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Gądów Mały,Wrocław

76 zł/m²109 m² 8 250 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy z witrynami na parking oraz ruchliwą ulicę położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Horbaczewskiego. Lokal przystosowany jest pod działalność gastronomiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Henryka Pobożnego

Nadodrze,Wrocław

55,56 zł/m²54 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 54m2 Lokal składa się z: - sali sprzedaży, - zaplecza, - wc, - pomieszczenia magazynowego Lokalizacja: lokal położony jest przy ulicy Pobożnego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Partynice,Wrocław

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Elegancki lokal biurowy na Partynicach Niezależne wejście, dwa pomieszczenia biurowe z dużymi oknami, kuchnia i toaleta. Ogrzewanie lokalu - gazowe. Miejsca postojowe przed budynkiem. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

71 zł/m²180 m² 12 841 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 180 m2 przy ul. Świętego Antoniego w Pasażu Pokoyhof. Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

52 zł/m²279 m² 14 508 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia niezależny moduł biurowy położony na 3 piętrze, reprezentacyjnego, kameralnego biurowca klasy A. Nieruchomość w wysokim standardzie- granit, beton, stal, klimatyzacja. Moduł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

124,61 zł/m²77 m² 9 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro do wynajęcia w centrum Wrocławia - ul. Szewska 8 Lokalizacja: adres : Wrocław, ul. Szewska 8 Bliskość : Tuż przy wrocławskim rynku, idealne dla startupów i firm it.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

118,53 zł/m²72 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w centrum Wrocławia - ul. Szewska 8 Lokalizacja i powierzchnia: adres : Wrocław, ul. Szewska 8, tuż przy wrocławskim rynku Powierzchnia : 71,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

75 zł/m²686 m² 51 437 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty Tel.: Polecam na do wynajęcia lokal oferujący przestrzeń coworkingową przy ulicy Szewskiej na Starym Mieście. Cała przestrzeń ma powierzchnie 685,83 m2. Jest możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

75 zł/m²120 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Wrocław, ul. Ślężna - umeblowane biuro do wynajęcua Proponujemy do wynajęcia niezależny moduł biurowy usytuowany w reprezentacyjnym budynku biurowym. Biuro narożne z panoramicznymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

69 zł/m²94 m² 6 505 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty Tel.: Polecam do wynajęcia lokal w przestrzeni coworkingowej przy ulicy Szewskiej na Starym Mieście. Cała przestrzeń coworkingowa ma powierzchnię 658,83 m2 (numer oferty 37449).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

120,49 zł/m²61 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta nieruchomości o przeznaczeniu gastronomicznym przy gwarnej ulicy Ruskiej- 5 minut od głównej płyty Rynku! Do przejęcia dobrze prosperujący lokal znajdujący się w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bernardyńska

Stare Miasto,Wrocław

160 zł/m²44 m² 7 018 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal o powierzchni 43,89 m2 znajdujący się w budynku w topowej lokalizacji w sercu miasta, przy ul. Bernardyńskiej. Otoczenie nieruchomości: stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

55 zł/m²1 733 m² 95 321 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny budynek biurowo-usługowy o powierzchni 1733,11 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Żerniki, w zachodniej części miasta. Budynek ma przygotowany projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Fabryczna,Wrocław

26,55 zł/m²113 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław, dzielnica Fabryczna, osiedle Jerzmanowo, ul. Jerzmanowska Lokal biurowy stanowiący piętro wolnostojącego budynku. Składa się z pięciu pomieszczeń o powierzchniach: 29 m2, 26 m2, 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

93,80 zł/m²362 m² 33 956 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem prestiżowego lokalu biurowego w centrum Wrocławia - róg ul. Łaciarskiej i Oławskiej Lokalizacja: lokal znajduje się na rogu ul. Łaciarskiej i Oławskiej, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

75 zł/m²102 m² 7 674 zł

 

 

 

Stare Miasto,Wrocław

58 zł/m²351 m² 20 358 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem prestiżowej powierzchni biurowej w centrum Wrocławia - ul. Rzeźnicza Lokalizacja: lokal znajduje się przy ul. Rzeźniczej, w ścisłym centrum Wrocławia, tuż przy wrocławskim rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

118,59 zł/m²74 m² 8 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

51,43 zł/m²70 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na 6 piętrze w budynku usługowym przy ul. Sokolniczej we Wrocławiu. Ulica Sokolnicza zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, w pobliżu ul. Legnickiej i pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

118,52 zł/m²70 m² 8 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

140 zł/m²167 m² 23 366 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia Lokal na parterze prestiżowego budynku wielorodzinnego. Idealny na kawiarnię, bistro czy elegancką restaurację. Lokal znajduje się w środkowej części wyspy mieszczańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

118,12 zł/m²63 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w centrum Wrocławia - ul. Szewska 8 Lokalizacja i powierzchnia: adres : Wrocław, ul. Szewska 8, tuż przy wrocławskim rynku Powierzchnia : 62,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

41,99 zł/m²167 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Przedstawiam Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej z funkcją biurowo-usługową o łącznej powierzchni 166,70 mkw., zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bernardyńska

Stare Miasto,Wrocław

160 zł/m²37 m² 5 979 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal o powierzchni 37,37 m2 znajdujący się w budynku w topowej lokalizacji w sercu miasta, przy ul. Bernardyńskiej. Otoczenie nieruchomości: stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

CO wynajmujemy? Przestronny i funkcjonalny lokal biurowy powierzchni 100 m znajdujący się na 2 piętrze w biurowcu w centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się lokal? Położony jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rzeźnicza

Stare Miasto,Wrocław

58 zł/m²299 m² 17 342 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

95 zł/m²101 m² 9 623 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal nad brzegiem odry Do wynajęcia lokal w nowym apartamentowcu nad brzegiem Odry. Położenie bezpośrednio przy atrakcyjnym bulwarze spacerowym na Kępie Mieszczańskiej. To całkiem nowe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

64 zł/m²100 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w ścisłym centrum Wrocławia *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Poszukujesz biura w centrum miasta z dogodnym dojazdem. V Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

100 zł/m²131 m² 13 089 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Fabryczna,Wrocław

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia komfortowy lokal, w pełni przystosowany do działalności biurowej, na wrocławskich Pilczycach. Lokal usytuowany na II pięter niskiego bloku. Opis lokalu: powierzchnia: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

110 zł/m²129 m² 14 192 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

45,36 zł/m²97 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia lokal biurowy przy ul.Armii Krajowej z parkingiem. Lokal położony na parterze budynku komercyjnego z przeznaczeniem na działalność biurową, handlową lub usługową. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

47,15 zł/m²62 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Wynajmę lokal biurowy o powierzchni 61,5 m2, zlokalizowany przy ul. Armii Krajowej we Wrocławiu. Lokal składa się z 3 pomieszczeń (w tym jedno typu open space), wc, oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

39 zł/m²335 m² 13 065 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowa powierzchnia biurowa w sercu Wrocławia. *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Powierzchnia biurowa znajduje się w reprezentacyjnej, neorenesansowej odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

60 zł/m²99 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Opiekun Oferty: tel: polecam do wynajęcia lokal gastronomiczny w pełni urządzony o powierzchni 99m2. Układ funkcjonalny lokalu: - sala konsumpcyjna; - wc; - duże zaplecze kuchenne ( zmywak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

79,65 zł/m²113 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 113 mkw. Lokal na parterze budynku biurowo-usługowego na Klecinie przy ulicy Wałbrzyskiej 6,8. Budynek nowoczesny, z wejściem od Wałbrzyskiej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij