dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Perkusyjna

Psie Pole,Wrocław

255 493 zł44 m² 5 691 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,84m2 z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Perkusyjna

Psie Pole,Wrocław

282 794 zł51 m² 5 453 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,08m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Perkusyjna

Psie Pole,Wrocław

242 191 zł37 m² 6 388 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, sypialnia ok.12,01m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Perkusyjna

Psie Pole,Wrocław

262 243 zł44 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem ok 30m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

306 000 zł51 m² 5 977 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki i tarasu (10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

314 030 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

209 167 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

210 611 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

202 694 zł37 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

325 315 zł54 m² 6 024,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy , rozkładowy o pow.53,7m2 z balkonem o pow.4,7m2. Kuchnia oddzielna. Stan deweloperski, na ścianach gładzie ,ściany dwukrotnie malowane na biało. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

1 300 zł56 m² 23,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne i słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy. Pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym 28 m2: płyta grzejna, piekarnik i lodówka w zabudowie, okap; sofa rozkładana 2 osobowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Fabryczna,Wrocław

264 333 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku na stabłowicach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotostocka

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super okazja mieszkanie W rozwijającej sie części mieszkanie po kapitalnym remoncie wymienione:okna, drzwi,instalacja gazowa,wodna,panele na podlodze W pokojach oraz nowe kafle W kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,1m2 w apartamentowcu na zacisznym osiedlu Jagodno w stanie deweloperskim. Mieszkanie posiada gładzie na ścianach, dwukrotnie malowane. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcie mieszkanie na ul. Skwierzyńskiej 35 we Wrocławiu. Mieszkanie jest 2 pokojowe. Jeden pokój przejściowy. Aneks kuchenny w pełni wyposażony. Łazienka wyposażona w kabinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiedeńska

Zakrzów,Wrocław

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, dla pary mam do wynajęcia duże (54m kwadratowe) i przestronne mieszkanie. Mieszkanie mieści się na Osiedlu Sobieskiego na Zakrzowie-Psim Polu, tuż przy pętli autobusowej "D" i 141.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia: komfortowo urządzone, w nowo oddanym do użytku budynku (2009r.). Mieszkanie rozkładowe z dużym balkonem, widok na zielony dziedziniec, składające się z salonu +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Fabryczna,Wrocław

391 790 zł67 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Fabryczna,Wrocław

295 813 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe umeblowane, urządzona kuchnia, łazienka z prysznicem. Lokal na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym budynku, winda. Na oknach rolety zewnętrzne. Spokojna okolica, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wilkszyńska

Krzyki,Wrocław

469 000 zł68 m² 6 897 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gwarancje szybkiej sprzedaży! Na sprzedaż przytulne i gustownie urządzone dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68,00 mkw nowe budownictwo 2006 - okolice ul. Wilkszyńskiej, ołtaszyn Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włościańska

Strachocin,Wrocław

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W mieszkaniu spokojnie mogą mieszkać od 1 do 4 osób. Cena wynajmu to 1500zł plus 500żł opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

atrakcyjnie połozone , umeblowane ,rozkładowe, czyste i widne, idealne dla 4 osób,dogodny dojazd środkami komunikacji mmiejskeij w kazdym kierunku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

305 000 zł44 m² 6 853,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bez pośredników mieszkanie 44,50 m2 z garażem na Krzykach w ładnym dwupiętrowym budynku, ogrodzonym z terenem zielonym, doskonały dla rodziny z małymi dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Fabryczna,Wrocław

263 823 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Fabryczna,Wrocław

409 770 zł70 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 100 zł40 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym, o powierzchni 40m , położone w miejscowości Długołęka, ok. 150m od Selgrosu. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

275 000 zł41 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Budynek 2kondygnacyjny z 10 mieszkaniami w spokojnej okolicy. W bliskiej odległości ok.30m park ,oraz także niedaleko sklep spożywczy i mała gastronomia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

390 000 zł56 m² 6 854 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gwarancja szybkiej sprzedaży! bezpłatna prezentacja! Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,9 mkw, + garaż pod budynkiem + komórka lokatorska i 26 mkw dużego tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

1 390 zł35 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Bezpośrednio! Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe o wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, loggii, domofon, winda. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

DO sprzedania bez pośredników mieszkanie dwupokojowe na ul. Drzewieckiego, dzielnica fabryczna, gądów mały we wrocławiu budynek Z roku 1988, wyremontowany, ocieplony, wymieniony dach I windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rejtana

Stare Miasto,Wrocław

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Do sprzedania klimatyczne mieszkanie na 2. piętrze w kamienicy w samym sercu Wrocławia. Okolice ulicy Czystej i Swobodnej. Nieruchomość składa się w dwóch oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

279 000 zł48 m² 5 812 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy Powstańców Śląskich ( pomiędzy Sky Tower a rondem) Położone na 10 piętrze w budynku 11 piętrowym z windą. Metraż 48 m2 po pomiarach (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo duży pokój w nowym mieszkaniu, ładnie i nowocześnie urządzonym, który można sobie zagospodarować :) w pokoju duże łóżko, szafa, komoda, stół i krzesła, biurko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Trawowa

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł54 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie, na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, z bezpośrednim zejściem do garażu. Mieszkanie składa się z salonu ( komplet wypoczynkowy oraz tv) z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2 pok. Umeblowane, nowy sprzet agd. w poblizu Centrum miasta Dostep do internetu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

322 465 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w promocyjnej cenie w nowej inwestycji - rezydencja piastowska! Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

413 000 zł56 m² 7 258 zł/m²

 

Piętro:parter/1