dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

495 000 zł35 m² 14 244,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie (ok. 35 m2) na parterze z tarasem i ogródkiem, zlokalizowane w dwupiętrowym niskim budyku z 2016 r. z windą i garażem podziemnym. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

3 000 zł33 m² 91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z tarasem w centrum. Pierwszy najem. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest przy ul. Legnickiej 33, w nowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

539 900 zł52 m² 10 430,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,76 m2 z położone we Wrocławiu przy ul. Poleskiej Atuty mieszkania: - 2 duże pokoje - oddzielna kuchnia - miejsca parkingowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 500 zł43 m² 81,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 43 m2 | od zaraz | 3500 zł + 850 zł ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Zapraszamy do wynajmu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grabiszyn-ul. Miedziana Ilość pokoi: 2 Metraż: 40m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/7, blok z windą z 2022roku , balkon Informacje dodatkowe: wolne od kwietnia, konieczność wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

535 000 zł28 m² 18 884,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż Kawalerka z oddzielną sypialnią o powierzchni 28,33m2. Mieszkanie znajduję się w bardzo dobrze zlokalizowanej części Wrocławia, na nowoczesnym osiedlu Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

846 662 zł49 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta przedsprzedaży ograniczona czasowo! Sky Nieruchomości oferuje wyłączną sprzedaż inwestycji 5th Avenue Apartments Bez prowizji i pcc! Więcej informacji na: 5avenueapartments Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł48 m² 59,07 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 49 m2 | od zaraz | 2850 + 400 czynsz + media Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie z dużym salonem (30m) i osobną sypialnią (11m) - ul.Jesionowa Duży taras z widokiem na miasto 2km od dworca głównego 3,5km od rynku O P Ł A T Y czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny klasyczny apartament W centrum doskonała lokalizacja 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do wynajęcia w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowa

Grabiszyn,Wrocław

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, rozkładowe położone na drugim piętrze 4-piętrowego bloku. Jest tu widna kuchnia, dwa pokoje, łazienka z wanną i wc oraz przestronny przedpokój. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

3 299 zł40 m² 82,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 40 m | od kwietnia | 3299 zł + 530 zł (czynsz + opłaty administracyjne) + prąd według zużycia Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 256 984 zł89 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 2 pokojowe o pow. 88,52m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

630 000 zł46 m² 13 785,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

3 x lokalizacja, komfort, funkcjonalność i bliskość natury to mieszkanie ma wszystko czego potrzebujesz! Mamy przyjemność zaprezentować Wam mieszkanie na sprzedaż w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozy

Żerniki,Wrocław

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 49 m (w tym loggia 3 m oraz komórka lokatorska) - Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, wiatrołap oraz loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Swojczyce,Wrocław

619 900 zł47 m² 13 217,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

To mieszkanie we Wrocławiu jest doskonałą ofertą dla osób poszukujących komfortowego lokalu, gotowego do wprowadzenia się. Położone na osiedlu Na Ustroniu w dzielnicy Swojczyce, oferuje spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe (w garażu podziemnym) W cenie! oraz 2 komórki lokatorskie mieszkanie dostępne od już 2600 zł czynsz najmu + 792z ł opłaty + prąd (w cenie miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

560 000 zł46 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe w bloku z ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach - okolice ul. Szczęśliwej. Mieście się w bliskim sąsiedztwie Sky Tower. Niska zabudowa (4-piętrowy blok),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Ołbin,Wrocław

619 000 zł53 m² 11 637,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: wrocław, ołbin ul. Elizy Orzeszkowej Metraż: 53, 19 m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 1/4, kamienica z 1910 roku mieszkanie dostępne Duże, słoneczne mieszkanie na wrocławskim Ołbinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwarna

Stare Miasto,Wrocław

683 544 zł39 m² 17 481,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bardzo blisko rynku wrocławskiego bez pcc bez prowizji Oferujemy mieszkania w różnych lokalizacjach w cenie od 392 941,69 do 1 760 000,00n oraz o zróżnicowanej powierzchni: od 28.27 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

592 049 zł39 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Nadodrze,Wrocław

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe z osobną kuchnią w zielonej i cichej okolicy Ołbińskich ogródków działkowych tylko 650-m od promenady nad Odrą (po remoncie, pierwszy najem, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Fabryczna,Wrocław

469 000 zł42 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Lokalizacja: fabryczna/ Pereca 9, metraż: 42m2, piętro: 3/5, kamienica z 1915, dostępne: od zaraz, pilna sprzedaż! Polecam do zakupu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pereca. Mieszkanie o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pereca

Grabiszyn,Wrocław

619 900 zł47 m² 13 240,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 46,82 m2 | 619 900 zł Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

485 000 zł35 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 2-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach - okolice Sky Towera. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

671 536 zł44 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sky Nieruchomości oferuje wyłączną sprzedaż inwestycji 5th Avenue Apartments Bez prowizji i pcc! Więcej informacji na: 5avenueapartments Zakończenie budowy: iiq 2026 Na sprzedaż wyjątkowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

2 100 zł36 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji Rodzinne Maślice z 2020 roku. Dostępne od zaraz :) Opiekun nieruchomości Nr. licencji pfrn 23867 tel. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

565 000 zł43 m² 13 139,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43m w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

4 490 zł53 m² 84,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below. Do wynajęcia przestronny 2-pokojowy apartament z loggią w zrewitalizowanym budynku Młyn Maria. Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta, na Wyspie Piasek, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

650 000 zł49 m² 13 260 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, przy ul. Nowowiejskiej na Śródmieściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 49,02 mkw., znajduje się na 2 piętrze budynku wybudowanego w latach '50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

579 900 zł38 m² 15 260,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ładne i ciche mieszkanie w centrum Wrocławia. 1000m od Uniwersytetu Wrocławskiego. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja | 36 m2 | ul. Ślężna Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , świeżo po generalnym remoncie. W skład mieszkania wchodzą dwa jasne pokoje, każdy z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

759 000 zł36 m² 20 794,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie - Wrocław, ul. Braniborska Cena: 759 000 zł Powierzchnia: 36,5 m Cena za m : 20 795 zł/m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4/10 Rok budowy: 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 000 zł37 m² 12 876,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 049 000 zł46 m² 23 004,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż stylowe, eleganckie i w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie z widokiem w samym sercu Kępy Mieszczańskiej. Mieszkanie położone tuż przy Parku Mieszczańskim - jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

567 000 zł50 m² 11 263,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania, które ma w sobie coś więcej niż tylko ściany? To miejsce jest jak dobrze napisana powieść z historią, charakterem i potencjałem na coś wielkiego. Znajdziesz je na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z przestronnym balkonem stylowe I eleganckie wnętrza budynków dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

745 000 zł66 m² 11 281 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Duże! mieszkanie na Przyjaźni! z balkonem/od zaraz Oferujemy na sprzedaż zadbane i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 66mkw przy ul. Przyjaźni 22 we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

450 060 zł31 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne na start mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

719 000 zł40 m² 17 792,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawny 3 pokoje | 40,41 m2 | III kwartał 2026 | 719 000 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blacharska

Grabiszyn,Wrocław

795 000 zł53 m² 14 943,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ciche mieszkanie na I piętrze dwupiętrowego budynku z poddaszem na Grabiszynie - okolice ul. Lakierniczej. Mieszkanie 53.2m2 + przestronny Balkon ok. 3.5m2. Posiada dwa pokoje, osobną kuchnię,.