dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Wrocław - Oferty wynajmu lokali użytkowych

926 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

926 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

100 zł/m²106 m² 10 640 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, znajdujący się na jedynej w swoim rodzaju, wyjątkowej i nowoczesnej inwestycji na terenach byłego Browaru Piastowskiego. Teren ten, to wielofunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

70,97 zł/m²68 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze w ciągu handlowym na Nadodrzu! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Lokal w świetnej lokalizacji - w ciągu lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Fabryczna,Wrocław

39,87 zł/m²88 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Home Brand prezentuje lokal usługowy no powierzchni 79m2 na Bulwarze Ikara Lokal na parterze to: - dwie sale - dwa osobne wejścia - doświetlone światłem dziennym, dzięki wielu przeszkleniom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

85 zł/m²118 m² 10 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty wynajmu przestrzeni biurowej w świetnie zlokalizowanym kompleksie biurowym przy ul. Słonimskiego, tuż obok Odry. Nowoczesny budynek zita ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Władysława Jagiełły

Śródmieście,Wrocław

75 zł/m²132 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agent prowadzący: tel: (english version below) Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na wynajem. Lokal położony jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Jagiełły 6 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

118 zł/m²55 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: oferta wyłącznie U nas W biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 55m przy al. Kromera. Lokal usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Krzyki,Wrocław

134,33 zł/m²67 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 67 m2. Lokal znajduję się na parterze w nowym bloku przy ulicy Strachowskiego. Cena najmu: 9000 zł + koszty eksploatacyjne według zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

38,46 zł/m²104 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 104 m2. Lokal znajduję się na parterze w nowym bloku przy ulicy Dokerskiej. Cena najmu: 4000 zł + koszty ok (1400 ) zł netto ( koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Polaka

Śródmieście,Wrocław

80,01 zł/m²64 m² 5 138 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal w nowym budownictwie (inwestycja toscom Polaka). Najbardziej studencki rejon Wrocławia. Okolica z dużą ilością pieszych oraz ruchu samochodowego. Bliskość licznych biur,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

9,50 €/m²879 m² 8 350 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:podziemna hala garażowa

Piękny duży Lokal usługowy, zwycięska 1500 m2+parking Oferujemy na wynajem lokal usługowy przy ul. Zwycięskiej/ Partynice o powierzchni 1500 m2 brutto. Idealny dla branż z działu it,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

65 zł/m²220 m² 14 275 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja - To największy atut tego lokalu! Ul. Fabryczna 10, teren Wrocławskiego Parku Przemysłowego. W najbliższej okolicy brak dużej konkurencji. Lokalizacja umożliwia kontakt z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

82,42 zł/m²91 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! Lokal wykończony, w chwili obecnej znajduję się w nim sklep. Możliwość przejęcia lokalu wraz z wyposażeniem. Do wynajęcia lokal usługowy - 91m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Poświętne

Poświętne,Wrocław

34,31 zł/m²3 060 m² 105 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala produkcyjna wraz z pomieszczeniami towarzyszącymi o łącznej powierzchni 3060 m2 na terenie Wrocławia. Hala z przeznaczeniem do produkcji "ciężkiej" z elementami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

58 zł/m²22 m² 1 305 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław| Budziszyńska|boczna Strzegomskiej | Nowy Dwór Komunikacja miejska | Miejsce dla lokalnego biznesu | Gądowianka Mamy przyjemność przedstawić ofertę wynajmu lokali biurowych w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Wrocław

178,57 zł/m²140 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal usługowy na styku Rynku, wita Stwosza i ul. Szewskiej, jest to ciąg komunikacyjny o b.wysokim natężeniu ruchu. Lokal o wielkości 100m2 + antresola 40m2. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

16 €/m²301 m² 4 816 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:tak

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 301m2. Nieruchomość zlokalizowana na 2 piętrze w budynku z windą. Lokal wykończony w wysokim standardzie, przygotowany pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Polaka

Śródmieście,Wrocław

80 zł/m²97 m² 7 774 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

16 zł/m²300 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyny - hala magazynowa o powierzchni około 300 mkw plus biuro i socjal około 200 mkw, całość 9500pln. Czyste, suche, z niepylącą posadzką, pomieszczenie biurowe i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gajowa

Gaj,Wrocław

77 zł/m²52 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Agent prowadzący: tel: (english below) Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowo - usługowej w pięknej kamienicy, która przeszła kompleksowy remont w 2017 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Krzyki,Wrocław

75,72 zł/m²135 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy-witryna, położony jest we flagowej inwestycji Toscom przy ul.Pięknej/Armii Krajowej, 134,72m2, wysokość 3,87m. Atuty: nowy piękny budynek z 2020 roku. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmę lokal 100 mkw w budynku biurowym przy ul. Wałbrzyskiej - Klecina. Lokal składa się z 2 pomieszczeń, łazienki i pomieszczenia socjalnego. Lokal znajduje się pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajmu powierzchni usługowej w budynku przy ulicy Otyńskiej we Wrocławiu. Budynek umiejscowiony w otoczeniu Wrocławskiego Parku Technologicznego (350 firm i instytucji, ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

42 zł/m²95 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kontakt: marcin Samol | tel.   | M&M inwestycje Brak prowizji. Szukasz lokalu pod działalność usługową lub handlową? A być może szukasz lokalu pod działalność kosmetyczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

26,19 zł/m²420 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa powierzchnia magazynowa około 180 mkw plus dodatkowy magazyn 180 mkw, kantorek biurowy, lokal biurowo socjalny przy magazynie około 60 mkw. Nieruchomość widoczna z głównej arterii miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę budynek wykorzystywany jako średniej wielkości warsztat. Działka ogrodzona, duża brama wjazdowa. Spore zaplecze magazynowe. Okolica innych zakładów przemysłowych, utwardzony plac. Bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Wrocław

67,03 zł/m²46 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecam do wynajęcia lokal na parterze przy ulicy Jagiełły! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 46,25 m2. Położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

28,85 zł/m²52 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz powierzchnia - łącznie około 52m2. Lokal jest odświeżony, położony na parterze. Składa się z trzech pomieszczeń, dostęp do wc. Ogrzewanie we własnym zakresie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Ikara

Fabryczna,Wrocław

40 zł/m²88 m² 3 512 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni ok. 87,8 m2, zlokalizowany na parterze 10-piętrowego budynku mieszkalnego w centralnej części Osiedla Kosmonautów. W skład lokalu wchodzą: - główna sala (pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

65 zł/m²120 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajmę lokal 120 mkw - standard deweloperski do własnej aranżacji. Wejście z ulicy, duże witryny. Możliwość wykonania drugiego wejścia do lokalu. Zgoda na powieszenie dużej reklamy nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

18 zł/m²250 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę budynek wykorzystywany jako średniej wielkości warsztat. Działka ogrodzona, duża brama wjazdowa. Spore zaplecze magazynowe, biuro. Budynek z dobrym zapleczem socjalnym, pełna instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

21,82 zł/m²165 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyn około 163 mkw. Magazyn ogrzewany, zlokalizowany na parterze budynku biurowo-magazynowego. Media: energia elektryczna /wg wskazań liczników x 1.2. Wod.-kan. / ryczałt 21,20 zł od osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

50 zł/m²180 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajmę lokal 180 mkw - standard deweloperski do własnej aranżacji. Wejście z ulicy, z klatki schodowej. Lokal posiada duże przeszklenia dzięki czemu lokal jest pięknie doświetlony. Zgoda na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Klecińska

Wrocław,dolnośląskie

12,50 €/m²450 m² 5 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę lokal biurowy w budynku klasy A . Na każdym piętrze możliwość wynajęcia gotowych do pracy powierzchni biurowych wraz z wyposażeniem ( biurko, floorboxy, krzesła.). Struktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz powierzchnia - łącznie około 40m2. Lokal jest odświeżony, położony na parterze budynku biurowego. Może służyć jako biuro, czy inna działalność niewymagająca lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kępa Mieszczańska,Wrocław

83,66 zł/m²93 m² 7 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Home brand prezentuje najnowszą inwestycję gradi invest (lokal U1) "central park" Prestiżowe lokale w sercu Kępy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to obszar o bardzo dużym potencjale, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Klecińska

Wrocław,dolnośląskie

12,50 €/m²450 m² 5 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

23 zł/m²500 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala o powierzchni około 400 mkw z zapleczem socjalnym biurowym około 110 mkw. Lokal idealny na :sklep, sport itd z częścią wtarawienniczą. Wyposażona w zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

13 €/m²247 m² 3 215 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun oferty tel. Serdecznie polecam przestronny lokal biurowy na wynajem o powierzchni 247,3m2! Mieści się on na V piętrze z windą w świetnej, prestiżowej lokalizacji. Lokal jest.