dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwoma osobnymi pokojami przy ul. Daszyńskiego. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne tramwaje i autobusy. W pobliżu wszystkie niezbędne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

2 600 zł53 m² 48,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na pięknym zielonym osiedlu |oferta na wyłączność Prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na parterze w 3 piętrowym bloku mieszkalnym, w okolicy ulicy stanisławowskiej/kunickiego. Dzielnica Muchobór Wielki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Partynice,Wrocław

745 000 zł58 m² 12 844,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania jasne, przytulne oraz komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z wpełni wykończoną antresolą, na której urządzono funkcjonalną sypialnię z garderobą i pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Maślice,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne Mieszkanie na Wynajem w Wrocławskich Maślicach Oferujemy na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane w sercu Maślic na ul. Górniczej 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swojczyce,Wrocław

420 000 zł35 m² 11 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego przytulnego mieszkania na ulicy Ubocze we Wrocławiu! To przestrzeń o powierzchni 35,3 m , która świetnie sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią idealne na start lub pod inwestycję Na sprzedaż jasne, ciepłe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 Lokalizacja: gądów Mały Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze Do dyspozycji miejsca postojowe bezpośrednio koło bloku Układ mieszkania salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Grabiszyn,Wrocław

579 000 zł43 m² 13 512,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja: ul. Mielecka 1 ( blisko ulicy Kruczej, pomiędzy ulica Grabiszyńską a rondem przy placu Powst.Śląskich w pobliżu Centrum Handlowe Borek.) Powierzchnia: 42,85 m Budynek: niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

356 999 zł32 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,5 m2, położone w dzielnicy Psie Pole, w bliskiej okolicy Ryneczku Psiego Pola. Usytuowane jest na piętrze 5/10p. budynku z 1983 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Ołbin,Wrocław

480 000 zł55 m² 8 763,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 55 m2 położone na 4 piętrze sześciopiętrowej kamienicy z lat 50. Cena: 480 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 650 zł36 m² 73,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: stare miasto/ Tęczowa * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 36 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażona * Piętro: 1/7, winda * Informacje dodatkowe: wolne zaraz , miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodkowica

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w samym centrum miasta - ul. Włodkowica. Układ funkcjonalny lokalu: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekspozycja na podwórko pozwala zachować cisze i spokój mimo bliskości centrum. ul.Grabiszyńska 204d Nowoczesne eleganckie budownictwo w połączeniu z przemyślanymi rozkładami potrafi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

865 000 zł53 m² 16 297,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w ośmiopiętrowym apartamantowym budyku z 2010 r. z duża loggią, zlokalizowany nad rzeką w centrum Wrocławia. Cena - 865.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

593 135 zł35 m² 17 167,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja- 0% 100 mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy Stan: gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z wielkiej płyty zlokalizowane na 10 piętrze przy ul. Bajana we Wrocławiu. Lokalizacja: wrocław, fabryczna, gądów Mały / ul.Bajana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

443 900 zł33 m² 13 278,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa Inwestycja - Apartamenty Premium w sercu Wrocławia Cena: 443 900,38 +23% vat (możliwość odliczenia vat - zapytaj swojego doradcę podatkowego) Szukasz nieruchomości z niesamowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

550 000 zł52 m² 10 617,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kiedy Osioł spotkał Shreka: osioł: shrek, shrek! Patrz, patrz! Znalazłem mieszkanie! 8. piętro, dwa pokoje, wielki balkon! Wyobrażasz to sobie? Balkon taki, że można na nim tańczyć kankana! Shrek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

621 005 zł42 m² 14 782,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 660 643 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

509 000 zł37 m² 13 584,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia - z ogromnym potencjałem i w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane przy pl. Kościuszki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

565 000 zł49 m² 11 444,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, na osiedlu Księże Małe, przy ul. Opolskiej Mieszkanie zadbane, mierzące 49,37m2, składające się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł35 m² 15 589,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, ul. Łąkowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,28 m , położone na wysokim parterze w doskonałej lokalizacji - ul. Łąkowa, zaledwie 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sempołowskiej

Biskupin,Wrocław

1 350 zł37 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w mieszkanie 2 pokojowym z balkonem przy ul. Sempołowskiej na zielonym osiedlu Biskupin. Lokal usytuowany na 4 piętrze budynku. Dostępne od zaraz. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

689 000 zł45 m² 15 431,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Tęczowej we Wrocławiu. Inwestycja znajduje się na osiedlu Lokum Victoria z 2018 roku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 144 900 zł51 m² 22 479,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne, 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 50,93m2. mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

379 000 zł32 m² 11 843,80 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32m2, położone w dzielnicy Stare Miasto w okolicy Placu Legionów, 5 min do Rynku. Usytuowane jest na piętrze 2/14 wieżowca z lat 70tych ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotostocka

Tarnogaj,Wrocław

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, po świeżo zakończonym generalnym remoncie. To idealna propozycja dla pary szukającej komfortu, funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gaj,Wrocław

3 200 zł48 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Żegiestowskiej na zamkniętym osiedlu Nowy Gaj. - lokal dwupokojowy o powierzchni 47,75 m2, usytuowany na 6 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

588 999 zł48 m² 12 373,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Vivaldiego, wrocław | 47,6 m | 1. piętro | Teren zamknięty Przedstawiamy Państwu na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się przy ul. Przyjaźni, na osiedlu Partynice, niedaleko Parku Południowego. Opis mieszkania: lokal dwupokojowy, usytuowany na II piętrze sześciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sierakowskiego

Sępolno,Wrocław

779 900 zł54 m² 14 394,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 56m2 na Sępolnie z ogródkiem! * wysoki parter * 2 osobne pokoje, przestronna kuchnia z jadalnią, duża łazienka z oknami * możliwość przywrócenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

1 200 000 zł55 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie - styl, funkcjonalność, luksus! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie elegancję, minimalizm i najwyższą jakość wykonania - ta oferta jest dla Ciebie! Na.