dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Psie Pole,Wrocław

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36m2, mieszczące się na 3 piętrze w 4-piętrowego bloku na ul. Sycowskiej w spokojnej dzielnicy Psie Pole. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

265 000 zł49 m² 5 452,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe mieszczące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku na Nowym Dworze przy ul. Wojrowickiej. Mieszkanie po gruntownym remoncie, nieumeblowane, kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

264 000 zł49 m² 5 387,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam do sprzedania w dobrej cenie mieszkanie 2-u pokojowe na Nowym Dworze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Pełny rozkład 2-ch pokoi, z jednego wyjście na balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

140 000 zł54 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

:dodatkowy opis | inwestycja pod wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu Mieszkanie o powierzchni 54 mkw do remontu. Nieruchomość zznajduję się na 5piętrze, przewidziany remont elawacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Śródmieście,Wrocław

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji!śródmieście! Nieruchomość o powierzchni 32 m2. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwna

Śródmieście,Wrocław

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie biura do negocjacji! Do wynajęcia 2-pokojowe przytulne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji!ul. Piwna Nieruchomość o powierzchni 55 m2. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* komfortowe mieszkanie W centrum Nieruchomość : Do wynajęcia, elegancko wyremontowane i urządzone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 mkw. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 950 zł44 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie W okolicy rynku Opis nieruchomości: eleganckie i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku. Lokal narożny, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

334 000 zł62 m² 5 383,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: ul. Krzywoustego. Atrakcyjna lokalizacja - miejsce bardzo dobrze skomunikowane, w sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie oraz liczne tereny zielone. Opis: ciekawe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gaj

Gaj,Wrocław

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prowizja biura do negocjacji! Nieruchomość o powierzchni 56 m2 znajduje się na cichym i zielonym osiedlu Gaj, na 3piętrze w nowym budownictwie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

238 000 zł39 m² 6 045,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz" z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 39,37 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 49 mkw. Dwa ustawne pokoje, kuchnia z meblami na wymiar i sprzętem agd, nowa szafa typu komandor. Pełen rozkład, media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biskupin

Biskupin,Wrocław

53 000 €37 m² 1 425,88 €/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Idealne mieszkanie po remoncie do sprzedania. Świetna lokalizacja, wokół Uniwersytet Wrocławski, awf, politechnika Wrocławska, główna Biblioteka afw-u, stadion Olimpijski we Wrocławiu, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

258 000 zł40 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 40 m2 położone w bardzo dobrej lokalizacji na wrocławskich Krzykach - przy ul. Gajowickiej. Mieszkanie jest na 2 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji dwupokojowe mieszkanie W cichym zakątku krzyków Opis nieruchomości: do wynajęcia pięknie urządzone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw na pierwszym piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, 54m2, 2 piętro przy ul. Powstańców Śląskich naprzeciw Sky Tower'a. Bardzo ciepłe, ogrzewanie miejskie, w-C osobno, duży balkon, miejsce parkingowe. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

192 027 zł32 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

198 900 zł42 m² 4 711,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

154 300 zł31 m² 4 959,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

222 601 zł39 m² 5 693,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

202 671 zł39 m² 5 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz". Okazja! Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

220 129 zł39 m² 5 591,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 39,37 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 22m2, sypialni 9,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

277 750 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający atrakcyjne mieszkanie W nowym budynku Z pozwoleniem na użytkowani E I aktem własności! Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

297 950 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

333 000 zł62 m² 5 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe, atrakcyjne mieszkanie Z dużym tarasem Z aktem własności! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

180 000 zł36 m² 5 042,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam do sprzedaży przytulne mieszkanie 2-pok. Ivp/xp na Kozanowie. Powierzchnia użytkowa 35, 70 m2 plus piwnica i balkon. Większy pokój o pow. ok. 16 m2, mniejszy ok. 9 m2, wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia