dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Papiernicza

Pilczyce,Wrocław

180 000 zł44 m² 4 044,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: - 44,5 m2 - własnościowe - księga wieczysta - jeden właściciel - osoba prywatna - rozkładowe - 2 pokojowe (salon, sypialnia) - 2 piętro - osobna kuchnia z oknem - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

162 800 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 4400/m2 w programie "oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji od najemcy! prowizję biura pokrywa właściciel! Nieruchomość o powierzchni 40m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym w okolicy ul. Olszewskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Lubińskiej o powierzchni 39mkw. Mieszkanie rozkładowe, bardzo jasne, ciepłe, gustownie wykończone. Dwa pokoje z szafami i łóżkami, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

335 000 zł53 m² 6 273,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m2, położone na 1. piętrze apartamentowca znajdującego się na wrocławskim Dworku (krzyki). Opis pomieszczeń: - salon: ok. 18 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

1 150 zł48 m² 23,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis: polecam na wynajem mieszkanie zlokalizowane ulicy Żeromskiego o pow. 48 m2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem , sypialni i łazienki. Wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 61 m2 w Śródmieściu, ścisłe centrum miasta. Nieruchomość jest w pełni rozkładowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 mkw., położone w budynku z 2000r. na trzecim piętrze, ul. Bolesławiecka. Mieszkanie urządzone i umeblowane. Pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: mieszkanie znajduję się przy ul. Inowrocławskiej, obok Placu Jana Pawła II, 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

120 000 zł30 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający okazja tylko 4 000zł/mkw! lokalizacja: ul. Łanowa (krzyki, klecina). Spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

232 000 zł34 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| okazja! mieszkanie 2-pokojowe po remoncie! polecam! Polecam mieszkanie dwupokojowe zlokazliwoane przy ul Stalowej we Wrocławiu, o powierzchni 34 mkw. Mieszkanie po genaralnym remoncie , ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Sienkiewicza (okolice skrzyżowania ul.Sienkiewicza i ul.Wyszyńskiego). Bardzo blisko Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

309 000 zł50 m² 6 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| mieszkanie położone w atrakcyjnej i spokojnej okolicy, składa się z dwóch pokoi, łazienki połączonej z wc oraz przedpokoju. Wszystkie wyposażenie widoczne na zdjęciu pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

256 000 zł47 m² 5 446,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

0% prowizji! Prowizję Kupującego pokrywa Sprzedający bn Kontrakt serdecznie Państwu poleca przytulne rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 10 minut od Placu Legionów, boczna ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ulica Obrońców Poczty Gdańskiej (krzyki, ołtaszyn). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielawska

Krzyki,Wrocław

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorąco polecam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 51m kw. po podłodze w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Bielawskiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowe mieszkanie na starym mieście Opis nieruchomości: ładne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku na 2 piętrze z windą. Mieszkanie składa się z widnej, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - pieszo 10min. DO rynku! lokalizacja: atrakcyjna lokalizacja w centrum, ul. Kruszkowcka (biegnąca równolegle z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł41 m² 4 889,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, nierozkładowe ( 40,7m2) położone na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym z lat 70-tych. W pokojach na ścianach tynki , podłogi - wykładzina pcv. Kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie/partynice Mieszkanie składa się salonu połączonego z kuchnią, pokoju i łazienki o łącznym metraży 55m2. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Staszica

Śródmieście,Wrocław

185 000 zł62 m² 2 983,87 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 62 m2 w dzielnicy Śródmieście w sąsiedztwie Parku Staszica. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2/6p budynku z 2001 roku. Własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

230 000 zł40 m² 5 822,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Zielińskiego. Mieszkanie położone w atrakcyjne lokalizacji blisko Rynku, dworca pkp i pks, sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

420 000 zł60 m² 6 919 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Śródmieście-ołbin; świętokrzyska, 61m2, 2pokoje, gotowe do zamieszkania! Mieszkanie po kapitalnym remoncie, elegancko wykończone, oferta zakupu z pełnym wyposażeniem! IV piętro w plombie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

162 800 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowe mieszkanie W nowym budownictwie Opis nieruchomości: komfortowe mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w budynku z windą. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta wstrzymana Przedstawiam Państwu atrakcyjne, zadbane mieszkanie o pow. 50,25 m2, zlokalizowane na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul. gen. Maczka. Lokal funkcjonalnie podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! biskupin! Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe o powierzchni 5 0 m2 na Biskupinie. Mieszkanie składa się z:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 150 zł45 m² 25,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie W cichej okolicy! Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki o łącznym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gądów Mały

Gądów Mały,Wrocław

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie w 2012r. Nowa meble kuchenne na wymiar nowa szafa wnękowa