dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł100 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe i bardzo przestronne mieszkanie w samym centrum miasta. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w ładnej i zadbanej kamienicy tuż przy Rynku. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

266 805 zł49 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkaj wygodnie Budynek na Życzliwej liczy 111 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 37 m² do 66 m². Do każdego z mieszkań przyporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł50 m² 5 232,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż rozkładowe przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 na Maślicach. Składa się z : - pokój 20m2 (panele,od strony południowej wyjście na balkon) - pokój 10,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow. ok. 20 i 12 m2 z dużego pokoju wyjście na spory balkon. W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze w niskim budynku, w doskonałej lokalizacji na ul. Sudeckiej. Mieszkanie składa się dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

247 555 zł45 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

255 407 zł48 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* super oferta W odra tower! Opis nieruchomości: nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 5 piętrze w kompleksie Odra Tower. Budynek z parkingiem podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

214 500 zł43 m² 4 965,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze nowego budynku na Bielanach Wrocławskich, 43,20mkw, salon połączony z kuchnią oraz sypialnia z garderobą, stan deweloperski, na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

ul. Zwycięska - 2 pokoje Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. Sypialnia z łóżkiem małżeńskim i dużą szafą. Łazienka z kabiną prysznicową. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

245 157 zł48 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

242 244 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

205 000 zł34 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym o pow. 34 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ( 17 m2, 7 m2) , osobnej kuchni, łazienki wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* *prowizje pokrywa właściciel zupełnie nowe 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie W centrum Opis nieruchomości: świeżo wykończone, atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie na os. Kosmonautów. Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50mkw na Gądowie Małym. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze bloku z windą. Położone jest w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

340 000 zł49 m² 6 952,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji od kupującego! Prowizja 0%. Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,9 m2 położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne W pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji Opis nieruchomości: atrakcyjne w pełni umeblowane mieszkanie znajdujące się w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Piławska (krzyki - Gaj). Atrakcyjna lokalizacja. Blisko tereny zielone. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

123 000 zł31 m² 3 985,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: ul. Łanowa (krzyki, klecina). Spokojna, cicha i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

270 000 zł56 m² 4 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Hallera. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie, park Grabiszyński. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 w dzielnicy Krzyki, okolicy ul. Porannej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2000r. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

240 000 zł41 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2 w ok. Powstańców Śl. Niska zabudowa, cicha i zielona okolica. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w 4- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: ul. Prusa (okolica skrzyżowania z ul. Nowowiejską; niedaleko Wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta, 4 min piechotą do Rynku. Kazimierza Wielkiego w pobliżu ul. Świdnickiej, od strony Rynku. Pokój większy 16 mkw, z wyjściem na spory balkon. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne mieszkanie 2-pokojowe o pow.33m2 w dzielnicy Krzyki, okolice Sky Tower. Lokal składa się z: 2 pokoju oddzielna kuchnia z oknem łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie o podwyższonym standardzie na drugim piętrze (w 2 piętrowym budynku z 2007 roku) z balkonem w willowej, zielonej dzielnicy Oporów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gubińska

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż jasne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48m2 w okolicach ul. Gubińskiej we Wrocławiu /dzielnica Fabryczna. Pierwsze piętro, niska zabudowa, duzo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miernicza

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Miernicza (okolice ul. Traugutta i ul. Komuny Paryskiej). Do Rynku na piechotę 10min., a do Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

465 500 zł95 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie na borku Mieszkanie o pow. 95m kw do remontu. W tej chwili mieszkanie składa się z 2 -pokoi, łazienki z wc, osobnej kuchni , lobby. Istnieje możliwośc zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

252 144 zł49 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Fabryczna,Wrocław

219 000 zł45 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Polecam na sprzedaż ciepłe i przytulne miesszkanie typu studio o powierzchni 44,78m2. Na mieszkanie składa się: salon z aneksem kuchennym (ok. 16m2), pokój (ok. 20m2) oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

307 000 zł48 m² 6 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie na Psim Polu przy ulicy Miłostowskiej. W sprzedaży mieszkanie na 1 piętrze w bloku 3-piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 48 mkw składa się z dwóch pokoi 17mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Biskupia (boczna ul. Oławskiej, stare Miasto). W samym sercu Wrocławia, tuż obok Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

229 000 zł49 m² 4 673,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

W pełnym rozkładzie, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow.49m2 w okolicach ul.Kromera Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w kamienicy z 1935 roku. Ze względu na swoją dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

240 000 zł56 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w okolicy ul. Św. Wincentego. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy. Lokal składa się z: dwóch pokoi w rozkładzie (24 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na 2 piętrze budynku z 2001 roku, na osiedlu "skarbowców". Ściany gładkie, malowane, podłogi - panele i ceramika. Aneks kuchenny zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice ul. Dworcowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze pięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne W pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji Opis nieruchomości: atrakcyjne w pełni umeblowane mieszkanie znajdujące się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

245 000 zł39 m² 6 282,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczepin. 2- pokojowe mieszkanie na 7 piętrze budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe 39m2 z oddzielną kuchnią. Salon 17m2 z dużym oknem i drzwiami balkonowymi. Ściany pokryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie, drugie piętro, ul. Zachodnia, dzielnica stare miasto. Jasny salon (25m2) i sypialnia (9m2), kuchnia (9m2), wc i łazienka osobna. Mieszkanie ciepłe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

200 000 zł34 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy czteropiętrowej o pow. 34 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi , osobnej kuchni, łazienki wc.