dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37m2 na Krzykach! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku. Budynek został ocieplony, klatka zdbana. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 39m2, 2 pokojowe, rozkładowe, mieszczące się na 3 piętrze w 5 kondygnacyjnej kamienicy przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie umeblowane. Czynsz 1400 zł plus opłaty do wspólnoty 250 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! prowizję biura pokrywa właściciel! Nieruchomość o powierzchni 31m2 znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego nowego budynku przy ul. Zwycięskiej. Mieszkanie jest nowe w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Fabryczna,Wrocław

229 000 zł43 m² 5 325,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! atrakcyjna oferta dla inwestora lub dla małej rodziny! Słoneczne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, z bardzo dobrym dojazdem do centrum. Lokalizacja jest jednym z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni rozkładowe o powierzchni 50m2. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki z wc, odrębnej kuchni oraz balkonu. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie rozkładzie znajduje się na Biskupinie, niedaleko pętli tramwajowej w bloku spółdzielczym. Ostatnio w mieszkaniu został przeprowadzony gruntowny remont: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

268 148 zł62 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielone Stabłowice to wyjątkowe osiedle wielorodzinnych budynków usytuowanych w zachodniej części Wrocławia. To osiedle położone w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz niezwykle urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

235 000 zł35 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

| - - - niska cena do negocjacji - - - Jasne, ciepłe i z pięknym widokiem mieszkanie 2-pokojowe położone na wrocławskim Gądowie. Na powierzchnię mieszkalną 35 mkw składają się: salon wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne,dwupokojowe mieszkanie z garażem (lub bez,wybiera klient, wybór wpływa na cenę mieszkania). Czyściutkie,odmalowane, ładnie wyposażone mieszkanie rozkładowe! W budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe ( 42m2), rozkładowe z balkonem , mieszczące się w nowym budynku przy ul. Pretficza. Mieszkanie wykończone materiałami najwyższej jakości, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

200 000 zł45 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania pod inwestycję w atrakcyjnej cenie? Chcesz szybko zdobyć najemców ze względu na dobrą lokalizację? Doskonała inwestycja, bliskość uczelni, do zamieszkania od zaraz Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

534 316 zł60 m² 8 822 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do kupienia mieszkanie 2 pokojowe, które znajduje się w nowo wybudowanym budynku " odra House" położonym w centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Długiej, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Widawa

Widawa,Wrocław

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: polecam mieszkanie na osiedlu Widawa o powierzchni 42 m2. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Wyposażone w meble i sprzęt agd. Mieszkanie z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł52 m² 4 561 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu na Nowym Dworze. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

301 203 zł41 m² 7 418,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Wrocławia na sprzedaż! Proponujemy atrakcyjne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze apartamentowca Solo11. Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

|!atrakcyjna lokalizacja!różanka, ul. Chorwacka!dwa pokoje, gotowe do zamieszkania! Mieszkanie 42 m2, składające się z pokoju z otwartą, widną kuchnią, sypialni, łazienki i osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Fabryczna,Wrocław

238 000 zł42 m² 5 734,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

|! mieszkanie - 41,5 m2 - super okazja! Polecam mieszkanie dwustronne rozkładowe w super cenie. Od strony południowej pokój ok. 15 m2 z niewielkim balkonem. Od strony północnej pokój ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Gądów Mały,Wrocław

208 000 zł35 m² 5 942,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 2- pokojowe mieszkanie na wrocławskim Gądowie o powierzchni 35 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

420 000 zł45 m² 9 152 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta przy ul. Swidnickiej - 50 kroków od Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 45,89m 2. Na mieszkanie składa się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m kw. położone na 9 piętrze 10-piętrowego apartamentowca z 2001 roku, zlokalizowanego na Starym Mieście przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł63 m² 3 787,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

|! rozkład! możliwość zrobienia 3 pokoi! komórka! dobrze skomunikowane! Mieszkanie dwu pokojowe w budynku z 1996 roku. Jest możliwość zrobienia 3 pokoi poprzez przeniesienie kuchni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

258 000 zł53 m² 4 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż 2 pok. mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość słoneczna, dwustronna , rozkładowa. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

235 000 zł34 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 34m2 w dzielnicy Fabryczna. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2/10p budynku z windą na lubianym osiedlu Popowice. Mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zoli

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, komfortowe, słoneczne I zadbane mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Maślice. Sprzedam mieszkanie o powierzchni całkowitej 48m2, wysoki parter, w 4 piętrowym, nowoczesnym budynku mieszkalnym, wybudowanym w 2005 r. Przedpokój wyłożony kaflami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotsisa

Biskupin,Wrocław

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: doskonała lokalizacja, ul. Kotsisa (śrómieście - Biskupin), na tzw. Zielonej Wyspie Wrocławia. Spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł50 m² 6 387,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie położone w plombie, w doskonałej lokalizacji w pobliżu Ostrowa Tumskiego.Dwa pokoje, duża kuchnia z zabudową wraz ze sprzętem AGD, dwie szafy typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

322 690 zł45 m² 7 154,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie dwupokojowe w centrum Wrocławia na sprzedaż. Proponujemy atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze apartamentowca Solo11. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

285 000 zł44 m² 6 433,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, jasne mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Klecinie. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, pokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji eleganckie mieszkanie W sąsiedztwie rynku Opis nieruchomości: piękne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta! Słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie w okolicy Rynku i Galerii Dominikańskiej - ul. Oławska - doskonała lokalizacja w samym sercu Wrocławia! wszędzie blisko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

199 000 zł32 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 32.3mkw położone na szóstym piętrze zadbanego budynku przy ul. Strzegomskiej. Lokal składa się z większego pokoju z wejściem do ustawnej, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Fabryczna,Wrocław

219 000 zł32 m² 6 780,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Nowym Dworze. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni (5m 2 ), dwóch pokoi (14 i 9m 2 ), łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

476 529 zł55 m² 8 664 zł/m²

 

Piętro:7/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Proponowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie " odra House " ma powierzchnię 55 mkw, posiada balkon o powierzchni 13,89 m. Znajduje się na drugiej kondygnacji budynku A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowy apartament 5 minut od rynku Opis nieruchomości: bardzo komfortowe mieszkanie w apartamentowcu silesia w sercu Wrocławia. Budynek o prestiżowym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

512 103 zł59 m² 8 679 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym budynku "Odra House" położonym w centrum Wrocławia, przy ul. Długiej, około 20 minut spacerem od Rynku Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis : Polecam na sprzedaż mieszkanie 44m 2 na drugim piętrze przy ul. Św. Antoniego we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Dwa pokoje i kuchnia. Trzymetrowa łazienka z wc. Media miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia ładne I rozkładowe mieszkanie na starym mieście Mieszkanie o metrażu 52m2 składa się z salonu, sypialni, oddzielnej i słonecznej kuchni , korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie znajdujące się na bardzo ładnym, zadbanym i kameralnym osiedlu Kuźniki. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oliwkowa

Fabryczna,Wrocław

1 250 zł41 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Polecam na wynajem piękne mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie posiada powierzchnię 41,45m2. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy i składa się z przedpokoju,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij