dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 117 zł38 m² 13 169,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ok Galeria Dominikanka 2 pok/lux premium!top Polecamy na sprzedaż piekny apartamrnt w centrum Wtrocławia ul. Chudoby Mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze w kamienicy Ogrzewanie gazowe piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

481 381 zł37 m² 12 943,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

515 011 zł36 m² 14 113,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Księże Małe,Wrocław

562 575 zł41 m² 13 621,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

694 000 zł49 m² 14 233 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z osobną kuchnią z możliwością aranżacji na 3-pokojowe. Termin oddania: 3 kwartał 2025 r. Nowa, promocyjna cena tylko do końca maja! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

536 168 zł39 m² 13 797,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

646 613 zł38 m² 16 922,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z korzystną opcją rozłożenia rat 20-80! Dobry pomysł na inwestycje lub mieszkanie na przyszłość. Inwestujesz tylko 20% a 80% płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

575 080 zł41 m² 14 095,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

419 200 zł35 m² 11 994,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***mieszkanie 2 pokojowe 47m2 dla studentów/ osób pracujących / plac grunwaldzki*** We speak Polish, english, french and Spanish! For English description please scroll down. Rekomendacje: idealna miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

574 566 zł42 m² 13 712,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

369 900 zł45 m² 8 297,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

We speak English, call for more details English version below! 2 pokojowe mieszkanie blisko stacji pkp leśnica (13 min pociągiem na Dworzec Główny!) tuż obok Parku Leśnickiego i pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

646 999 zł40 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Alei Wiśniowej. To doskonała oferta dla osób szukających wykończonej nieruchomości, gotowej do zamieszkania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

589 000 zł42 m² 13 858,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Pereca/inwestycja!/toplokalizacja/centrum/top!/premium/2pok/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią mieszczące się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 700 zł30 m² 91,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane! Dzięki balkonowi wychodzącemu w stronę patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Psie Pole,Wrocław

2 700 zł50 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam mam na wynajem piękne i przestronne mieszkanie w spokojnej i cichej lokalizacji we Wrocławiu przy ulicy Poleskiej. Lokalizacja: ul. Poleska (w pobliżu znajdują się liczne przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

796 740 zł38 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

565 000 zł50 m² 11 414,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,5 m , położone na osiedlu Gądów Mały we Wrocławiu. W skład mieszkania wchodzi: *salon *sypialnia *oddzielna wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzygórska

Klecina,Wrocław

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam atrakcyjne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Klecina we Wrocławiu, przy ulicy Międzygórskiej 4 znajdujące się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mosiężna

Krzyki,Wrocław

2 800 zł49 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie polecam 2-pokojowe, przytulne mieszkanie na wrocławskim Grabiszynie. Wygodny układ mieszkania, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

3 850 zł65 m² 59,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na ul. Reja świeżo po remoncie. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni oraz 2 oddzielnych pokoi o pow. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

489 000 zł42 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Niezwykle funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 mkw, położone na 1 piętrze zatopionego w zieleni, budynku w niskiej zabudowie. Rewelacyjna lokalizacja, sprawne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

2 500 zł41 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: for English version scroll down ***wolne od zaraz*** Mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe o powierzchni 41m2. Składa się z dwóch pokoi sypialnianych i aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrzańska

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, luksusowe, bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie w kamienicy, położone w samym centrum Wrocławia przy ul. Odrzańskiej. Lokal przeszedł niedawno kapitalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie do remontu przy ul. Popowickiej 24. Na powierzchnię dokładnie 32,7m2 składają się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, + 1,8m2 piwnica ujęta w kw (łącznie 34,5m2) + komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kurlandzka

Zgorzelisko,Wrocław

607 000 zł41 m² 14 651,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne 2- pokojowe mieszkanie położone na Wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie mierzące 41,43 m2, składające się z : -salonu z aneksem kuchennym -pokoju (sypialni) -przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

567 900 zł32 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

T: E: numer Lokalu: a17 Oferujemy wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia, przy ulicy Jedności Narodowej. Ta lokalizacja zapewnia nie tylko komfort codziennego życia, ale także świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

950 000 zł76 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Jasne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w odrestaurowanej kamienicy na wrocławskim Grunwaldzie. Jest możliwość przerobienia mieszkania na mieszkanie 3-pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium ul. Nyska 2-pok Garaż Balkon Na wynajem mieszkanie 2-pok 39m2 znajdujące w apartamentowcu na 5 piętrze. Mieszkanie składa się z: - z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

610 000 zł56 m² 10 815 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania jest przestronne 56-o metrowe mieszkanie przy ul. Kawalerzystów, z balkonem oraz zamykanym garażem w podziemiu. Lokalizacja: blok usytuowany jest na cichym osiedlu Złota Podkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

373 065 zł31 m² 11 919 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu położonym pośród trzech parków. Zostały ostatnie mieszkania na tej inwestycji. Dostępne również większe mieszkania. Mieszkanie 31.3 mkw: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu przy ulicy Ślicznej. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą po termomodernizacji. Blok jest ocieplony, co pozwala na obniżenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

913 452 zł45 m² 20 326 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę. Jasne i ciepłe! Do własnej aranżacji. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

549 099 zł48 m² 11 385 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ***I speak english (scroll down)*** dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Świetnie usytuowane mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym na Ołtaszynie Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

742 650 zł48 m² 15 388,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,26 m2. Znajdziesz je 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

2 700 zł46 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie polecam w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47m z balkonem, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

588 519 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Mieszkanie z balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu -dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowarzyka

Poświętne,Wrocław

719 999 zł51 m² 14 240,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ładne 2M przy Kamieńskiego z dużym tarasem/cisza Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie przy ul. H. Kowarzyka, o łącznej powierzchni 50,56 mkw, z dużym tarasem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowarzyka

Poświętne,Wrocław

594 900 zł41 m² 14 492,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne 2M przy Kamieńskiego z balkonem/gotowe Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie przy ul. H.Kowarzyka niedaleko ul. Kamieńskiego, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne