dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Serdecznie polecam przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Kolejowej, boczna Grabiszyńskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze czterokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

435 000 zł27 m² 16 231,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Po remoncie na sprzedaż 2 pokoje blisko Parku Grabiszyńskiego! Otoczenie nieruchomości: blok usytuowany w sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego i nitki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Muchobór Mały,Wrocław

2 800 zł47 m² 59,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Przedstawiam mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 46,74 mkw., na 2 piętrze z 4 pięter w budynku z 2013r. Mieszkanie stanowią: - salon z aneksem kuchennym - 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

643 429 zł72 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Adres: ul. Jedności Narodowej, wrocław - tuż obok Mostów Warszawskich i skrzyżowania z ulicą Żmigrodzką oraz Trzebnicką. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem we Wrocławiu, przy ul. Mieszczańskiej idealne dla osób ceniących komfort, estetykę i świetną lokalizację. Układ pomieszczeń - dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

5 300 zł61 m² 87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. Do wynajęcia Luksusowy Apartament w samym Centrum - Inwestycja ovo. Apartament o pow. 61 mkw położony na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waflowa

Krzyki,Wrocław

890 000 zł84 m² 10 635,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem Wrocław, krzyki Klecina Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,68 m , położone na parterze w klimatycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

845 000 zł47 m² 17 827 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

WE speak english |wysoki standard| |gotowe do zamieszkania| |dwa tarasy| |miejsce postojowe W garażu| |komórka lokatorska| Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

397 000 zł32 m² 12 414 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zarezerwowana do 14.01.2026r. NA sprzedaż: 2 pokojowe- po remoncie, w świetnej lokalizacji. Idealna oferta dla pary, singla lub jako inwestycja na wynajem. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Różanka,Wrocław

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loftowe mieszkanie z antresolą | blisko centrum | Młyn Różanka Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o charakterze loftowym, położone w zrewitalizowanym kompleksie Młyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

540 044 zł36 m² 15 157 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

644 464 zł42 m² 15 414,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie, klasyczne 2 pokojowe o pow. 41,81m2 + ogród 15,32m2 i taras 3,56m2, mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą lokalizacja to Kleczków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

2 900 zł52 m² 55,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z balkonem Apartamenty Wiśniowa, wrocław Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,1m2, zlokalizowane przy ulicy Lubińskiej 2 (stare Miasto, wrocław). Jest to idealna nieruchomość na start, dla singla, pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

690 000 zł51 m² 13 553,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli myślisz, że centrum = hałas, a cisza = przedmieścia, to to mieszkanie ma dla Ciebie drobną niespodziankę. A właściwie dużą. I z balkonem. Przy ulicy Hubskiej, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Księże Małe,Wrocław

529 000 zł45 m² 11 631,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze! nowa cena! Mieszkanie na Książu Małym, z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Łącznie 45,48 m2, rzut w załączeniu. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

548 490 zł32 m² 17 007,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Złotniki,Wrocław

545 000 zł38 m² 14 308,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,09m w nowoczesnym budynku z 2019 roku na Złotnikach. Budynek znajduje się na zamkniętym, kameralnym osiedlu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

479 000 zł42 m² 11 407,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecam na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,99 mkw. zlokalizowane przy ul. Nowodworskiej we Wrocławiu. Lokal położony jest na parterze i składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy Strzegomskiej 42e we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 45 m2. Ogrzewanie miejskie. Blok. Lokalizacja: w okolicy znajdują się biura, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Wojszyce,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 712,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Gałczyńskiego. Nowoczesne osiedle w niskiej zabudowie z 2024 roku budowane przez dewelopera Robyg wpd Wojszyckie Alejki. Wokół pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

688 484 zł37 m² 18 749,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,72 m2, położone na 5 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż bardzo przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 na wrocławskim Gaju. Układ pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *sypialnia * łazienka * przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczysta

Gaj,Wrocław

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czyste, ciche i przestronne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 7 piętrze bardzo zadbanego bloku przy ul. Wieczystej (boczna Kamiennej). Całość składa się z przedpokoju, pokoju dziennego 14m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

457 799 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,15m2 położone w dzielnicy Śródmieście, na świeżo wyremontowanej ul. Pomorskiej. Super lokalizacja, 5 minut do Rynku, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

457 799 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

479 000 zł35 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na wrocławskich Krzykach - tuż przy Sky Tower. Jest ono w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

419 000 zł34 m² 12 215,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,3 m przy ul. Hermanowskiej 47 we Wrocławiu (osiedle Kuźniki). Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Grabiszyn,Wrocław

579 000 zł49 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i przynależną piwnicą w doskonałej lokalizacji nieopodal C.H. Borek. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

700 000 zł54 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 54 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze budynku z 2019 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - Klecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

515 780 zł35 m² 14 736,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 35 m usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

700 000 zł39 m² 17 866,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pośredników. Oferta wprost od właściciela. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,18 m , położone w nowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dedala

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

799 000 zł53 m² 14 996,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu. Dwustronne | Dwa balkony | Ceniona lokalizacja! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

620 000 zł49 m² 12 699,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta bez pośredników. Do mieszkania przynależy komórka o powierzchni 2.7m2 (w cenie mieszkania)! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 (6 piętro, winda). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 596,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie | Prądzyńskiego 51 | Winda | Garaż | Balkon Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

2 600 zł38 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe komfortowe mieszkanie z balkonem - w pełni wyposażona kuchnia świetna lokalizacja - Nowy Grabiszyn - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam dwupokojowe komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

680 000 zł63 m² 10 862,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na pierwszym piętrze kamienicy z 1900 roku przy ul. Żeromskiego. Budynek przeszedł rewitalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

540 044 zł36 m² 15 157 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klasyczne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 35,63m2 w bardzo fajnej lokalizacji - wrocławskie krzyki/partynice tuż przy ul. Karkonoskiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

629 000 zł43 m² 14 550,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Mieszkanie gotowe pod klucz w odrestaurowanej kamienicy z prywatnym, dużym ogródkiem Atuty nieruchomości - mieszkanie gotowe pod klucz po generalnym remoncie, do wprowadzenia od zaraz , bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

603 393 zł39 m² 15 369,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Badury

Strachocin,Wrocław

2 500 zł47 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

w pełni wyposażone mieszkanie - pralko-suszarka, dodatkowe schowki w kuchni i łazience pełna infrastruktura - dostępne od zaraz Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie.