dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

287 680 zł45 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja realizowana u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich. Położona w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

1 390 zł50 m² 27,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie na I-szym piętrze o pow. 50 m2 przy ul. Jaracza. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, odzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest po remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

286 832 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewskiego

Śródmieście,Wrocław

279 300 zł49 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| przytulne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej dzielnicy we wrocławskim Śródmieściu. Idealnie nadaje się dla osób ceniących spokój i kameralną zabudowę lub - ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

330 444 zł49 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Royal Apartaments jest doskonale zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku przy ul.Śrutowej 8. W pobliżu tereny spacerowe, ostrów Tumski, do teatru, kina czy restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Stare Miasto,Wrocław

212 000 zł37 m² 5 729,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w centrum! Mieszkanie o układzie: - 2 pokoje - łazienka z wc - przedpokój - kuchnia Opis:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śrutowa

Stare Miasto,Wrocław

259 560 zł36 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Golden House to wysokiej klasy budynek apartamentowo-usłygowy zaprojektowany z myślą o prestiżu i komforcie jego mieszkańców. Nowoczesny 4-kondygnacyjny budynek, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śrutowa

Stare Miasto,Wrocław

481 932 zł73 m² 6 600 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

378 301 zł49 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Litewska (psie Pole). Spokojne zielone osiedle. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

256 440 zł43 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

323 005 zł42 m² 7 727,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wrocławia na sprzedaż! Proponujemy atrakcyjne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze apartamentowca Solo11. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

386 370 zł50 m² 7 727,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w centrum Wrocławia na sprzedaż! Proponujemy atrakcyjne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze apartamentowca Solo11. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleśnicka

Śródmieście,Wrocław

206 470 zł38 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| ***zrewitalizowana kamienica***mieszkania 1-2-pokojowe**** Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,54mkw. Na powierzchnię mieszkalną składa się: - pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

272 100 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł44 m² 6 568,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul. Żelazna 2 pokoje Klimatyczne, całkowicie rozkładowe mieszkanie kamieniczne w okolicach centrum miasta. W trakcie kapitalnego remontu w mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

173 000 zł27 m² 6 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Długa. Blisko centrum, niedaleko Rynku, świetna komunikacja z całym miastem, w okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Klimatyzowane mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym; 40 m2 (45 m2 całkowita); apartamentowiec z 2008 r.;pokoje (19,58; 11,99 m2) z balkonami, przedpokój, łazienka z wanną oraz wc;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

0% Prowizji piękne 2 pokojowe mieszkanie na biskupinie Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 54,2 mkw położone na 1 pietrze w przedwojennym bloku na Biskupinie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

268 004 zł61 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielone Stabłowice to wyjątkowe osiedle wielorodzinnych budynków usytuowanych w zachodniej części Wrocławia. To osiedle położone w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz niezwykle urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

308 980 zł44 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

270 015 zł38 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 650 zł49 m² 33,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, dwupokojowe zlokalizowane na Krzykach, w okolicy Parku Klecińskiego - ul.Partynickiej. Mieszkanie o powierzchni 49m2, składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śrutowa

Stare Miasto,Wrocław

400 792 zł59 m² 6 800 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

479 900 zł67 m² 7 194,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 66,7 mkw z przynależnym tarasem o pow. 62,1 mkw usytuowane na parterze. Rezydencja Ogrody Hallera położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

162 800 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 4400/m2 w programie "oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne mieszkanie W nowym budownictwie Nieruchomość: komfortowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem, usytuowane na trzecim piętrze w 6-kondygnacyjnym budynku z 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w pełni wyposażone mieszkanie w samym centrum miasta! Dwa w pełni umeblowane pokoje. Mniejszy pokój: dwuosobowy narożnik, stół, szafa typu Komnador, tv. Większy pokój: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m kw., położonego na 4 piętrze 6-piętrowego budynku z windą, zlokalizowanego przy ul. Pułaskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

80 000 zł47 m² 1 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam mieszkanie na osiedlu Zakrzów o powierzchni 47 m2. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Nieruchomość skałada się z sypialni, pokoju z kuchnią, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

275 000 zł37 m² 7 376,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

| mieszkanie w odległości 150 metrów od Wydziału Prawa, administracji i Ekonomii na Uniwerystecie Wrocławskim. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Mieszkanie dwupokojowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł62 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 62 m2. 2 duże pokoje, odrębna, jasna kuchnia i łazienka z balkonem. Lokal umeblowany. W lokalu ogrzewanie miejskie. Opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

302 080 zł38 m² 7 912 zł/m²

 

Piętro:14/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z pozwoleniem na użytkowanie w nowoczesnym budynku w centrum miasta o powierzchni 38,18m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

229 000 zł45 m² 5 088,89 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 45m2 w Centrum Wrocławia (powstańców Śląskich). Mieszkanie do małego remontu Mieszkanie składa się z 2 pokoi (z większego pokoju 21m2 wchodzi się do mniejszego 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

285 824 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

1 750 zł61 m² 28,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche mieszkanie 2-pokojowe położone w bardzo dobrej lokalizacji, w wyremontowanej kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego, przy przejściu Świdnickim. 500 m od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jerzmanowo

Jerzmanowo,Wrocław

185 500 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci 2% pcc ( podana cena jest ceną brutto )! nowe 2. Pokojowe mieszkanie O powierzchni 37,10 m2 W bardzo atrakcyjnej. Położone na cichym i spokojnym osiedlu Jerzmanowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

248 000 zł44 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2001 roku o powierzchni 44 m2 w dzielnicy Psie Pole, spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku.