dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

154 300 zł31 m² 4 959,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny apartament dwupokojowy W centrum Nieruchomość: piękny apartament o powierzchni 48mkw położony w apartamentowcu z 2011 roku "corte Verona". Apartament mieści się na 5 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam.Sprzedam mieszkanie własnościowe, mieszczące się przy ul. Poniatowskiego we Wrocławiu w kamienicy (4 piętro). Mieszkanie składa się z pokoju (27,52 m.kw.), sypialni (16,67 m.kw.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brodzka

Fabryczna,Wrocław

146 000 zł33 m² 4 424,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (sypialnia + salonz aneksem kuchennym, łazienka wraz z wc) o powierzchni 33,50 m2. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie i wymianie okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

149 000 zł63 m² 2 365,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

- prowizję biura pokrywa sprzedający prawdziwa okazja! lokalizacja: okolice ul. Żeromskiego (śródmieście), w bocznej spokojnej ulicy. Atrakcyjna lokalizacja - pieszo 15min do Rynku i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

273 304 zł51 m² 5 358,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! - prowizję biura ponosi sprzedający lokalizacja: ul. Wagnera (krzyki). Lokalizacja z szybki dojazdem, również komunikacją miejską - 10min. do dworca pkp, 15min. do Rynku opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim gaju Nieruchomość : Do wynajęcia bardzo funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na eleganckim spokojnym osiedlu o powierzchni 55 mkw. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży 38m2 mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia mieszczące się na 5-piętrze w 10 piętrowym bloku z 1973 roku. Składające się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Borek,Wrocław

269 900 zł34 m² 7 938,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! - prowizję biuro ponosi sprzedający lokalizacja: ul. Hallera, krzyki Borek. Lokalizacja zapewnia to, co w mieście najistotniejsze: sprawną komunikacje oraz bliskość sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa.Kaucja.Nowe/nieużywane.Dobry dojazd do Akademii Medycznej-3km,do rynku-7km,Bielany i AOW-5km.Umeblowane.Jasna,oddzielna kuchnia.Balkon.Winda.Blisko bank,sklepy,gastronomia,szkoła,przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż mieszkanie na ul.Grabiszyńskiej, w 9 piętrowym wieżowcu, na 6 piętrze. Klatka bardzo zadbana, brama na kod. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon. Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

321 776 zł57 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam do sprzedaży nowoczesne i przestronne dwupoziomowe mieszkanie,stan deweloperski. Bardzo dobra lokalizacja na Krzykach, osiedle Pod Przyjaznym Adresem.Łatwy dojazd w kierunku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boczna

Krzyki,Wrocław

230 000 zł52 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis! Super Oferta! Na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe o powierzchni 52

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dźwirzyńska

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia bardzo zadbane mieszkanie 2 pokojowe. Salon z wejściem do kuchni , obszerna sypialnia z wyjściem na duży balkon z wystawą południową. Możliwość domeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

285 270 zł50 m² 5 705,40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Borek,Wrocław

384 900 zł53 m² 7 262,26 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

217 000 zł52 m² 4 197,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

:dodatkowy opis | Mieszkanie dwupokojowe z przepiękną panoramą na Stadion oraz most Rędziński. Duże dwa pokoje z możliwością dokonania zmian w postaci przegrodzenia salonu co daje 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełbaśnicza

Stare Miasto,Wrocław

4 900 zł106 m² 46,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław, stare Miasto - apartament do wynajęcia Modernistyczyny apartament w sercu wrocławskiego Starego Miasta; doskonała lokalizacja w prestiżowym budynku. Apartament oferuje otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

341 550 zł62 m² 5 505,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe, atrakcyjne mieszkanie Z dużym tarasem W rezydencji piastowskiej Z pozowleniem na użytkowanie I aktem własności! Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam do sprzedaży mieszkanie bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego i Arkad Wrocławskich. Mieszkanie w pełni rozkładowe składa się z: dwóch dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł67 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy apartament o pow. 67 m2 w nowym kompleksie mieszkalnym na starym mieście. Budynek klasy A monitorowany, chroniony, videodomofon, winda. Lokoal może pełnić funkcję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cementowa

Psie Pole,Wrocław

253 900 zł46 m² 5 519,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Olimpia Port na styku Sępolna i Swojczyc. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok.26,1m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

281 547 zł52 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 51,66 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

299 900 zł39 m² 7 679,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 22,53m2 z wyjściem na balkon 5,53m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

234 136 zł45 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku z tarasem i ogródkiem! Pokój dzienny ok. 16,7m2, oddzielna kuchnia ok 7,6m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonczyka

Psie Pole,Wrocław

198 900 zł48 m² 4 143,75 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

:dodatkowy opis | Ciekawe mieszkanie do remontu o pow. 48m2. Bardzo jasny salon z dużymi oknami o pow. 16m2 i wejściem na loggię. Obok loggii znajduje sie również wejście do małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Fabryczna,Wrocław

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie, wysoki standard! dobra cena! lokalizacja: ul. Wańkowicza. Spokojna okolica. W sąsiedztwie dobrze rozwinięta infrastruktura liczne sklepy, punktu usługowe, centra handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie na 2 piętrze przy ul. Orzechowej w zadbanym i ocieplonym w bloku z 1988 roku o powierzchni 48 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

174 085 zł30 m² 5 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Betonowa

Śródmieście,Wrocław

239 000 zł43 m² 5 558,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający Nowe funkcjonalne mieszkanie 2pok. o pow. 43mkw z tarasem(20mkw), przy ul. Betonowej (sępolno - Swojczyce, 7 minut od placu Grunwaldzkiego),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Westerplatte

Śródmieście,Wrocław

270 000 zł44 m² 6 199,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44 m2, usytuowane na podwyższonym parterze w 4-piętrowej kamienicy z lat 60-tych. Materiał budowlany: cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

320 000 zł34 m² 9 324,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokojowe (34,32 mkw) w samym sercu Wrocławia. Na IV pietrze. Pokoje umeblowane, ale jest możliwość ich zabrania. Pokoje o wymiarach ok.12 mkw i ok.8 mkw. W mniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

226 000 zł39 m² 5 750,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gotowe mieszkania w kameralnej inwestycji na Wrocławskich Wojszycach. Mieszkania o powierzchni od 70 do 115 m2. Lokale posiadają obszerne balkony lub tarasy, możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Śródmieście,Wrocław

379 000 zł73 m² 5 191,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Ciekawe mieszkanie Z potencjałem! lokalizacja: spokojna cicha ulica przy ul. Trzebnickiej. Blisko co centrum, znakomita komunikacja - liczne autobusy i tramwaje, blisko do Dworca Nadodrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu bardzo przytulnego i rozkładowego mieszkania usytuowanego tuż przy Placu Grunwaldzkim (ul.Daszyńskiego). Mieszkanie położone na poddaszu trzypiętrowej kamienicy, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

189 771 zł36 m² 5 271,42 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe,o powierzchni 41 m 2, na I piętrze, w budynku z windą. Doskonała komunikacja z wszystkimi rejonami Wrocławia. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachocińska

Strachocin,Wrocław

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

DO zamieszkania od zaraz! Mieszkanie 2 pokojowe na parterze o powierzchni 50m2 z balkonem i ogródkiem 42m2 w bardzo spokojnym zamkniętym osiedlu z dużym parkingiem oraz placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Krzykach.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą z 2008 roku. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 49,9 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 636 zł71 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012