dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowy apartament w centrum, przy Galerii Dominikańskiej na 5 piętrze z tarasem i widokiem na centrum Wrocławia. Opiekun oferty nr lic. Pfrn 30802 Tel: nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

660 000 zł44 m² 14 905,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do Sprzedania mieszanie 2-pokojowe w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na bliższych Krzykach. 3 piętro w 4-ro piętrowym budynku. - oddzielna kuchnia - Duży salon 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnogaj,Wrocław

689 000 zł45 m² 15 311 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej inwestycji Lokum Di Trevi o powierzchni 45m2. Lokal położony jest na parterze i posiada taras (18m2) z ogródkiem (9m2), z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania Do wynajęcia jasne mieszkanie w centrum Wrocławia, przy ul. Tadeusza Kościuszki Lokal znajduje się na wysokim parterze odnowionej kamienicy. Wysokość mieszkania to ponad 4 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

635 000 zł51 m² 12 451 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

51 M, 2 pokoje , balkon, piwnica, osobna kuchnia, po remoncie, huby Wolne od zaraz! Idealna oferta także pod najem. Na sprzedaż ładne, w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

2 500 zł41 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,52 m , z prywatnym ogrodem (30 m ), położone na parterze w nowoczesnym bloku z 2018 roku przy ul. Kopycińskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł35 m² 86,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***tylko W sdp nieruchomości*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego w samym centrum miasta, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

662 435 zł82 m² 8 079,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

729 000 zł49 m² 14 972,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2pokojowe mieszkanie w cichej okolicy Cena do negocjacji! Doradca klienta: tel: opis mieszkania: lokal znajduje się na 2 piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie jest klimatyzowane, estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orawska

Ołtaszyn,Wrocław

597 000 zł37 m² 15 996,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w gotowym etapie inwestycji na Orawskiej, aktualnie wykańczane ze stanu deweloperskiego do stanu umożliwiającego natychmiastowe wprowadzenie się. Do końca października mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł26 m² 18 872,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Okazja! 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Osobna kuchnia I balkon. Oferta na wyłączność. Klucze w biurze. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orawska

Ołtaszyn,Wrocław

612 000 zł41 m² 15 018,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Doradca klienta: nr licencji pfrn 30802 tel. Układ funkcjonalny: salon z aneksem kuchennym 21,3 m2 Sypialnia 11,12 m2 Łazienka 4,43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

689 000 zł45 m² 15 417,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na cichym i spokojnym osiedlu "między Parkami" na Klecinie! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

786 950 zł50 m² 15 808,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

789 999 zł45 m² 17 543,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, zlokalizowane w inwestycji atal Stara Odra Residence - tuż nad Odrą, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

779 000 zł47 m² 16 403,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesne osiedle zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia, na terenie osiedla dobrze skomunikowanego z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, wygodne mieszkanie. W dobrej lokalizacji. Blisko tereny zielone, szkola, żłobek, szpital, basen. Dobra komunikacja, linia tramwajowa 10, 20. Blisko wylotówka z Wrocławia. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

933 400 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 23 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

606 020 zł49 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Funkcjonalne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym( możliwość wydzielania kuchni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Wrocław

745 000 zł45 m² 16 529,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkania na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji! Gotowe mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy. Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

485 032 zł32 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 258,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

549 000 zł35 m² 15 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Stylowo wykończone mieszkanie, zaprojektowane przez architekta - gotowe do zamieszkania z pełnym wyposażeniem. Przemyślany układ, 2 pokoje i loggia o powierzchni 10 m - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

629 000 zł47 m² 13 323,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,21 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji Wrocławia, na osiedlu Krzyki przy ul. Babiego Lata. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

745 000 zł62 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie na Ołtaszynie, wrocław Marzysz o przestronnym, wygodnym i gotowym do zamieszkania mieszkaniu w jednej z najbardziej lubianych części Wrocławia?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłeczna

Krzyki,Wrocław

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 2 -pokojowe mieszkanie na wynajem-gaj, krzyki dostępne od 1 listopada. Opis Polecamy na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,40 m 2 , w bloku zlokalizowanym na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania w inwestycji zlokalizowanej na Stabłowicach, ul. Łomnicka Położenie inwestycji w naturalnym otoczeniu zieleni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wrocław Na sprzedaż piękne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni ok 37 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Wrocławia. Atuty nieruchomości: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

877 000 zł53 m² 16 686 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Na wynajm 2-pokojowe mieszkanie/ Wrocław/ Nadodrze Mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone na 5. piętrze budynku z windą. W pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

370 000 zł33 m² 11 212,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

555 000 zł47 m² 11 808,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Interesuje Cię zakup tego mieszkania? Zadzwoń i umów się na prezentację. Cena: 555 000zł Interesuje Cię zakup tego mieszkania? zapraszam na bezpłatną prezentację Przy zakupie otrzymasz wsparcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 359,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone w spokojnej, centralnej części Wrocławia, przy ul. Prostej. Zapewnia komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni, sklepów, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

429 000 zł36 m² 11 753,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ciche, jasne 2 pokojowe mieszkanie 36,5 m , Popowice, wrocław, dostępne od zaraz. Pełna własność z czystą kw, bez obciążeń hipotecznych. Nieruchomość Układ pomieszczeń: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

648 190 zł78 m² 8 310,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

970 000 zł63 m² 15 470 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Doradca klienta: licencja pfrn nr 30802 tel. 2-pokojowy apartament o powierzchni 62,70 m2 z tarasem, komórką lokatorską oraz garażem , na 4 piętrze w 6-piętrowowej Rezydencji Tumskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

395 000 zł42 m² 9 404,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu, od podstaw, bez kompromisów? To idealna propozycja! Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tarnogajska

Tarnogaj,Wrocław

689 000 zł46 m² 14 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo przytulne, ciche, w pełni umeblowane 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m2 z tarasem i ogródkiem na parterze 4-piętrowego budynku z 2013 r. na Krzykach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

765 000 zł49 m² 15 724,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Promocja! Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - gotowe do zamieszkania! Bez prowizji! Dostępne mieszkania od zaraz - różne metraże i funkcjonalne układy. Na.