dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chałupnicza

Swojczyce,Wrocław

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe przy ulicy Chałupniczej na osiedlu "olimpia Port" lokalizacja: mieszkanie mieści się na nowym, ekskluzywnym osiedlu "olimpia Port", na terenie osiedla znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piwnika-Ponurego

Psie Pole,Wrocław

440 000 zł42 m² 10 401,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Psim Polu z ogródkiem działkowym przy bloku. Informacje podstawowe Cena : 440 000 zł Metraż : 42,3 m2 + 19 m2 piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgorzelisko,Wrocław

469 395 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy deweloperskiej. W ofercie mieszkanie 2 pokojowe o projektowanej powierzchni 34,77 m2 w nowej inwestycji przy ul. Grodzieńskiej - inwestycja Jaśmin. Lokal usytuowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

659 999 zł54 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,70 m na 5 piętrze w bloku z windą z 1994 roku w dzielnicy Gaj we Wrocławiu. Mieszkanie z osobną kuchnią, drewnianymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie po remoncie, szczepin ul. Czarnieckiego. pierwszy najem! Polecamy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w otoczeniu terenów zielonych, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

455 000 zł34 m² 13 582,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33,5m , położone w atrakcyjnej w dzielnicy Różanka. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

559 000 zł48 m² 11 763 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekunka oferty tel. - oferta wyłącznie W sdp nieruchomości - Unikatowe, 2-pokojowe mieszkanie na zielonych i spokojnych Sołtysowicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia wyjątkowy i funkcjonalny dwupokojowy apartament z balkonem tuż przy wrocławskim Rynku! Klimatyzacja! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Fabryczna,Wrocław

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu bardzo słonecznego mieszkania dwupokojowego z balkonem, usytuowanego przy ulicy Kokosowej we Wrocławiu. Nieruchomość o powierzchni 46 m jest w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

633 136 zł57 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertądwupokojowego mieszkania o powierzchni ponad 56,5m2 z balkonem w kameralnej składającej się tylko z 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowarzyka

Poświętne,Wrocław

720 001 zł51 m² 14 237,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne przy Kamieńskiego z dużym tarasem/cisza Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie przy ul. H. Kowarzyka, o łącznej powierzchni 50,56 mkw, z dużym tarasem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

595 499 zł52 m² 11 449,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ładne 2-pok przy Koronie/rozkład/miejsca postojowe Oferujemy na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie niedaleko Korony przy ul. B. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowarzyka

Poświętne,Wrocław

594 990 zł41 m² 14 497,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne 2-pok przy Kamieńskiego z balkonem/gotowe Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie przy ul. H.Kowarzyka niedaleko ul. Kamieńskiego, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

588 950 zł56 m² 10 472,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Top grabiszyńska/żelazna+winda+balkon rozkład Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą przy ul. Żelaznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

664 225 zł39 m² 16 905,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja Mieszkanie z widokiem na wodę. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł45 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie W kamienicy W ścisłym centrum! po remoncie Z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów! Opiekunka Oferty: tel. Jasne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanadyjska

Muchobór Mały,Wrocław

475 000 zł33 m² 14 393,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 33m z balkonem, zlokalizowanego w dzielnicy Muchobór Mały w okolicy ul. Kanadyjskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

703 075 zł53 m² 13 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy pow. 53,31m2 z tarasem 16,95m2 na wrocławskich Krzykach Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

665 000 zł38 m² 17 358 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Słoneczne mieszkanie o powierzchni 38,31 m2, z balkonem, znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku na Tarnogaju. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For information in English, please call or write. Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 50m2, blisko centrum przy ul. Gen R. Traugutta 132. Pod blokiem parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

1 500 zł33 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: - wrocław, śródmieście, - ul Nowowiejska, - w pobliżu jest wszystko co potrzebne do życia, komunikacja, sklepy, park itp. - do Rynku i na pl. Grunwaldzki około 2 km mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam na wynajem dwupokojowe i dwustronne mieszkanie rozkładowe w cichej okolicy przy ulicy Henrykowskiej. Mieszkanie jest gotowe do wynajęcia od zaraz. Cena: najem: 2600 zł. Czynsz: 375.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 500 zł59 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Wrocławia Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie w samym sercu Wrocławia. Idealne lokum dla 3 osób lub pary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 700 zł41 m² 15 322,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko Centrum- gajowa | 2 pok. | po remoncie!. Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2 w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konwaliowa

Krzyki,Wrocław

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku w Bielanach Wrocławskich, przy ul. Konwaliowej. Budynek położony w pewnej odległości od drogi głównej, a jednocześnie dający możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

2 800 zł52 m² 54,37 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m składające się dużego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, osobnej sypialni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 700 zł50 m² 74,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia piękne, nowoczesne i doskonale wyposażone mieszkanie przy ulicy Tęczowej 83, w centrum Wrocławia. Idealne mieszkanie dla pary, która lubi aktywność fizyczną i aktywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

629 350 zł41 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskich Krzykach, przy Torze Wyścigów Konnych. Mieszkanie z rynku pierwotnego , wykończone , gotowe. Na podłogach panele winylowe. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henrykowska

Powstańców Śląskich,Wrocław

579 000 zł43 m² 13 409 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w centrum Wrocławia - 43,18 M2 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Henrykowskiej - boczna Nyskiej. Doskonałe pod wynajem, świetne dla studentów Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

518 400 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Ta nieruchomość oferuje nie tylko komfortowe wnętrza, ale także wyjątkową lokalizację, która zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m2, położone we Wrocławiu przy ul. Sycowskiej. Mieszkanie składa się z dwóch rozkładowych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rychtalska

Kleczków,Wrocław

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rychtalskiej. Nowe zadbane osiedle z pełną infrastrukturą. Idealne dla pary. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w okolicach mostów Trzebnickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Gaj,Wrocław

688 000 zł53 m² 12 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pok**balkon **rozkład**3 min pkp** Cena: 688 000zł do negocjacji 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią! Balkon. Możliwość aranżacji na 3 pokoje. Super lokalizacja blisko pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

648 450 zł33 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 003 104 zł46 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

560 000 zł47 m² 11 965,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie po remoncie w sercu Kozanowa Powierzchnia: 46,8 m ( faktycznie niespełna 50 m ) Liczba pokoi: 2, z możliwością przebudowy na 3 Balkon z malowniczym widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

1 800 zł30 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem słoneczne i ciepłe mieszkanie na wrocławskim Szczepinie przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze sześcio - kondygnacyjnego budynku. Umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

498 000 zł55 m² 9 071,04 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Borek okazja /2 pok/54,m2!okazja! polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.55 m2 znajduje się na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy na Borku/Grabiszynie. Posiada sufit na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł41 m² 15 046,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Wrocławia przy ul. Świdnickiej w odległości ok 150 m od płyty rynku. Mieszkanie położone jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Plac Grunwaldzki,Wrocław

991 000 zł67 m² 14 808,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Propozycja idealna dla inwestora pod wynajem krótkoterminowy jak i długoterminowy.