dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio Mieszkanie 50m2 przy Rynku. Bardzo przestronne z balkonem, wysoki standard, 2 duże pokoje, nowe, oddzielna łazienka i wc. Cena 2300 zł. + czynsz Wynajem dla osób prywatnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie na ul. Mosiężnej o powierzchni 46m2. Położone na 5 piętrze, okna od strony południowej, pokoje bardzo słoneczne. Nowy budynek oddany do użytku w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie dwupokojowe na trzecim piętrze, po częściowym remoncie, stan dobry- nowa łazienka, kuchnia i drzwi. mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

1 650 zł44 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Witam. Mam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, wyremontowane (nowe kafle, panele, okna plastikowe, na ścianach gładzie). Jeden pokój z dużym balkonem, obydwa b. ustawne. Niezależne wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Ołbin,Wrocław

258 000 zł50 m² 5 160 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, w atrakcyjnej cenie. Dwupokojowe z otwartą kuchnią. Dodatkowo na tym samym piętrze schowek o powierzchni ok 3 m^2. Osobno łazienka i wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 54m2, rozkładowe, umeblowane, 10 min od Rynku, nowa plomba, zamkniety parking dla mieszkańców, 1 pietro. 1800 pln + liczniki Kontakt tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turoszowska

Maślice,Wrocław

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie willowe z odródkiem. Pełna własność. W pełni rozkładowe , piękne słoneczne 2 pokoje (17m,21m),jasna kuchnia oraz duża łazienka Z oknem. PO kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Daszyńskiego/ róg Prusa. Piękna okolica: na rogu parku: z okien widać drzewa i wiosną zupełnie nie czuć, że mieszka się w centrum, 300 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Śródmieście,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe. Pokoje o wymiarach ok. 12 mkw i ok. 20 mkw z balkonem .Kuchnia umeblowana i wyposażona, łazienka wyposażona. Pokoje częściowo umeblowane .Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio właścicelka wynajmie mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wrocławia - przy ul. Skargi w nowym budiwnictie. Super lokalizacja! 200 metrów do Rynku, obok Galeria Dominikańska. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karpacka

Muchobór Wielki,Wrocław

384 945 zł55 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ostatnie mieszkanie na karpackiej! W cenie mieszkania kompleksowe wyposażenie Firma reinhold proponuje Państwu mieszkanie na parterze, show room z naszej inwestycji z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe, po remoncie. W podaną cenę wliczone są już wszystkie opłaty i garaż. Mieszkanie dostępne od 15 kwietnia najlepiej dla rodziny bądź osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po remoncie, jasne, ciepłe, częściowo umeblowane, kuchnia zabudowana z lodówką i zmywarką do naczyń, telefon, możliwe podłączenie telewizji kablowej. Dobre połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kromera

Kowale,Wrocław

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Witam! mam do sprzedania mieszkanie w atrakcyjnej części Wrocławia- niedaleko Centrum oraz największych uczelni. Mieszkanie znajduje się blisko przedszkola, szkoły, przychodni, aptek, pętli oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie dwustronne, słoneczne (okna W dużym pokoju na południowy zachód) na kameralnym, spokojnym, zielonym osiedlu (osiedle W trakcie termomodernizacji bloków) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe,komfortowe i przytulne mieszkanie 2-pokojowe (50m2) na 3 piętrze w nowo wybudowanym bloku mieszkalnym przy ulicy Strzegomskiej 42,(odany do zamieszkania w sierpniu 2009) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne nowe mieszkanie 2-pokojowe w apartamentowcu z 2008 roku, 5 min od wrocławskiego rynku na Starym Mieście. Mieszkanie o pow. 43m2 z dużym balkonem na 5-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

520 zł40 m² 13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukuje współlokatorki do pokoju dwuosobowego(pow.ok 16m2) w mieskzaniu dwupokojowym w nowo wybudowanym bloku mieszkalnym przy ul. Kamiennej 103(okolice dworca pks, aqua Parku, uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sępolno

Sępolno,Wrocław

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme od zaraz w pelni umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie, z mozliwoscia uzywania ogrodka, na parterze, spokojnej parze lub 3 spokojnym studentom/studentkom. Bez dodatkowych oplat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Juszczaka

Fabryczna,Wrocław

1 150 zł59 m² 19,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne,ciepłe mieszkanie 2pok. z otwartą kuchnią w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje - Wrocław ul. Drzewieckiego spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą Po kapitalnym remoncie, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 mkw + 4 mkw balkon (loggia) położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrnogórska

Gaj,Wrocław

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia ładne 50 metrowe mieszkanie przy ul. Srebrnogórskiej. 2 pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest nowe (koniec 2009r). Ma wyposażoną kuchnię i łazienkę (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Złotniki

Złotniki,Wrocław

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży piękne, jasne mieszkanie w spokojnej okolicy Osiedle Złotniki. 1 piętro w niewielkim 3 piętrowym budynku (2006r.). Położone od podwórka (cichutko), od południa. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 1100 czynsz   plus opłaty Mieszkanie ma 44 m2, dwa pokoje: duży otwarty na kuchnię i malutki, aneks kuchenny, sporą łazienkę i spory przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karłowice

Karłowice,Wrocław

550 zł55 m² 10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne miejsce w pokoju dwuosobowym przy Placu Kromera (nowe budownictwo, osiedle strzeżone). Powierzchnia 55 m2, w tym duży pokój ok. 20 m2 do dyspozycji z balkonem. Mieszkanie komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie w nowopowstałej plombie na ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie dwu- pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką. Lokal znajduję sie w budynku z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Stare Miasto,Wrocław

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z dwóch pokoji ( przejściowych), ciemnej kuchni i łazienki ( razem z wc).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i przestronnym tarasem (40m2), bezpośrednio od właściciela. Nowe budownictwo w niskiej zabudowie na zamkniętym monitorowanym cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Gajowice,Wrocław

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

+opłaty ok 450 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parnickiego

Różanka,Wrocław

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę małe mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Różanka. Świeżo po remoncie. Umeblowane, pralka, lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, czajnik bezprzewodowy, sprzęty kuchenne, wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na cichym i spokojnym osiedlu Kuźniki. Mieszkanie mieści się na II piętrze w niskiej zabudowie i jest dwustronne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie (53 m2) we Wrocławiu na ulicy Poleskiej.Mieszkanie jest dwu pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD (pralka zmywarka,lodówka piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48m2 w pełni wyposażone. Budynek z 2001 roku. W mieszkaniu - aneks kuchenny typu barek amerykański”, kuchenka z płytą indukcyjną. Łazienka - wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwu-pokojowe z oddzielną kuchnią, 53 metry kwadratowe, znajduje się na 1 z 4 kondygnacji na grodzonym osiedlu Śliwowym z 2007 roku, na wrocławskich Maślicach. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nowa łazienka (bez pralki) i kuchnia (wyposażona). Wymieniona instalacja elektryczna, rtv i telefoniczna. Nowe posadzki i panele podłogowe. Stan bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruszwicka

Szczepin,Wrocław

1 390 zł39 m² 35,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po częściowym remoncie (kuchnia i łazienka), w bardzo dobrej lokalizacji - 20 min. piechotą do Rynku, w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe na ul. Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

349 900 zł48 m² 7 366,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki. Gaj. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o pow 47.5mkw. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku z 2005roku (niska zabudowa). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwna

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul.Piwnej - okolice Pasażu Grunwaldzkiego.Mieszkanie znajduje się na IIIp w nowym budynku posiadajacym windę. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

witam, wynajmę mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, nowocześnie urządzone,duży pokój łączony z kuchnią barkiem, duży balkon,mieszkanie ciepłe i bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Zgorzelisko,Wrocław

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Kuchnia i łazienka wyposażone, na miejscu miejsce garażowe, 1600 zł bez dodatkowych opłat