dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Maślice

195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

660 000 zł65 m² 10 125,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

417 000 zł36 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

719 000 zł60 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2m2, zlokalizowane przy ulicy Bogatyńskiej w Inwestycji Rodzinne Maślice (wrocław, maślice). Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

629 000 zł46 m² 13 673,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, komórką lokatorską oraz garażem podziemnym sprzedawane z całym wyposażeniem. Przedstawiamy ofertę mieszkania, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Maślice,Wrocław

828 835 zł70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

946 800 zł109 m² 8 710,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

599 000 zł44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania jest komfortowo i gustownie urządzone mieszkanie, na wrocławskich Maślicach przy al. Śliwowej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zadbanym dwupiętrowym bloku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

557 745 zł45 m² 12 505,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

939 000 zł76 m² 12 339 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jasne, dwustronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w nowym budownictwie! Lokalizacja: wrocław > Fabryczna > Maślice> ul. Królewiecka Mieszkanie - jasne, przestronne położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

640 775 zł54 m² 11 787,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

479 512 zł46 m² 10 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 349 999 zł111 m² 12 162,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:79 m²

Oferta deweloperka- 0% prowizji Dom w zabudowie szeregowej | 112,21 m | Maślice Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 112,21 m z garażem w bryle budynku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

688 973 zł64 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

1 080 000 zł68 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

557 745 zł45 m² 12 505,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 44,6 m - rynek pierwotny, gotowe do odbioru! Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ponad 44 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

667 364 zł56 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, w spokojnej, zielonej okolicy. Trzypokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem kuchennym(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Maślice,Wrocław

525 000 zł51 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Informacje o budynku Blok został zbudowany w 2025 r. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

801 309 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

982 800 zł118 m² 8 355,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

684 095 zł81 m² 8 406,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Maślice,Wrocław

649 000 zł45 m² 14 320,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż całkowicie nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.32 m , położone na parterze świeżo oddanego czterokondygnacyjnego budynku z 2025 roku przy ul. Zawidowskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

810 870 zł84 m² 9 682,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe oddane do użytkowania w stanie deweloperskim o ciekawym układzie!oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Wrocław Fabryczna Maślice wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

652 900 zł60 m² 10 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

570 000 zł37 m² 15 603,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje / wysoki standard / duży teras / bardzo spokojna okolica / blisko autobus Dzielnica Maślice zlokalizowana po zachodniej stronie Wrocławia - wyróżnia ją ogrom zielonych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

790 590 zł96 m² 8 264,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

799 814 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

549 900 zł47 m² 11 655,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

1 139 026 zł96 m² 11 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru - wykończone pod klucz Wykończone w wysokim standardzie i wyposażone w nowoczesne, starannie dobrane elementy wystroju oraz sprzęty renomowanych producentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

503 900 zł42 m² 12 089,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

760 500 zł92 m² 8 259,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Maślice,Wrocław

2 500 zł35 m² 70,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem. Nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Osiedle Harmonia, ul. Stodolna Wrocław Maślice. Polecam do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 35,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

644 000 zł42 m² 15 417,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania, zaprojektowanego i wykończonego w wysokim standardzie, z dużą dbałością o detale oraz spójną, designerską koncepcją kolorystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

811 347 zł96 m² 8 432,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

792 395 zł96 m² 8 286,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

1 309 565 zł90 m² 14 550,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej części Wrocławia, z szybkim dojazdem do centrum i pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Ten komfortowy dom na zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

599 505 zł49 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Skład mieszkania: sypialnia Salon z aneksem( możliwość wydzielenia kuchni) Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja zachód Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

1 200 000 zł66 m² 18 072,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest na kameralnym, zielonym osiedlu Maślice, w jednej z najspokojniejszych części dzielnicy. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

1 295 000 zł94 m² 13 832,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy apartament z antresolą, 2 łazienkami i balkonem - dobra lokalizacja na wrocławskich Maślicach Oferuję na sprzedaż przestronny, starannie zaprojektowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

1 309 564 zł90 m² 14 550,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

712 352 zł60 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: 2 Pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogród 19.12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

624 530 zł54 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025