dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 114 Zadbany budynek z windą znajduje się w centrum nieopodal skrzyżowania Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

498 999 zł32 m² 15 588,80 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu. -kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 200 zł36 m² 88,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w budynku 2023 roku. Cicha okolica blisko centrum. Ul. Mikołaja Reja. We speak English. Розмовляю украïнською. Говорю.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

3 000 zł50 m² 60,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem | Muchobór Wielki | gotowe do zamieszkania Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

490 000 zł39 m² 12 532 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

794 511 zł62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Prezentowane mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się na Krzykach tuż przy skrzyżowaniu ulicy Karkonoskiej i Zwycięskiej. Budynek posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

588 000 zł44 m² 13 397,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie ciche z Ogródkiem, dwoma miejscami postojowymi, komórką lokatorską. Bardo ładnie wykończone. Rezerwacja, oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,89 m z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

2 650 zł40 m² 65,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,20 m , zlokalizowanego na parterze zadbanej kamienicy przy Alei Jana Matejki. Klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

6 500 zł45 m² 144 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: specjalista ds. Nieruchomości Tel.: Nr licencji PFRN 30960 ENGLISH VERSION BELOW Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego na wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

584 430 zł38 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

529 000 zł38 m² 13 969 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w inwestycji Jagodno Park przy ulicy Drabika 89D. Oferta tylko w Kompas Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w samym sercu Wrocławia, przy ul. Cybulskiego 7, w plombie z 1995 roku. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

506 484 zł32 m² 15 744 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

665 000 zł37 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym osiedlu Corte Verona, ul. Grabiszyńska - Wrocław Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

899 159 zł51 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament w ścisłym centrum Wrocławia to propozycja dla osób, które chcą korzystać z uroków miasta na co dzień, bez kompromisów komunikacyjnych. To oferta dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

529 900 zł42 m² 12 586,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjna oferta dwupokojowego mieszkania z osobną kuchnią, w zadbanym budynku z windą w otoczeniu zielonych skwerów i dziedzińców w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

609 180 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

619 000 zł49 m² 12 627,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w budynku z lat 60tych. 49 metrowy lokal składa się z dwóch pokoi rozkładowych, bardzo jasnej kuchni, sporego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

429 990 zł38 m² 11 168,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 38,5 m2 - wysoki parter, zielona okolica blisko centrum Wrocławia. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku, z dala od głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 950 zł37 m² 106 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Placu Grunwaldzkiego w pięknie odnowionym pałacyku z 1880 roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

589 000 zł46 m² 12 804,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i uczelni wyższych. Opis mieszkania Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Postolińska

Poświętne,Wrocław

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

UL. Postolińska osiedle poświętne 2 pokoje garderoba umeblowane klimatyzacja 50 mkw. II piętro miejsce postojowe bezczynszowe możliwość wystawienia faktury vat 23% Do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

337 000 zł38 m² 8 986,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie do remontu - Wrocław, ul. Brzeska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

2 750 zł36 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość wynajmu na okres 6 miesięcy! Wyjątkowe mieszkanie na wynajem ulica Kuźnicza Ścisłe Centrum Wrocławia Jeśli cenisz sobie komfort mieszkania w centrum miasta, gdzie wszędzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Szczepin,Wrocław

480 000 zł48 m² 9 979,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kruszwickiej. Doskonała lokalizacja zarówno pod kątem wynajmu jak i samodzielnego zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Pracze Odrzańskie,Wrocław

585 000 zł45 m² 12 982,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie z dużym ogródkiem | 45,06 m + ogród 44,6 m | Stabłowicka 118D/4 Stabłowice Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 195 000 zł67 m² 17 926,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: tel. 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w centrum miasta, ciche i dobrze skomunikowane. Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek znajduje się w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

439 000 zł37 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

- nieruchomość zarezerwowana - Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, przy ul. Pereca (boczna ul. Grabiszyńskiej) Mieszkanie znajduje się w bloku z lat '60. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

559 000 zł36 m² 15 689 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 22583 Wyłącznie w sdp Nieruchomości. Dwa pokoje z balkonem, do własnej aranżacji, możliwość wydzielenia 2 kawalerek. Otoczenie nieruchomości: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

535 780 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

449 000 zł44 m² 10 135,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w sercu samego centrum! Zamieszkaj w sercu Wrocławia, w przestronnym mieszkaniu o wyjątkowym klimacie kamienicy z wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Popowice,Wrocław

644 940 zł42 m² 15 399,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

498 999 zł32 m² 15 588,80 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tarnogaj,Wrocław

537 818 zł41 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Funka

Polanowice,Wrocław

730 000 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Komfortowe 2 pokoje z tarasem Dodatkowo podziemne miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 076 zł39 m² 15 432,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 600 zł42 m² 62,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładnie i funkcjonalnie urządzone dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (pełen rozkład), okolice Sky Tower. Najemca nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

581 247 zł38 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -krzyki - klecina tuż obok Parku znajduje się kompleks trzech nowoczesnych budynków. W ramach inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Ołtaszyn,Wrocław

615 000 zł66 m² 9 325,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania ładnie, dwupoziomowe, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Wysoka ulica Brzozowa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kameralne,zadbane mieszkanie przy ulicy Budziszyńskiej we Wrocławiu. 2 pokoje,kuchnia, łazienka. W pełni umeblowane i wyposażone. Powierzchnia 46m2. Czynsz 1800 zł, opłaty 800.